Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-02-2011   #31
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

veceras mozda bude kljucni kod zene (samo da ga ne umori previse),a sutra bi bilo fino da Deki dobro odigra

i meni se svidja najvise ova formacija,dosta igraca u sredini,tako da ce bit lakse zatvorit Robberya...mislim da mozemo do pobjede sutra,al ce bit tesko
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #32
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

a ja sve kontam danas igramo zato sto smo u subotu igrali
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #33
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
meni najjaca formacija...i nadam se da ce Leo tako poceti...nekako samo misljenja da ce nam veceras kljucni covjek biti Deki, jer ovi ce sve posvetit Eto'ou i Sneijderu, e tu onda nastupa Deki i Maicon naravno...
Nije veceras,vec sutra
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #34
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

ako igra robben chivu na klupu
samo to
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #35
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

vidim da najvjerovatnije krecemo samo sa Etoom u spici, neznam koliko je to pametno, iako ce nam onda sredina biti strasna,...ipak je Eto-u lakse kad ima pored sebe nekog pa makar to bio i Pandev, jer znamo da je upravo Etoo najvise golova ove sezone dao dok je Pandev igrao iako od njeg nikakve koristi nije bilo, vjerovtno sutra nece po strani nista pokusavati iako je tu najopasniji, sad ipak njega trebaju da hrane loptama prije svih Sneijder... iako ne pocne utakmicu bez obzira na razvoj situcije u nastavku ocekujem Pandeva, mozda bas proradi kad bude najpotrebnije ne govorim ovdje da Pandev treba igrati od pocetka nego sugeriram da je lakse Eto-u s nekim, jer ovako ce citava odbrana Bayerna usmjeriti samo na njega.ali, kako god ja opet ni sekunde ne sumnjam u sigurnu pobjedu
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #36
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Quote:
LVG:"I haven't seen Inter play differently so far. Everybody who has seen last year's Champions League final knows how they play. It's enough to have a look at them every now and then to know nothing has changed.''

"Even against Cagliari last weekend, they did absolutely nothing going forward. They kept things tight at the back and let all the attacking up to their opponents.

"It's clear to see that many coaches and teams opt to employ defensive tactics these days. I want to offer the fans something else though and try to entertain them by playing attacking football.

"Obviously, that's much more difficult than just focusing on defending, but that's my football philosophy."


"This match is not about revenge for us . We just want to win this game, regardless of last year. The reigning champions are always the favourites, in this case Inter, especially bearing in mind that they play at home."


Moramo ih pobediti! Forza Inter!! samo optimisticno i hrabro.

Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #37
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

1:0 sasvim dosta... treba chivua stavit lijevo, jer ce on moc sigurno dobro stopat robbena... i mozda bi trebalo igrat vise na kontre, a ne srljat naprijed, jer ce bayern biti taj koji trazi osvetu i tezit napadu pa bi tako mogli bi izgorit od zelje...
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2011   #38
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Težko da bi oni izgorili od želje, Van Gaal je iskusan trener isto tako su iskusni njihovi igrači...U pravu si da če želeti izbaciti Inter (još više nego ionako zbog finala lani), ali siguran sam da če i oni u prvu utakmicu uči pažljivo, jer ipak je inter domačin i iskusna ekipa...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2011   #39
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

osveta nije dobar motiv,i nikad ne treba motiv...nece proci dobro po njih (nadam se )
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2011   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Slazem se sa nrzr_shp, oni imaju puno ofanzivniju igru, te ako pokusamo igrati kao oni nema nas nigdje. Ribery i Robben vs Sneijder = sami procjenite. U napadu imamo samo jednog pravog napadaca, ne dva kao prosle sezone, a ne zaboravite da im u finalu nije bilo Riberyja te koliko smo se mucili dok nismo zabili drugi gol.

Ja se nadam da cemo igrati formaciju 4-5-1, sa Etoom kao jedinim napadacem.

---------- Post added at 14:28 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

Koliko nam je muka sam Robben zadavao dok nismo zabili drugi gol. Tu je i Sweini.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2011   #41
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

nezz dal sam ja dobro vidio al se izgleda ranochia nesto na treningu povrijedio i kao upitan je za veceras al sam samo vidio to na jednoj stranici pa sad koliko ima istine :S znal neko nesto vise
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2011   #42
Fontolan
Primavera
 
Fontolan's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 105
Default

4-3-2-1 je trenutno najjače što imamo da se suprotstavimo bavarcima.Sa Pandevom u napadu je na startu igrač manje, jer ne vidim neke velike koristi od njega.Očekujem pobjedu pa kakva god bila i nadam se da nećemo primiti gol.

FORZA INTER
Fontolan is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2011   #43
ilovemura
Giovanissimi
 

Join Date: Nov 2009
Posts: 51
Default

http://www.youtube.com/watch?v=jTc3WKqBzQs

ovu mogu da kaže Leo igračema prije utakmice!
ilovemura is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2011   #44
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

steta sto nema Milita barem, pa da ga se gurne u spicu, a Eto'oa izvuce na lijevu stranu na Pranjica koji ce pocet veceras...


Huska is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2011   #45
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

i ovako bi trebali bayernu zabiti barem jedan gol...njihova odbrana je loša...samo da ne dobijemo gol
Grujinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic