Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 30-04-2015   #76
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

baci pogled na tabelu bisc i vidjeces da od petog mjesta je svega 3 boda
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #77
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ja bih prije rekao oko Kove (pročitaj postove od početka pa ćeš se uvjerit) a tek kasnije je Hernaes ušao u raspravu čisto kao komparacija s Kovom, ali nema veze ako je oko Hernanesa možeš li biti precizniji? O čemu tačno vezano za njega smo počeli raspravu?
Ja se nisam raspravljao puno oko Kove, samo nadovezao kada ste ti i Ajdin počeli. Nadovezao sam se tvog komentara za Hernanesa. Uglavnom, ovo je stvarno otišlo predaleko i ne vidim poentu dalje rasprave.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #78
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nego da se nadovezem za gore spomenuto moje ime oko kovacica i njgove 4 oduzete lopte decko je igrao sredinu gdje su falili igraci i koji su izmoreni trkom i pokrivanjem prostora bili pod 1 pod 2 kovacic nije doveden da razbija igru nego da kreira igru sto mu nije ni protiv 8 igraca u polju uspjelo pretjerano .. hvala cao zdravo !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #79
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Neki portali rekoše da je Kova bio igrač utakmice (a ama baš niko nije rekao da je bio loš), izgleda da mu je itekako uspjelo. Možda si gledo Inter iz Zaprešića. Hvala, cao i tebu

@dera ako smo raspravljali oko Herne pitam te šta tačno vezano za njega? Nije valjda da ne znaš okočega si se raspravljo.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #80
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zašto pitaš, ti ne znaš? Raspravljali smo se oko toga da li je bio toliko loš koliko si ti pisao i oko ocjene za koju si ti naveo da je uključivala samo prvo poluvrijeme .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #81
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sta ste zapeli vas dvojica oko toga vise, koliko su nam znacila ova 3 boda,gledam tabelu i vidim 5. mesto nam je na 3 boda 4 na 8 bodova i onda se setim 2 utakmice protiv parme koju su svi punili,poraza od kaljarija kod kuce,od sasuola koji ima 3 zglavna igraca, neresenog rezultata protiv verone kod kuce i kad celu sezonu sumiram nemoze a da mi nebude krivo kad vidim koliko lose su i ostali timovi igrali a mi to nismo uspeli iskoristiti.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #82
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Neki portali rekoše da je Kova bio igrač utakmice (a ama baš niko nije rekao da je bio loš), izgleda da mu je itekako uspjelo. Možda si gledo Inter iz Zaprešića. Hvala, cao i tebu

@dera ako smo raspravljali oko Herne pitam te šta tačno vezano za njega? Nije valjda da ne znaš okočega si se raspravljo.

E moj bisc uvuko si sam sebe u dubiozu ni sam je nisi svjestan xd
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #83
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Zašto pitaš, ti ne znaš? Raspravljali smo se oko toga da li je bio toliko loš koliko si ti pisao i oko ocjene za koju si ti naveo da je uključivala samo prvo poluvrijeme .
Ne, ja sam rekao da je "bio odličan u 1. pol a da je srao u 2. pol". Tim riječima, dakle vidiš da ne znaš ni o čemu je rasprava. A tu konstataciju sam dokazao izjavom Mancia lično. Tako da mislim da je sve tu jasno. A i za tu ocjenu sam ti već 2x objasnio, ako nisi skonto (tj. namjerno se praviš da ne kontaš) tvoj problem.

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
E moj bisc uvuko si sam sebe u dubiozu ni sam je nisi svjestan xd
Ti reko da je Kova loš, a Kova bio ponajbolji igrač utakmice. I sad ja nešto nisam svjestan? Ne zna se ko je smješnij ti ili dera.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #84
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
A i za tu ocjenu sam ti već 2x objasnio, ako nisi skonto (tj. namjerno se praviš da ne kontaš) tvoj problem.
Objašnjenje je tipa - nismo se raspravljali o Hernanesu, dakle, čista šuplja jer znaš da si se provalio. Nemoj molim te, imaš link i drkaj na njemu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #85
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nevjerovatno u kojoj si ti dubiozi pa i dalje govoris da je kova bio najbojli na terenu .. Allahu dragi smiluj se nad momkom izvedi ga na pravi put !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #86
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Objašnjenje je tipa - nismo se raspravljali o Hernanesu, dakle, čista šuplja jer znaš da si se provalio. Nemoj molim te, imaš link i drkaj na njemu .
Sad ću ti tu tvoju famoznu rečenicu iz linka na koju drkaš prevest sa kineskog na bosanski pa ćeš vidjet koliko ti je smiješan "argument" (koji nema veze sa raspravom btw):

Biscione:"S tim što je Herna svoju zaradio u 1 pol., da se pikalo (samo) 2. bio bi gori od Guara"

Herna odigrao odlično 1. pol i zaslužio ocjenu 8 za to, odigrao loše 2. pol i tu je zaslužio otprilike ocjenu 6, tako da kada sagledamo 1. i 2. pol. onda dobijemo ukupnu ocjenu za njegovu igru u toj utakmici 7 tj (8+6)/2=7 (prosječna ocjena ili aritmetička sredina).Zar to ne znači ono što sam ja rekao "da se pikalo 2. pol da bi bio gori (ili isti) kao i Guaro (koji je dobio 6)" tj. bio bi i on 6-ica. Druga stvar koja ti nije jasna, kada kažem on je "svoju ocjenu zaradio" u 1. pol to znači da je u 1. pol zbog dobre igre zaradio kredita pa se mogao opustiti u 2. pol pa da ipak dobije dobru ocjenu 7 koja ga svrstava (uz Kovu) među najbolje na utakmici. Dakle to ne znači de pri ocjeni zanemarilo 2. pol. i da se uvažilo samo 1. pol jer da se nije gledalo 2. pol. onda bi on imao ne 7 nego 8. Već si dokazao da ne barataš nikakvim informacijama i provaljuješ se, a ako još i ovo ne razumiješ i dalje nastavljaš da se praviš budala onda si još i mutav.

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
nevjerovatno u kojoj si ti dubiozi pa i dalje govoris da je kova bio najbojli na terenu .. Allahu dragi smiluj se nad momkom izvedi ga na pravi put !!
Zar ovo ne znači da je bio najbolji na terenu (whoscored je najrenomiraniji portal kada su ocjene igrača u pitanju):

S vama dvojicom se stvarno ne može, ja ništa ovdje nisam rekao a da nisam potkrijepio s nečim. Eto za Kovu jel ovo dovoljan dokaz, ajd ti nečim potkrijepi svoju tvrdnju da je bio loš? Ili ćeš se ko dera pravit mutav.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 01-05-2015 at 20:53.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #87
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ne pada mi na pamet sve ovo čitati. Vjerovatno opet neke gluposti.

http://www.beneamata.com/showpost.ph...3&postcount=49
Copy paste.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #88
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Pročitao si ti to i prvi put i sad, ali znaš da sam te prosuo, nemaš odgovor i onda se praviš mutav. Providno ko voda na vrelu Bosne . Kad sam imao 5 godina i ja sam kad mi nešto ne bi odgovaralo takvu istu foru koristio .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 01-05-2015 at 21:53.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #89
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kako mi te žao . Ozbiljno razmišljam da dovim za tebe, kažu tuđa dova se ne odbija .

http://www.beneamata.com/showpost.ph...3&postcount=49
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2015   #90
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Stvarno je žalosno je na šta si spao, samo da ne bi priznao da nisi u pravu nastavljaš praviti budalu od sebe. Tako se više ni djeca ne ponašaju. Znam da bi ti najviše volio da se ovo završi i da nisi nikad ni počeo, ali neće. Ja mogu ovako do godine, ti si taj koji pravi budalu od sebe.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic