Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-08-2015   #32041
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma ne bih ga uopste ni dovodio nikako, ponavljam, kad ga nisu doveli onda kad je trebalo netreba ni sada.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32042
Shaqiri
Allievi
 

Join Date: May 2013
Posts: 126
Default

Ma ljudi bolje nekoga i pretrpit ali imaš neku budućnost i nadu.

Od svih opcija najbolje lamela jer je igrao u seriji a i mlad je a i pokazao se.

Ali realno naši presipaju iz šupljeg u prazno...jedno dovedi drugo odvedi nebi me čudilo da dovedu lamelu a prodaju ikca...prodaju guarina dovedu mela.
Shaqiri is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32043
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

15.00 DE BRUYNE ATTESO IN INGHILTERRA -*Secondo l'emittente belga*RTL Sports, dopo essersi allenato in mattinata con la sua squadra il fantasista del Wolfsburg*Kevin de Bruyne č atteso nelle prossime ore in Inghilterra per sottoporsi alle visite mediche col Manchester City. Nessun sorpasso dunque da parte dei cugini dello United, con i Citizens pronti a chiudere per circa 70 milioni di euro.


Kevin je na putu za Englesku gde ce obaviti preglede i potpisati za gradjane, e posle ovoga tesko je verovati da ce Wolfsburg pustiti i Perisica nedelju dana pre zatvaranja mercata.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32044
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Ja ne znam sto se vrtite u krug ko na ringispilu !

Vec sam napisao i za Lavecija i za Lamelu i za Perisica sta je i kako je !

Laveci dolazi za 1.5 mil ne za 12 mil sta vam je ????
Lamela ne trenira uopste od danas sa ekipom i ceka rasplet dogovora nasih i njihovih da krene za Milano !
Perisic ne ide nikud zbog trnafera de brujna i tjt ..
Jacopo Sala ce biti novi igrac Intera cim Skeloto i Taider potpisu za Palermo i Bolognu

---------- Post added at 16:12 ---------- Previous post was at 16:04 ----------

Ja ne znam o cemu ti idrize pricas bgm .lamela ima 46 susreta u nogama u prethodnoj sezoni ..

Prodaju ga nama samo jer dovode saida berahina koji je englez
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32045
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Dok mi kakimo/seremo sa Perisicem ovi fino ...
Juventus have officially confirmed the signing of Chelsea winger Juan Cuadrado.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32046
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ajdine, ne znam šta čitaš ali ja nigdje nisam napisao da nije igrao, već da nije u nekoj strašnoj formi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32047
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Kako su licemerni ovi Englezi i bez potrebe komplikuju stvar. Očekuju da novac od Lamele skoro pa pokrije transfer Berahinja za kog WBA traži €30m. Naša ponuda 6+14 je sasvim korektna kada je u pitanju igrač koji je totalno van forme. Problem je što se svima kosa na glavi diže kad mi dođemo na pregovore i predstavimo našu formulu za pojačanja, npr. ''2m za pozajmicu, 14m na kraju sezone''
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32048
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

19.30 CONTATTO PER LAMELA*-*Erik Lamelaper l'attacco dell'Inter. Piů di una semplice suggestione, piů di un'idea. Il padre del giocatore ora al Tottenham ne ha parlato agazzetta.it: "Posso confermare queste voci.Stiamo parlando con la societŕ nerazzurra.L’interesse per Erik č reale.*Stiamo aspettando in questi giorni novitŕ. Da parte nostra c’č la disponibilitŕ nei confronti della societŕ nerazzurra a intavolare una trattativa. Difficoltŕ in Inghilterra? E’ vero. Nel vostro paese era riuscito a esprimersi al massimo e ha fatto meglio rispetto in Premier League. Probabilmente il calcio italiano č piů adatto a lui e alle sue caratteristiche.*Vediamo cosa accadrŕ in questi ultimi giorni di mercato. Siamo anche noi in attesa di notizie... Ci piacerebbe tornare in Serie A e gradiamo la soluzione interista".


Ovo je vec direktna potvrda od strane Lamelinog oca.

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

http://app.football-italia.net/?refe...llitalia-71588
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32049
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Lamela-Inter, potvrda od strane oca: "Interes je stvaran i trenutno traju razgovor.Inter je prihvatljivo rješenje."

Za one koji ne parlaju italiano.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32050
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Erik would like to return to Serie A?
He felt like home in Italy and he had two important years with Roma. This would be a solution the we appreciate. We would like to return to Serie A and enjoy the solution to wear the Inter jersey”.


Kad Erik dodje u Inter desava se promena :-))))))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32051
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Perišić i Lamela može...Lavezzi je mator, trebali smo ga uzeti kad je odlazio iz napolija...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32052
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Erik Lamela is in confirmed talks with Inter, but it’s reported the €20m move will only go through if Ivan Perisic stays at Wolfsburg.


Perisic i Lamela nece igrati zajedno, to je sigurno.

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

Mancini je toliko zapeo za Perisica da ja tako nesto odavno nisam video, ali bukvalno da jedan trener toliko zeli nekog igraca, pa ni da se o Mesiju upravo radi.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2015   #32053
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kako prenosi Skaj Italija, Inter je postigao dogovor sa Totenhemom u vezi angažovanja Erika Lamele.
Kako prenosi novinar pomenutog medija, Đanluka di Marico, neroazuri će platiti 6 miliona za pozajmicu 23-godišnjeg fudbalera, sa opcijom da na kraju sezone otkupe njegov ugovor za 14 miliona eura.
Lamela nikako ne uspjeva da se kalimatizuje na Englesku i pronađe svoj ritam u Totenhemu, doveden kao veliko pojačanje on nije opravdao očekivanja ni sumu od 29 miliona funti izdvojenu za njegov angažman.
Sve izvesniji dolazak Berahina je uslovio rastanak sa Lamelom koji u pojačanoj konkurenciji neće dobijati priliku u novoj sezoni.


Evo ga, da ne bude samo dera piše da nije u formi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2015   #32054
Kovacic10
Giovanissimi
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 64
Default

SKY : Lamela i Perišić su glavne mete ! Ukoliko jedan od njih dvojice ne potpiše za Inter tu je Lavezzi !

Dodati još Coentraoa i usudio bi se reći da bi mogli napasti i Scudetto

Handanovič
Santon-Miranda-Murillo-Coentrao
Medel-Kondogbia
Lamela-Jovetić-Perišić
Icardi
Kovacic10 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2015   #32055
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mancini želi da ima potpuno istu formaciju kao u Cityju, te igrače koji mogu da je igraju, zbog toga forsira na bekovima i veznim igračima.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic