Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-08-2012   #23446
Almir525
Esordienti
 

Join Date: Jul 2012
Posts: 48
Default

Koji je to englez se naigrao u Seriji A .. kakvi englezi ..Branca molim te da ne dvodis te ljude ako neku naciju ne volim na svjetu onda su to oni ne,Svaki njihov poraz je moja pobjeda kad ih je italia izbacila sa Eura presretan sam io Potpis na Huskin post .
Almir525 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23447
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Milan planira dovesti Kaku i Sahina za 30m . Sto se tice Walcotta, slazem se sa Ajdinom, uopste ne spada u grupu u koju ste ga vi ubacili.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23448
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Quote:
Good news for Inter from England. It seems that Mancini’s club has lowered their demand for De Jong considerably from 10 to just about 6-7 million euros. The Dutchman is seriously thinking about it and may be even willing to get a small pay decrease. The decisive meeting was on Thursday between Branca, who did not attend the game against Hajduk, and Linse, De Jong’s agent. Inter can now deliver the decisive strike.
Njegova plata je 4 miliona evra... Valjda ce se uspeti dogovoriti, jer ovaj igrac nam je preko potreban.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23449
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

De Jong Cambiasso Guarin
klupa: Mudingayi, Mariga, Stankovic

6 DM-ova, 6 plata na isti tip igraca? Zajedno oni teze €13m po sezini min. .

Time igramo sa 2 AM-a, to su Sneijder i Palacio. Klupa za njih su Alvarez, Coutinho, neka bude i Obi iako moze igrati i LDM-a, i tu klupa ima min €3m po sezoni.

Spomenimo i Pazzinija, koji prema svemu sudeci ne idu nigdje, plata po sezoni €3m.

Maicon, Cesar, ako ne odu oko €10m po sezoni.

Sve plate su neto, bruto su x2, na rezervne igrace, Inter bi po sezoni imao gubitak od oko €42m. Cesar bi trebao otici, to je oko €32m, Maicon ako ode, €22m. Ako Douglas ne ode, biti ce prvi tim, ali onda gubimo jer gdje ce Zanetti igrati, Jonathan takodjer klupa, tako da se gubitak opet vraca na €32m.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 11-08-2012 at 16:37.
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23450
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Sandro iz Totenhama je idealan.. prejak je, on i Guaro bi nosili sredinu bez problema.. treba pokusati njega ubaciti u pregovore oko Cesara, msm da mu ugovor istice 2013.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23451
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Oscar, Neymar i ostale brazilske napuhane zvijezdice, zijanili od Meksika u finalima OI. 2-0 je bilo cijelo vrijeme, dok je Hulk gol postigao u sudijskoj nadoknadi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23452
ved300
Primavera
 
ved300's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Location: BiH
Posts: 264
Default

nevjerovatno je da klubovi placaju te brazilske "zvijezde" po 30-40 mil. hvala Bogu sto nismo kupili Lukasa za tolike pare...A Juana treba forsirati odma u prvu postavu nek se uci posto ima potencijala!
ved300 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23453
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

pa brazil nikad i nije osvojio OI
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23454
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

juan je bio strasan tokom olimpijade ! samuel klupa juan starter !! a de jong to bi vec bio best buy ovog ljeta pricao ko sta hoce !! da objasnjavam kakav je de jong igrac je suvisno ... svi vrlo dobro znate ko je taj momak !! mariga ce pa skoro sam siguran kao i svih prethodnih sezona otici na posudbu jer ja ga a vjerovatno niti uprava ne vidim u interovom kadru ni u bilo kakvoj kombinaciji !! sa de jongom i guarinom iza wesley bi bio potpuno slobodan prema gore i ne bi trebao previse da se trosi i misli o tome kad bi imao njih dvojcu nazad kao sto je imao u tripleti motu i cambija te je blistao sad bi to isto bilo samo sa drugim facama
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23455
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ko bi po tebi bio drugi stoper? Izgleda da ja zapazam stvari koje vi ne - kada god sam gledao tandem Ranocchia Samuel, Walter je ispravljao Andreine greske .

Uprava i ti ne vidite buducnost Marige u Interu? Kao sto nisu vidjeli ni buducnost u Seedorfu? Ipak, mislim da ce ga Strama zadrzati, posto je Mudi i dosao jer Mariga je off jos pola sezone, ako bude isao na posudbu, otici ce u januaru.

Ja iskreno smatram da nam ne trebaju ovakvi igraci:
http://www.youtube.com/watch?v=0nd4GBB1s3s

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

Lukaku presao u West Ham na posudbu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2012   #23456
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Idrize ba ne otpisuj mladog igraca tek tako a pored samuela imas silvestrea i chivua

a ti kao vidis buducnost marige u nasoj vezi ? lukaku da je valjao igrao bi pored one sline sturridge i tad van forme torresa uz drogbu
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2012   #23457
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sturridge ti "slina"? Pitam se da li smo istog Sturridgea gledali . Da, zaboravio sam na Silvestrea - posudba bi Ranocchiji bolje dosla nego Juanu, koji bar negdje igra .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2012   #23458
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma treba nama 20 igraca a ne jedan dva
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2012   #23459
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

to ti dobar sturidge dera ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2012   #23460
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Bolji od Longa .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic