Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice

Utakmice Razmjenjujte mišljenja o taktici i sastavu za naredne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-08-2013   #616
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pogledaj temu Glasine o transferima, njegovu izjavu poslije utakmice.
Jest se na vrijeme i sjetio da ode, sad kad Thohir neće imati vremena da dovede nikoga osim Radje. Zar ga je Valencia otjerala, jbt trebao je na vrijeme razmislit o tome i prodat klub prije početka prijelaznog roka.

P.S. Ipak će mi bit žao ako ode ali mislim da je to jedino ispravno rješenje za klub u trenutnoj situaciji.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 05-08-2013   #617
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Andrea Seno : " Inter je napravio pravi potez dovodjenjem Mazzarija . Ne poznajem ga licno , ali njegovi rezultati u Napoli , dokazuju kakav je trener . Licno smatram da ce posle ovih poraza krenut kritike za njega , ali morate pustit trenera da radi svoj posao . Ukoliko ostane dugo , za 2-3 god napravit ce cudo od Intera "

Prema Corriere dello Sport postojala su samo dva igrača koji su pokazali pozitivne signale tokom utakmice protiv Valensije . Prvi je , kao i uvek Handanović koji je spasavao sve sto je mogao , pa čak i nešto više . Belfodil takođe dobro , ali ostalo je veoma loše .
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #618
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Neki link za tekmu?
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #619
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jao ja zaboravio da se danas igra, evo linka:
http://atdee.net/64128/watch-juventus-vs-inter
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #620
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

http://webfirstrow.eu/watch/199455/1...ter-milan.html

Tekma je pocela sa nasom prilikom preko Guarina ali nije se snasao. Slicna sansa je bila i za Juve ali ni Vucinic se nije snasao.

Nakon toga dosadna utakmica do bola i cvrc 1-0.
Guarin je sutirao, dosta lose, ali srecom Buffon je KATASTROFALNO reagovo i onda je Ricky u stilu Inzaghia pospremio odbijanac.

Onda se ponovo vraca dosadna utakmica, jedna sansa za onog sto ima spetljano prezime il mu je ime Lichsfcgekhg al srecom pokazao je da nije napadac

I onda padovi
Prvo je Juve trazio penal za prekrsaj Pereire nad Vidalom ali sudija nije svirao penal, al onda kasnije pad Vucinica i PENAL. 1-1 Vidal

+ Napokon smo zabili nekom gol
+ Taj neko je Juve
+- Guarin ponovo igra samo za sebe, svaku loptu sutira, za sad su svi sutevi bili doooosta losi, ali eto vidis nekad se iz loseg suta moze stvorit sansa kad golman jos losije reaguje
- Juventusova zadnja linija je katastrofalna a nismo u stanju da to iskoristimo jer Guarin i Ricky nece da podvale loptu naprijed za Palacia ili da se neko dr ubaci nego sve ide na soliranje

Sve u svemu jedna dosadna utakmica, Juve igra katastrofalno, pogotovo njihova zadnja linija (sudaraju se), lose se postavljaju, ....

Tevez osim padova, nije nista ni uradio, a Vucinic standardno smotan

Kod nasih, onak Palacio ko nesto pokusava, ali nmz sam igrat...nekako svi igraci izgledaju ko drogirani. I Interovi i Juventusovi
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #621
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne brinem se ja za ovu sezonu, Serie A je toliko slaba da Inter može biti u vrhu .
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #622
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

P e n a l i
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #623
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Penali: psn0.blogspot.com/p/ch5.html

---------- Post added at 02:47 ---------- Previous post was at 02:31 ----------

Carizzo king ! Pobjeda je bitna radi samopouzdanja. Carizzo je skoro svaku procjenio gdje će ali kratak bio koji cent.
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #624
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Juan Pablo Carrizo MACKETINA

Sve nesto Handa dobar u penalima, al Carri iz brani ko velki Jos i zabi iz penala.
Junak utakmice bez ikakve konkurencije
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #625
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Moram ih sve pohvaliti, konstantno su imali zvižduke dok su penale izvodili, djubrad bila iza gola. Olsen im je pokazao prst da se pošute kad je zabio a onda i da mogu još glasnije.
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #626
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Napokon pobjeda. Utakmica je bila dosadna, ako izuzmemo penale. Ma i penali su bili dosadni NIKAD KRAJA hahahahah

Bizi ode sad spavat, sutra ce biti naporan dan
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #627
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

hulle

vrijedi dodat stativu Pirla, i duplu odbranu Hadanovica nad Marchisiom.. kao i to da drugo poluvrijeme je Juve igrao, bez pravih prilika, ali igrao, kopletna ekipa na nasoj polovini.. dok smo mi cekali kontre, koje su nula. E to se meni ne svidja, ja nikad nisam volio fudbal bez barem malo agresivnosti i kolko tolko kontrolu lopte. Ne agresivnosti kakvu je Juan pokazuje, na ivici kartona svaki put.. i da kojim slucajem nije prijateljska, vjerujem i siguran sam da bi dobio drugi zuti.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #628
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Vrijedi dodati da su oni igrali u punom sastavu a u nas su falili Milito i Zanetti. Vrijedi dodati da je Kuzma mogao birati gdje će je smjestiti da je primio onaj pas Cambiassa. Vjerujem da je i u prvom poluvremenu bilo prilika, ali očigledno samo spominješ mane. Stativa iz nepostoječeg slobodnog - za očekivati je onakav šut Pirla, a to su uvijek 50/50, to nije greška tima.
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #629
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Vrijedi dodati da su oni igrali u punom sastavu a u nas su falili Milito i Zanetti. Vrijedi dodati da je Kuzma mogao birati gdje će je smjestiti da je primio onaj pas Cambiassa. Vjerujem da je i u prvom poluvremenu bilo prilika, ali očigledno samo spominješ mane. Stativa iz nepostoječeg slobodnog - za očekivati je onakav šut Pirla, a to su uvijek 50/50, to nije greška tima.

haha zar stvarno vrijedi dodati kako Kuzma ne zna loptu primiti?


Allaselamet

Slobodno dodaj ako postoji nesto vrijedno spomena, to sto imamo hajvana u ekipi smo zakljucili davno.. da je babi nesto

meni se ova igra ne svidja, a ti kako hoces.. . Bas me interesuje kad ce kontre kod nas proraditi, hoce li uopste..

Last edited by Slasher; 07-08-2013 at 13:26.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013   #630
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic