Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-03-2014   #616
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

OK, ali kakve ovo ima veze sa Mancinijem?
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2014   #617
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
OK, ali kakve ovo ima veze sa Mancinijem?
Quote:
Originally Posted by dera View Post
"Ne mogu se porediti Mourinho i Mazzari,jer nije fer da se porede,Mourinho jeste usao u istoriju sa Interom ,al Mourinho i dosao u pobednicki tim kakv je Inter bio tada,dok Mazzari mora izgraditi svoj tim od nule " - Oriali.
Quote:
Originally Posted by dera View Post
Italijanski stručnjak se osvrnuo na Murinjov učinak u Ligi šampiona, koju je Portugalac osvojio poslednji put sa Interom 2010. godine.

Roberto Manćini smatra da mu je bilo lako jer je imao formiranu ekipu.

„Murinjo je osvojio Ligu šampiona jer je preuzeo dobar tim. Preuzeo je ekipu koju sam, baš kao i Mančester Siti, stvorio ja. Tim koji je imao snažan mentalitet. Kada sam ja stigao u Inter tim je igrao loše i mi smo to promenili.“, rekao je Manćini.

Kada je u pitanju sutrašnji duel, Manćini prednost daje Englezima.

„Nemamo previše šansi jer protiv Čelsija čak i na domaćem terenu niste favoriti. Oni su bolji tim, jedan od najjačih u Evropi. Ali, za Galatasaraj je velika stvar to što je u Ligi šampiona i mi imamo obavezu da odigramo što bolje možemo.“, istakao je Manćini.

Drag mi je ali nije trebao ovo da kaže, niko nije izašao kao pobjednik protiv Mourinha kada su presice u pitanju. Kao da vidim odgovor u stilu, kada osvojiš LP javi se .
Quote:
Originally Posted by Huska View Post
Covjek je apsolutno upravu kada je u pitanju pobjednicki mentalitet...Pa sta smo samo preokreta kod njega napravili i to kakvih preokreta, iz mrtvih se vracali, a to je najvise njegova zasluga...

Onda je to Mou sa par odlicnih igraca upakovao i poslozio kako treba i dobio si sta si dobio...Problem je sto se poslije Moua dovodili prosjecni igraci koji nisu imali taj pobjednicki mentalitet i jebe se njemu, dovoljno mu da moze pricati unucima da je igrao u jednom Interu i nista vise...
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ali mora se priznati Manciniju da je od anonimusa napravio zvijezde (Cesar, Maicon...), dok Mou većinom kupuje gotove igrače. Iako je Mou naravno glavni "krivac" što smo sve osvojili ali ima tu dosta i Mancinijeve usluge jer mu je ostavio ekipu sa jakim pobjedničkim mentalitetom (u Italiji) i sa okosnicom vrhunskih igrača (Cesar, Samuel, Maicon, Chivu, Cambiasso, Zanetti).
.....
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2014   #618
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Al mogao si staviti u Mazzarijevu ili Mourinhovu temu
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2014   #619
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mogao sam, ali niisam..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2014   #620
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mancini u pregovorima sa Interom, povratak je realan.

Ovu informaciju u javnost je pustio nekadašnji trener Intera, Hector Cuper, koji trenutno vodi katarsku Al Waslu.


"Mancini i Inter su počeli pregovore. On nije sretan u Galatasarayju i želi se vratiti u Italiju", između ostalog je izjavio Cuper.

JUPIIIII!!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2014   #621
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

ne njega, lik je loš nikad dobrog trenera od njega
__________________
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2014   #622
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Osvojio je Premier ligu, izbacio jube iz LP, meni dosta .

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2014   #623
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Mancini nije trener za maksimalne domete, nikad on neće osvojiti CL, nikad neće osvojit ni Seriju A u ovim uvjetima (s Interom je osvajao jer smo imali tim duplo bolji nego rivali, on bi npr. osvojio Seriju A da vodi današnji Juventus u ovoj situaciji). Ali obzirom da smo mi trenutno levatski klub ni ne treba nam bolji trener. Bitno je da je Mancini bolji od Mazzarija i što je najvažnije da zna šta treba našem klubu, vratiti staru formaciju na koju su se igrači već navikli, nije mrzitelj mladih igrača tako da ćemo profitirati i na tom polju. Tako da nisam protiv njegovog dolaska.

Thohir ima 3 opcije, a koju izabere to je pokazatelj kolike su mu ambicije:

1. Ukoliko želimo aplicirati za max domete (titula u ligi i borba za CL) i vratit se na mjesto najboljih klubova svijeta tada moramo dovesti Simeonea (ili barem Montellu),

2. ako želimo da budemo siguran učesnik CL i da sezone završavamo na 3. mjestu (ponekad na 2.) a u Evropi ispadamo u osmini finala (i ponekad dođemo "čak" do četvrtfinala) onda ćemo vratiti Mancinija,

3. ako želimo da se sa Veronama i ostalim levatima borimo za 5. mjesto onda treba ostaviti Mazzarija da nastavi radit "dobar" posao i razvijati stare igrače .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2014   #624
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Mislim da bi ozbiljno poceo razmišljat o samoubojstvu da vrate Mancinija.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2014   #625
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

jedino nas simeone moze izbavit iz ove letargije, trebamo trenera koji inzistira na brzom i modernom nogometu, a bogami i milo mi gledat simeona kako skace oko klupe tijekom meceva
__________________
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2014   #626
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mancini: Kontakti s Interom su lažni. Ostajem u Istanbulu.

Ranije je rekao da od trenutnog povratka nema ništa, ne znam zašto sam se ponadao .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014   #627
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ovaj lik je fizički spremniji od pola naše ekipe:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2014   #628
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

''Ovo nije Inter ! ''

Roberto Mancini;''Inter igra veoma lose,nije to Inter. Inter mora igrati mnogo bolje. Inter ima sjajne igrace ali igraju na pogresnim mestima. Najvise krtike upucujem na odbranu koja je smesna.
Moj povratak u Inter? Nadam se ali ne smijem o tome pricati. Inter je moja prva ljubav i jedina. Inter je klub kome sam dao sve i koji je meni dao sve. "
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2014   #629
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Hoćemo Roberta nazad, često sam ga kritikovao ali tada još nisam znao kako izgleda stvarno loš trener. S Robertom se nikad nismo mučili za golove a, sjetite se, da je 2004-2006 imao penzionersku ekipu (uz dodatak vrhunskog Adriana) a u mnogo jačoj ligi je bez problema bio 3. i borio se za titulu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2014   #630
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

2-2 protiv Milana? Ubacujemo trećeg napadača:


---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:54 ----------

Evo i Strama: "Žao mi je što je Inter u ovakvoj situaciji,dio mog srca je ostao u Milanu."

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

Italijanski naslovi su sramotni za Inter. ''Inter? To je bio nekada Inter'' ''Ovo nije grande Inter ovo je mali Inter '' ''Inter? Protivnik za pozeleti!'' ''Hocete bodove,lako . Onda cekajte Inter ''
Navijaci zele povratak Mancinia,koji bi kako je sam izjavio sam platio svoj povratak u Inter. Pristao bi na manju platu i ugovor bez odstete.

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic