Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 13-04-2010   #61
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

ma dobro to...al fkt su svi zaslijepljeni Moggi kao da nije lopov i kao da ih on nije odveo u Serie B. i sad ponovo vjeruju glupostima koje izvaljuje Moggi,kolki debil moras bit za tako nesto nije mi jasno
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #62
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Quote:
Originally Posted by Il_Mago View Post
ma to ti je ako nam dokazu nesto ozbiljnije i tad bi nam kazna bila kao i ona djubrama...mi smo tada dobili njihov scudetto,a sad bi se kao nas eventualni ovogodisnji i proslogodisnji oduzeli a taj proslogodisnji bi se dodijelio njima...tako sam ja to shvatio,mozda grijesim mada mislim da je tako
a ovo je provala autora žešća pa tko je uopšte rekao da je Jube nevin a niti oni sami to ne tvrde nego tvrde da su svi znali za namještanje te da su i ostali namještali,ma uostalom sa čime se mi zamaramo a od ovog nema ništa
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #63
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

11 klubova je sada pod "istragom" zbog razgovora prema kojima smo mi najmanje krivi...tako da tu ne vidim problem...osim sto smo ubjedljivo najjaci u italiji i guramo na tri fronta bez ikakvih problem...

ja samo znam da im ovo nece proci...jer ako nas kazne sa tim ispadanjem(sto nema apsolutno sanse da se desi) onda ode kompletna serie A u serie B...tj moci ce se serie A komotno i ukinut jer najjaci protivnik bi bio lecce kada se vrati u serie A sada na kraju sezone...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #64
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Tuzilac Narducci je rekao da se za njih nista nije promenilo sa danas iznešenim dokazima i da je sve to pokusaj podvale Moggijeve odbrane da na taj nacin izbrise sve ono sto je Moggi radio.

hehehe ćitam Moggi kao prijeti da ima još navodnih dokaza koji terete nas i Bilan .... ccc samo troši vrijeme suda. Ponovo daje lažne nade Jubeovim navijačima koji su i dalje uvjereni da će im se vratiti naslovi .... samo vi budite uz Moggia bolje za nas jer će te naredne sezone kao i ove fatati Evropsku ligu..... možda ih se 20.aprila nakupi bar 6-7 pred sudom da daju podršku svom idolu

---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 18:51 ----------

Moratti je rekao za medije da ga ne zanima Calciopoli i da ima pametnijih stvari nego da se zamara sa tim .
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #65
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ej, oni tuze morattija sto je znao unaprijed ko ce biti sudije, a oni ustvari namjestali ko ce biti te sudije LOL!

Quote:
As Moggi left the court he was treated to a round of applause by Juventus fans outside.

Moggi told Radio Radio after today's hearing: "I'm happy that there are people who still support me", in reference to the unwavering support of Juventus fans through the ups and downs.
jade
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #66
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Uostalom ljudi ja ne znam zašto se mi branimo pa jeli protiv nas podignuta tužba pred sportskim sudom (Nije), jesu li navodni snimci toliko kompromitirajući (nisu), pa ja gledam čime se mi zamaramo optužbama jednog osuđenog kriminalaca ...umjesto da uživamo kao što je predsjednik rekao u pametnijim stvarima poput gaženja Viola i Jubea
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #67
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
nesto te nema na internetu mozda nesmijes da citas sudjenje moggiu, auuu huska izgleda da se moratti i umrli facheti dobro nastradati, samo dobro ste one sudije odredjivali svaka cast, ccc novo sudjenje je 20.04. pa se cujemo ...
ovo sam vam morao stavit poruka od rodjaka...sutra sam dogovorio kafu sa njim ima da ga unistim haha

cuj mi dobro sudije odredjivali...ocigledno cu mu morati neke stvari pojasnit
Huska is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #68
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Huska ..rodjak ti se samo tjesi, ne moze podnijeti dominaciju i neprikosnovenost Intera
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #69
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ja verujem nasoj upravi nisam ni sekunde zabrinut
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #70
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

jebo meksicku sapunicu...
Samo se pitam,gdje je u svemu ovome AS MERDA!
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #71
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

tu su i oni amico...samo sto svi lupaju po nama jer je ocigledno da svima smetamo...jer 11 timova je u "igri"
Huska is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #72
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Bog te vidio,pa sta ovi ljudi rade...
Calcio se tek malo oporavio i Inter je konacno nesto napravio u evropi,a oni odmah po glavi udaraju...
Ako ne daj Boze kazne Inter,opet se Calcio nece oporavit jedno 4-5 godina...
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010   #73
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

problem je sto moggi ima neke dokaze a kao i da ih nema...hoce da oblati samo Inter i da nas kazne...a na kraju je povukao pola lige a medju kojima smo mi opet najmanje krivi...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #74
Zagor
New member
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1
Default

Prvo topao pozdrav, MARŠ U PM!!!!!! Evo čitam vaše neke komentare JUVE ovo JUVE ono, MOGGI ovo-ono. Evo malo činjenica: JUVE IMA 113 GODINA DUGU I VRLO USPJEŠNU HISTORIJU, NAJUPJEŠNIJI ITALIJANSKI KLUB, JEDAN OD NAJUSPJEŠNIJIH I NAJPREPOZNATLJIVIJIH KLUBOVA U SVIJETU, NAJBOLJI ITALIJANSKI KLUB 20-OG STOLJEĆA, DRUGI NAJBOLJI EVROPSKI KLUB 20-OG STOLJEĆA (POSLIJE REALA), JUVENTUS JE NAJUSPJEŠNIJI KLUB U HISTORIJI NOGOMETA NA APENINIMA. SLUŽBENO, OSVOJIO JE 51 TROFEJ I OD TOGA 40 U SVOJOJ DRŽAVI, ŠTO JE REKORD, TE 11 U EUROPSKIM TAKMIČENJIMA. STARA DAMA JE TREĆI NAJUSPJEŠNIJI (UKUPNO) KLUB U EUROPI A 6 U SVIJETU SA NAJVIŠE PRIZNATIH MEĐUNARODNIH TITULAA OD STRANE FEDERACIJA SVIH ŠEST KONTINENATA I SAME FIFA-e. KLUB JE PRVI TIM IZ ITALIJE I UOPŠTE CIJELE JUŽNE EUROPE KOJI JE OSVOJIO KUPUEFA I TO 1985. GODINE. JUVENTUS JE JEDINI TIM NA SVIJETU KOJI JE OSVOJIO SVA SLUŽBENA MEĐUNARODNA KLUPSKA TAKMIČENJA TE JE PRVI KOJI JE USPIO BITI PRVAK U SVA TRI UEFA-ina GLAVNA TAKMIČENJA... JUVENTUS ĆE POSTATI PRVI ITALIJANSKI KLUB SA PRIVATNIM STADIONOM 2011. GODINE. DA, JUVE JE SIGURNO IMAO RAZLOGA ZA NAMJEŠTANJE UTAKMICA, JEDINI KOJI SU IMALI RAZLOG NA NAMJEŠTANJE JE šinter (MATER VAM JEBEM!!!), pa zar vi stvarno vjerujete onom zubatom govnatiju da šinter nije namještao utakmice, pomirite se sa ovim, taman sada kad ste i napravili neku ekipu bićete izbačeni abd u seriju C. ISTINA IZLAZI NA ČISTINU, IZVADITE GLAVU IZ DUPETA I DOBRO POGLEDAJTE, INTER VEĆ POČINJE DA TONE. BARCAAAAA : šinter 5:0, mogli su vas u grupi razbit sa 3-4 razlike, e sada će biti 5:0 za BARCUUUUUUU!!!!! MATER VAM JEBEM, MATER VAM JEBEM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. CIJELI SVIJET VIDI PRAVU ISTINU, SAMO VI NE ZATO ŠTO IMATE GLAVU U DUPETU!!!
Zagor is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #75
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

Stanite ljudi hoce li se naredne sedmice sve vise to okoncati ne mogu da slusam o tome

---------- Post added at 01:24 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

@zagor halo majmune nije ti ovo jubevalkan ti naso nekome psovat i vrijedjat pa da ti si rUBentusovac sta ocekivat od vas.....LOPOVI HEBO VAM JE MOGGI MAJKU

---------- Post added at 01:27 ---------- Previous post was at 01:24 ----------

Halo FULHAM ne javljaj se jel te stid??? FULHAM FULHAM FULHAM bando lopovska
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic