Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 27-07-2014   #29236
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Sto ....

40mil Icardi
20mil Guarin
+ prodat 5-6 ovih lijevih, mozemo uzeti ukupno 80mil i ulozit u 3 kvalitetna igraca...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2014   #29237
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

pustite se vi price da nemamo para .. bila je ista prica zimus nemamo para pa odjednom da se smire navijaci izvalise u kesu 22 mil za hernu !!

al ovaj jovetic siti bi bio prelud kad bi nam ga prodali

sta decko radi ovo je nevjeovatno
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2014   #29238
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Mi Jovetica mozemo samo da sanjamo,ja neznam uopste ni otkud price da ce njega City prodavati,ciste medijske patke.Zasto bi prodavali igraca koji zbog povrede nije ni igrao msltene prosle sezone,momak je godinama bio broj 1 u Fiorentini,zabio Liverpulu po 2 komada u LP.Sada se oporavio i ima da reseta u tandemu sa Aguerom.Pacovskom bilanu je zasio 2 komada i to kakva,oba hladnokrvna egzekucija,bez dileme top klasa,nemaju tu sta da traze i finansijki jaci klubovi a ne mi.Ja celo vreme citam ovde kako ga neki spominju i nisam hteo nista vezano za njega ni da pisem jer za tako nesto nema ni potrebe.Realno,zasto bi City prodao napadaca top klase koji ima 25 god. i oporavio se potpuno od povrede,uz to igraju 4 takmicenja,pa sve i da se Negredo nije povredio oni ne bi prodali Jovetica jer je decko izmislio fudbal za Negreda u svakom aspektu ove igre.Ovde zavrsavam pricu sto se Jovetica tice,da se mi ne zajebavamo oko toga vise jer je smesno,mi nemozemo dovesti igraca od 10 mil. patimo se kao Isus da bi ga doveli,a ne Jovetica koji vredi 35 mil. ko iz picke.

---------- Post added at 01:59 ---------- Previous post was at 01:48 ----------

Jovetic has been tracked by Inter Milan this summer who are keen to bring the former Fiorentina man back to Italy.

But the City boss has been impressed with the Ł22m man so far during the club's US tour and reckons his future is in the Blue half of Manchester.

With Spanish frontman Alvaro Negredo out for two months with a broken leg and Sergio Aguero still finding his way back to full fitness after injury, Pellegrini needs the 24 year-old to live up his billing as one of the brightest talents in Europe.

He said: "Stevan is working well with us. He is a very important player for our team.

"Maybe there are a lot of rumours about his future but Stevan will stay with us here."


Jos jedna izjava Pelegrinija i to cini mi se 3. ili 4. u vezi Jovetica i toga kako nema nameru da ga se odrekne,realno i zbog cega...ponude Intera na pozajmicu sa pravom odkupa,da se prestanemo mi zamlacivati s Joveticem i okrenemo se realnosti,odnosno ja se njime nisam ni zamlacivao.Nasa realnost je recimo,Chicharito,Osvaldo ajde da kazemo i onaj Bacca ako im utrapimo Kuza pa smanjimo scenu za 5 milki pa nesto na muletinu inace nista.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2014   #29239
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Gledam ovog Coutinha, i stvarno se pitam zar Inter nije imao dovoljno novca da kupi Kovacica, i da zadrzi ovog momka!?
Ima kvalitet, podigao je samopouzdanje, oslobodio se, i sa iskustvom ce biti sve bolji i bolji, bice glavni igrac Liverpoola ubuduce.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2014   #29240
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

A mi i dalje trazimo napadaca...

Cagliari played their pre-season friendly game today against Asiago ahead of the upcoming season in Serie A. On the pitch, both Inter-players Samuele Longo and Lorenzo Crisetig, got the chance. Cagliari won the game 8-0 and Samuele Longo scored two of the eight goals.*


Samo nastavite,SRECNO!!!
Ima da ga damo negde sledece sezone za nekog pa cemo plakati kao za Destrom,a decko nije dobio ni priliku da se pokaze.TAKO KLASICNO ZA INTER,smorili sa Medelom,a imamo Duncana kojeg smo pozajmili i koji daje po 3 komada za Sampu.Neki ljudi poput uprave Intera nikad nemogu da shvate neke stvari,ma koliko puta popusili karinu sto se procene igraca tice.

---------- Post added at 02:10 ---------- Previous post was at 02:09 ----------

A Kutinja necu vise ni da spominjem,to mi je bolna rana,sto se njega tice suvisno je trositi reci.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2014   #29241
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

Negdje sam procitao da Osvaldo u Juve opet otisao, ako je istina mogu samo reci hvala bogu
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2014   #29242
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nazalost tako to biva,dodje onaj koga najmanje zelis,sad mozemo samo da se nadamo da ne prebije nekog i pokvari atmosferu koje je veoma dobra.


Arturo Vidal is leaving Juventus, Manchester United offer 55 million plus 5 bonus for the Chilean. The agent, reports Sportmediaset, will be in Torino tonight to deliver the offer from the Red Devils to Juventus (with the player ready to earn over 8 million per season).

The deal, at this point, may also involve Inter. Part of this treasure would in fact go to Nerazzurri for Fredy Guarin. Thohir wanted to send Guarin to United for Javier Hernandez, but the deal reportedly will not go through.

For the Inter attack in fact it’s all done for Pablo Daniel Osvaldo: tomorrow there will be an emissary in England to close the deal. Wednesday will be the decisive day, with the transfer to Milan on the basis of the loan.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2014   #29243
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Osvaldo je skoro ugovoren samo još potrvda naši treba i sitni detalji. Nadam se da to neče umati uticak na Cicharita.

Lazio uzeo De Vrija za 8.5M€, super deal jim je uspeo.

Danas ponovo sastanak sa Genovom oko Campagnara
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2014   #29244
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Spominje se i trampa Guarin Chicharito.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2014   #29245
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Tesko,izgleda da je Vidal na pragu prelaska u Utd.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2014   #29246
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Erick Thohir couldn’t have been clearer to Inter’s directors during their recent meeting to discuss the market. TuttoSport report that the Nerazzurri president once again highlighted the need to cut down the squad size before investments can be made. Guarin, Kuzmanovic and Campagnaro are the primary candidates but Inter will also look to move on Taider, Laxalt, Schelotto and Silvestre. Finally Inter will try to loan Mbaye, Botta and Obi to gain more experience.

Evo covek lepo objasnio,znaci da nema potrebe da se zamlacujemo oko novih pojacanja dok neko ne ode,samo je pitanje veliko ko ce kupiti te igrace koje mi ocemo da prodamo.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2014   #29247
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Milan ponudio Balotellija za Guarina .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2014   #29248
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Juce sam to procitao i slatko se nasmejao,sta sve novine nece izmisliti,samo da se prodaju,najveca patka dosadasnjeg mercata.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2014   #29249
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Milan ponudio Balotellija za Guarina .
Pa da je istina prihvatio bi
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2014   #29250
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Tesko,izgleda da je Vidal na pragu prelaska u Utd.
Allegri&Marotta “I spoke to Vidal to understand his fitness levels. He is motivated, so club and Coach are very happy he will remain in Turin.

“He had surgery just 32 days before the World Cup, so will train on a special schedule for a few days. Vidal is fundamental for Juventus and not just in practical terms and he wants to stay.”

Nisu doveli nikog posebno, al Pogba produzio, Vidal ostaje. Roma se strasno pojacala, al ce biti problem isplatiti i zadrzati sve te igrace ako osvoje nesto. Nisam siguran da ce moci, jer lupaju ciframa.. al dobro. Imaju amera.. A i vidjet cemo kako ce igrati.. Sta reci za nase, prodali bi.. haj da ne lajem.

I ovo za Ikardia.. e moja raja, pa za 40 M. ja bi dao da me jebete i vi, i kompletan stadion od 80k mjesta.
Ovo sam napisao jer ne vjerujem da postoji i pola te ponude, jer bi je nasi i tad vec uzeli u razmatranje. Ovako je bilo i za Guarina, i evo pisem i za Ikardia.. nikad te ponude nisu dolazile. A vrijeme ce pokazati ko je opet u pravu. Meni je smijesna ova vijest

I steta za Besica.. mogli smo ga ugrabiti komotno, umjesto Medela.

Last edited by Slasher; 29-07-2014 at 19:09.
Slasher is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic