Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Klub

Klub Kutak za clanove foruma

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-07-2010   #181
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

super izgleda,kad izlazi
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2010   #182
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

kako je jako uradjena ufff
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #183
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ljudi, imam pitanje. Kako na Master League da kupim igraca iz neke repke, koji nema kluba na Masteru. Kao npr. Schweinsteigera?
Nera is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #184
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

mhm, bit če milina igrati pes na novom Xboxu 360 slim
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #185
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

koliko se krecu cijene xboxa 360,onako odprilike
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #186
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Xbox 360 (obični) kod nas u Sloveniji od 150€ pa gore...a nova verzija (Xbox 360 slim) je 250€...

možeš gledat gore filmove, igrat igrice, igrat preko interneta sa ostalima korisnicima xboxa po cijelom svijetu (ja jučer dobio jednog amerikanca u FIFI 3:2 on uzeo arsenal ja inter hehe)

jedan veliki plus xboxa je taj da su na xboxu i neke igrice, koje za PC uopšte ne izađu, onda kad kupiš XBOX rade ti sve igrice, recimo sve one nove igrice (GTA 4, i tako dalje) rade bez problema i na "starom" xboxu...jer zapravo je ista konzola, samo je nova verzija lijepša, manje se grije, ima više prostora na disku (250 GB)...dok kad kupiš kompjuter več nakon godinu, dvije, one najnovije igrice ne rade ti baš najbolje...ili imaš lošu grafičnu karticu ili preslab processor i tako dalje...kod xboxa tih problema nečeš imati...

ne trebaš igrati na televiziji..naprimer kod mene kuči imamo 3 televizore..jedan u dnevni, jedan u kuhinji i jedan u sestrinoj sobi...i ako su sva tri zauzeta, možeš Xbox komotno priključiti na Monitor od kompjutera...

naravno isto tako super stvar ti je Play Station 3, nemožeš ni sa njim puno pogriješiti...

Last edited by Grujinho; 13-08-2010 at 14:10.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #187
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

a sta ovaj ima piratskih igrica za xbox ili tako nesto i sta znaci taj slobodni prostor sto si napisao,sta to dode nesto kao komp da moram istalirati igricu ili???
ja nisam na konzolama jos od PS2
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #188
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ljudi, imam pitanje. Kako na Master League da kupim igraca iz neke repke, koji nema kluba na Masteru. Kao npr. Schweinsteigera?
mislim ideš na search by group i trebalo bi da ti stoji kao free agent, ili nekad ih odmah pokupi neko, pa traži po nationality
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #189
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Zanetti27 View Post
a sta ovaj ima piratskih igrica za xbox ili tako nesto i sta znaci taj slobodni prostor sto si napisao,sta to dode nesto kao komp da moram istalirati igricu ili???
ja nisam na konzolama jos od PS2
ima i piratskih igrica naravno...samo je jedna caka...ako igraš piratske igrice, ljudi iz microsofta če ti blokirati račun, dakle nečeš moči igrati preko interneta...a moči češ i dalje igrati singleplayer ili multiplayer na konzoli...multiplayer neče biti preko interneta, več ako kupiš 2 kontrolera, moči češ igrat 1na1 i tako....

ne trebaš instalirati, samo ubacis CD u CD-ROM i on odmah sam otvori sve...Slobodni prostor mu služi da SAVE-a igru kad ti izađeš, da bacaš gore filmove, slike i gledaš ih na xboxu i tako to...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #190
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
mislim ideš na search by group i trebalo bi da ti stoji kao free agent, ili nekad ih odmah pokupi neko, pa traži po nationality
Trazio, nema. Na nationality mi samo daje one igrace koji su u klubovima van Njemacke. Nema ovih iz Bayerna, npr, jer on nije na igrici.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #191
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ima i piratskih igrica naravno...samo je jedna caka...ako igraš piratske igrice, ljudi iz microsofta če ti blokirati račun, dakle nečeš moči igrati preko interneta...a moči češ i dalje igrati singleplayer ili multiplayer na konzoli...multiplayer neče biti preko interneta, več ako kupiš 2 kontrolera, moči češ igrat 1na1 i tako....

ne trebaš instalirati, samo ubacis CD u CD-ROM i on odmah sam otvori sve...Slobodni prostor mu služi da SAVE-a igru kad ti izađeš, da bacaš gore filmove, slike i gledaš ih na xboxu i tako to...
pa to je super...jer recimo 150 eura za konzolu bas i nije puno,tocnije je 1075.5 kuna
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2010   #192
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Jel ko igrao PES 2011 DEMO? Ja jesam danas, i mogu da vam kazem... mozda nije savrsentsvo, ali je djavolski blizu. Kako realna igrica, uh.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2010   #193
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

jeste
aj bjezi,meni je pes 6 zakon ovo cudo je tesko za igrati,sve je super uradjeno osim sto na demu su iz evrope dva "glupa" tima,pederi su trebali staviti prvaka evrope
i golmani mogu ispucavati i u stranu..
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2010   #194
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

PES 2011 ima dosta Bugova,i kad kazem dosta,znaci bas dosta!Jeste on ima napetu atmosferu,i sve to.Ali FIFA 11 je mnogo bolja,ima mnogo manje Bugova,lepse se igra,slobodnije i prirodnije.A sa Konzola je cak i grafika pored svega ovoga bolja.Probajte,i uporedite,PC vs PC,ili ako vec hocete da gledate sve full uzmite Xbox vs Xbox.
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2010   #195
Dzon Dilindzer
Reserve
 
Dzon Dilindzer's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: Milici R.Srpska
Age: 38
Posts: 349
Default

ma pes 6 je zakon sa shollymovim pecom,najjaci je a mogu ga igrati ljudi sa slabijim kompovima a za 10 ti treba komp iz CYA i pogotovo za 11-ku pes. Sad ce uskoro najnoviji sholimov pec ,bice zmaj!!!
Dzon Dilindzer is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic