Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava

Igrači i uprava Razgovarajte o igračima i ostalom osoblju kluba

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-01-2010   #151
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

upravo tako Huska,Zanetti je prava legenda a i cambiasso ide njegovim stopama
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2010   #152
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

ovaj tekst dokazuje da fudbal nijeo puko gledanje utakmica zaglupljenih navijaca ..
dobar tekst o dobrom i velikom covjeku
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2010   #153
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

''Nadamo se da ćemo brzo izaći iz ove teške situacije zbog ozljeda ; pobjeda protiv Siene je pokazala kako ekipa zna pljuvati krv na terenu, boriti se i nikada se ne štedi.
Utakmice pobijeđene preokretom ili u zadnjim sekundama nisu stvar slučajnosti, nego želje cijele ekipe, koju iako je sastavljena u većini od stranaca, karakterizira velika koezija.
Ponovo sam pogledao Samuelov 4-3 i vidjeti sliku sretnog predsjednika me popunilo srećom. Skupa smo gotovo 15 godina i dosta smo toga prošli; Predsjednik zbilja zaslužuje da uđe u pobijest talijanskog nogometa''.

Zatim odbacuje priče o svađi s trenerom Siene, Malesanijem: ''Nije bilo nikakvog kontakta s Malesanijem, kojeg zbilja veoma poštujem.
Bila je to civilizirana diskusija. On se bunio za prekršaj koji nam je donio 3-3 a ja sam mu govorio da u nogometu postoje situacije koje ti idu u korist i obratno.
Smatram Malesanija jednog od najboljih trenera u Italiji; to dokazuje i velika utakmica njegove Siene u subotu''.

''Wesley je pokazivao svoj talent već kada je igrao za Real. Rođeni je borac s velikom klasom; uvijek je spreman pomoći. A njegovi su slobodnjaci nevjerojatni: puno me podsjeća na Recobu''.

__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2010   #154
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
... i vidjeti sliku sretnog predsjednika me popunilo srećom. Skupa smo gotovo 15 godina i dosta smo toga prošli; Predsjednik zbilja zaslužuje da uđe u pobijest talijanskog nogometa''.

''Wesley je pokazivao svoj talent već kada je igrao za Real. Rođeni je borac s velikom klasom; uvijek je spreman pomoći. A njegovi su slobodnjaci nevjerojatni: puno me podsjeća na Recobu''.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2010   #155
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

a i ja sam to hteo da kazem da mi snajderovi slobodni lice na recobine
p.s zanetti
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2010   #156
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

recoba zanetti
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2010   #157
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Zanetti: "Lippi doveva incontrare Balo e Santon, non capisco certe parole"

http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=13097

ajd nek neko prevede da vidimo o cemu je Pupi pricao
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2010   #158
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Ma ništa Zanetti je samo jedan u nizu onih koji su otvoreno kritizirali kretena Lippija
Nedavno je bio u posjeti u Milanellu i rekao da nema potrebe posjetiti Appiano Gentile jer tamo nema talijana, očito 'zaboravljajući'' Marija i Davida
I naš bivši igrač Nicola Berti ga je kritizirao, Zanetti sada a ima još ljudi
stvarno budala
a bolje da nije došao, ne želimo govna u našem centru
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2010   #159
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

pi mamicu mu sijedu debilsku...da sam na mariovom mjestu sad bih otisao igrat za ganu...a santonu bi najbolje bilo da se ne odaziva na pozive dok je on klupi... konjina glupa...nek pozove one debile iz onog kluba iz torina igracine poput legropanja, grosa i jakinte
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2010   #160
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

dobro huska, da li bi ti izdao svoju drzavu zbog hebenog trenera koji ce vjerovatno zavrsiti uskoro sa repkom?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2010   #161
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Premladi su oni da tako nesto urade, a kad bi uradili ..odmah poslije toga bi ih zamrzila cijela nacija, i sto je besmisleno, sto je apsurd mislim da bi jos vise vrijedjali Balotellija ..
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2010   #162
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

pa maria i ovako ne priznaju kao svog... moze on za njih postici stotine golova...al uvijek ce ga vrijedjati jer oni su takva nacija...jednostavno ljudi ne vole nikog ko nije ono 100% italijan( neka si rodjen tu i sve) jer to mi je stari pricao koji je tamo stalno sa tim talijanima...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2010   #163
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

hmh, nisam to znao, mislio sam da su to pojedinci, kao kod nas BHF
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #164
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
pa maria i ovako ne priznaju kao svog... moze on za njih postici stotine golova...al uvijek ce ga vrijedjati jer oni su takva nacija...jednostavno ljudi ne vole nikog ko nije ono 100% italijan( neka si rodjen tu i sve) jer to mi je stari pricao koji je tamo stalno sa tim talijanima...
Znam ovo, ali mislio sam reci da bi ga oni opet mrzili i kad bi rekao nesto u smislu:
"Necu igrati za Italijansku reprezentaciju jer se slazem u potpunosti sa ljudima koji kazu da nema crnih Italijana i da nisam dostojan Italije"

Opet bi ga mrzili, ljudi su pokvareni
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2010   #165
Artband
Substitute
 
Artband's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,ali Beograd trenutno
Age: 33
Posts: 334
Send a message via MSN to Artband
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
pa maria i ovako ne priznaju kao svog... moze on za njih postici stotine golova...al uvijek ce ga vrijedjati jer oni su takva nacija...jednostavno ljudi ne vole nikog ko nije ono 100% italijan( neka si rodjen tu i sve) jer to mi je stari pricao koji je tamo stalno sa tim talijanima...
Pa to si u pravu,ali svako ko je rođen u nekoj zemlji(pa makar bio nke druge nacije,a to je kod nas u bivšoj Jugoslaviji itekako učestalo),jeste njen državljanin i sigurno ima pravo da se osjeća kao i ostali da je to njegova odluka.
Samo dajem primjer(da se ne naljuti ko),eto Eduardo igra za Hrvatsku,nit je Hrvat nit je rođen u njoj,ali ga navijači vole,i to cjenim.

E ako bi bilo to tako po italijanskom razmišljanju,onda ne bi bilo prve jedanestorke Francuske.
__________________
Inter forever in my heart!!!!!!!
Artband is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic