Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-05-2012   #22501
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Terim Želi cambiassa: "jedini koji moŽe zaustaviti messia"

Nesto za Q-a, Lucas Moura close to signing for Real Madrid
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2012   #22502
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

to kako ga je dosao mourinho da gleda pa odjednom prica blizu potpisa xD stipu to
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22503
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

evo objavise par sajtova vezani za inter da je morati vidjen veceras u gradu sa de laurentisom i alejandrom mazzoniem ( agentom lavecija )
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22504
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Poznato je da su jucer trebali obaviti razgvor, kako je prosao, to je druga stvar.

---------- Post added at 10:38 ---------- Previous post was at 10:07 ----------

Spasnki dnevnik Marca posvecuje prostor na trzistu i kod Nuri Sahina,veznjaka kojeg bi Real mogao prodati u narednim mjesecima.Turski reprezentativac se nije najbolje snasao u Realu i Murinjo je odlucio da ga proda.Njegova cijena je oko 10 mil. eura.Za Marcu postoje tri velike tvrtke koje su najveci kandidati za Sahina,a to su Bayern,Borusia D i Inter.

Marca su Realove novine, tako da ima nesto u ovome. Naravno da je cijena 10m, neko je govorio da nema sanse da bude tako mala . Doveden je za 10m a nije igrao cijelu sezonu, ne moze mu skociti da si pita .

---------- Post added at 12:14 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

Esteban Cambiasso ratoboran kao i uvijek, ljut je na Corriere dello Sportu, koji su rekli da želi napustiti Inter,nakon vrlo loše sezone. On kaže da je još uvijek gladan pobjeda, unatoč mnogobrojnim lošim rezultatima protekle sezone: " U svakom slučaju, ono što je učinjeno u proteklih nekoliko godina, zasjenjuje negativnu sezonu i to je jednostavno prošlo. Promjena dva trenera u sezoni, su slike kakva će sezona biti. "Kritike: "Ako ste navikli na pobjede,a onda ako vam ide loše, onda mnogo patite.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22505
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Meni je to glupo sto ga prodaju za istu sumu novca ali et.. 10m je "malo" za onakvog igraca, kupili su ga za bagatelu. Tek mu je godina ugovora prosla, bez obzira sto nije mnogo igrao cudi me bar da ne zele da povrate i troskove i njegove plate i ostalo.. Ali et Real je to
Njegovo eventualno dovodjenje me vise uzbudjuje nego Lavezzijevo. On, Cambi i Guarin bi cinili Betonski trio na sredini

Izgleda da je Destro u potpunosti Genoin, bar tako izvjestaji danas govore, tako da mu je otvoren put ka Meazzi

Marco Fassone je novi generalni direktor, gdje mijenja Paolila koji i dalje ostaje u upravi, ali kao šef Izvršnog ureda.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22506
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dos Santos je na prodaju, u Tottenhamu se nije naigrao. Mariga bi se trebao vratiti nakon povrede polovinom oktobra, po meni takodjer dobar igrac, ima ugovor sa nama jos godinu dana.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22507
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Hazard: Potpisujem za evropskog prvaka

Belgijski nogometaš Eden Hazard postat će novi član evropskog prvaka - londonskog Chelseaja. Ovu vijest obznanio je sam igrač na svom Twitter profilu.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22508
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Quote:
Originally Posted by emperor View Post
Meni je to glupo sto ga prodaju za istu sumu novca ali et.. 10m je "malo" za onakvog igraca, kupili su ga za bagatelu. Tek mu je godina ugovora prosla, bez obzira sto nije mnogo igrao cudi me bar da ne zele da povrate i troskove i njegove plate i ostalo.. Ali et Real je to
Njegovo eventualno dovodjenje me vise uzbudjuje nego Lavezzijevo. On, Cambi i Guarin bi cinili Betonski trio na sredini

Izgleda da je Destro u potpunosti Genoin, bar tako izvjestaji danas govore, tako da mu je otvoren put ka Meazzi

Marco Fassone je novi generalni direktor, gdje mijenja Paolila koji i dalje ostaje u upravi, ali kao šef Izvršnog ureda.
A Poli,Obi? nije nam potreban Sahin kad su već otkupili Polia, a Obi je pokazao da se na njega može računati. a i pitanje je da li bi Sahin pokazao onu kvalitetu iz Borussie,nije baš da je mala stanka od godine dana.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22509
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Jako gotivim i Polia i Obija ali sezona je duga, a oni su jos uvijek nekonstantni. Kao sto si i rekao samo dovodjenje Sahina nece rijesiti sve probleme, njegovo stanje je upitno, a pitanje je i kako ce se Guarin uklopiti i s ozljedama stajati, Cambi je igrac klasa za sebe ali ko garantuje da ce moci biti general sredine terena kao dosad? itd itd.. Na Stanka ne racunam ozbiljno iako vjerujem da ce imati ozbiljnu minutazu ali to je vec neka druga prica..
emperor is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22510
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Sahin bi nam sjeo kao kec na desetku i to za normalnu sumu novca. Mislim da bi naši trebali iči svim snagama na Sahina.

Volio bi viditi naše da se okrenu malo i na Eriksena iz Ajaxa mali je jako dobar i dosta jeftin i more igrati sve u vezi i težki razigravač i vrlo dobar asistent. Ako nebude ništa od Lavezzija neka idu radije po njega... još manju platu bi imao. Affelay je isto slična priča. Oboje imaju cenu tamo oko 10-15M€, Affelay ima malo manju.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 29-05-2012 at 19:16.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22511
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

za affelaya je pljacka sve iznad 5 mil !! frajera su doveli za 1.9 mil a otada ako je sastavio 5 meceva evo glave a jos da valja 5 meceva to je vec pojam i ne vidim razlg zasto dovodit tog momka

---------- Post added at 19:30 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

evo izjavio de laurentis da je sve na laveciju gdje on zeli da nastavi karijeru
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22512
ved300
Primavera
 
ved300's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Location: BiH
Posts: 264
Default

valjda je on rekao da bi on volio igrati u Interu samo je na klubovima da se dogovore
ved300 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22513
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Pa dobro čovek je bio i dugo povredjen na žalost a konkurenciju ima mnogo jaku u Barci, Messi, Sanchez, Iniesta, Pedro, čak Cuenca...

Ali nemoreš reči da je slab igrač. Za solidne pare bi se ga izplatilo dovesti pa makar na pozajmicu.

Ako je istina da je sve sada na Lavezziju onda mislim da imamo največe šanse baš mi da dodje kod nas. Osim ako mu je novac bitniji. Ali nebi verovao previše DL ipak mislim da je na prvom mestu klub i njihovi zahtevi pa posle tek igrač.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 29-05-2012 at 19:52.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22514
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Pa dobro čovek je bio i dugo povredjen na žalost a konkurenciju ima mnogo jaku u Barci, Messi, Sanchez, Iniesta, Pedro, čak Cuenca...

Ali nemoreš reči da je slab igrač. Za solidne pare bi se ga izplatilo dovesti pa makar na pozajmicu.

Ako je istina da je sve sada na Lavezziju onda mislim da imamo največe šanse baš mi da dodje kod nas. Osim ako mu je novac bitniji. Ali nebi verovao previše DL ipak mislim da je na prvom mestu klub i njihovi zahtevi pa posle tek igrač.
pa bas zbog tog sto je bio povrijedjen vise nego sto je bio zdrav i govorim da je pljacka a i jegova prirodna pozicija je ona koj sneijder igra sto u barsi bas i ne praktikuju a moze igrati krilo kao npr nas coutinho ista stvar ... znaci zasto dovoditi igraca od 26 god koji je u posljednjih 18 mjeseci sastavio 20 utakmica u nogama i to po 10 15 min kad vec imamo takva ista dva tipa igraca kao sto je on samo dosta mladjih i perspektivnijih nego sto je on ! ne bi ga ni na pozajmncicu totalno je nepotreban al totalno

kao sto vec rekoh sam de laurentis je vec danas u milanu izjavio da na kraju sve ovisi od samog lavezzija jer u sustini i da prihvati DL ponudu PSG-a i lavezzi odbije psg taj transfer propada u vodu , a posto su ga vec nakanili prodat i unovcit ga kome ce se okrenut ? pa naravno interu ... znaci da ako on odlucuje gdje zeli onda bi prema tome on igrac intera
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #22515
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Kad vidim da neko spomene ovog Affelaya kao pojacanje, kosa mi se na glavi dize, on je pojacanje isto kao i Castaignos...jos jedan u nizu izvikanih vjecitih talenata, poput onog Bojana u Romi...

A i ovi seru oko Pocha, De La kaze na njemu je, ovaj kaze na klubovima...jebu stvar dzaba
Huska is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic