Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-11-2009   #46
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

a citam sad malo na forumima izgleda da i nije bas sve tako sjajno u barci da je guardiola pogubio konce te da nije to ni sjena od one barce iz prosle sezone... ajmo sad guardiola pokazi se ako si majstor...

alaj ce da ga mou razbije sa taktikom a i dosta nam ide na ruku sto u zadnje vrijeme dosta povjerenja daje onom krkicu i pedru ispred henrya i koga vec...evo veceras krkic zamijenio messia
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #47
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ma dobro valjda je messija odmarao, igrao je on i za repku pa ga čuva tekma s interom im je mnogo važnija nego što je bila ova danas
a činjenica da je pedro ove sezone dosta pokazao za sada, i čovjek zabija šta je je, krkić je super talent i s njim se nikad ne zna, bojim se više njega nego pedra, pustiš ga na trenutak i gotovo je, momak je strašno brz, ne znam kako će to bit s lucijom i samuelom, neće se tu moć samo sa snagom, bit će žutih ko u priči ako se ide ''onako'' na njega
činjenica je isto da im neće biti nekih igrača i da nisu u nekoj formi to je više nego evidentno, no ipak i takva barca ima u nogama velike utakmice lige prvaka i u glavama onaj pobjednički mentalitet koji ih je i doveo do naslova prvaka, i sigurno taman da pobjedimo to neće biti nimalo lako
da ne govorim da je njihov teren dosta velik, a mi smo najjači kad se više stisnemo što se tiče obrane
uostalom dovoljno da jedan messi ima svoju večer i gotov si
govorili smo i protiv rome koja nit je u formi nit su imali neke igrače pa smo razočarali a trebali smo ih kao razbit, a još im i de rossi izašo u 20 i nekoj
bit će jako teško
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #48
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

nisu baš u formi, u kakvoj smo se navikli gledati barcelonu...i to je sve super, ali ne smijemo jih podcijeniti, mada mislim da igrači to sigurno znaju... jedva čekam...

još se sječam kad smo zadnji put sa njima igrali na camp nou u lš, kad su nas lagano razbili 3:0...tadu su za njih još igrali Kluivert, Cocu, Rivaldo itd itd...

bilo bi vrijeme da jim vratimo !
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #49
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

to sve stoji sto si ti napisao al bolje je i da igraju pedro i krkic nego ibra i henry... sad neznam kakvo je stanje sa keitom jel i on zarazen sa onom gripom mozda je bolje da nije jer guard dosta ove sezone igra sa njim a iniestu cuva na klupi i to je dobro po nas...mada je njima ova utakmica biti ili ne biti pa zato ocekujem puni sastav bez nekih iznenadjenja...mada ko god da igra mozemo im parirat...samo da mou ne krene sa muntariem ili vieirom od pocetka i sve ce biti dobro ovaj danasnji vezni red + sneijder se moze igrat sa barcom bez problema ne sad pretjeran al u jednoj mjeri moze sigurno
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #50
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
nisu baš u formi, u kakvoj smo se navikli gledati barcelonu...i to je sve super, ali ne smijemo jih podcijeniti, mada mislim da igrači to sigurno znaju... jedva čekam...

još se sječam kad smo zadnji put sa njima igrali na camp nou u lš, kad su nas lagano razbili 3:0...tadu su za njih još igrali Kluivert, Cocu, Rivaldo itd itd...

bilo bi vrijeme da jim vratimo !
i saviola, on nas napunio
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #51
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ja očekujem jednog od te dvojice jer vezni red barce treba nekako razbijat odnosno vršit kvalitetan pressing i oduzimanje lopte(iako je xaviju i iniesti nemoguće skoro) zato ti trebaju takvi igrači
hehe pa nije barca bologna
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #52
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

a dobro mauro nama nije imperativ pobjeda ili da se moramo braniti sad...sta fali da malo "igramo" sa njima necemo sad 8 defanzivaca i dva napadaca stavit moramo i mi zapriteti valdesu
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #53
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

onaj koji ''igra'' s barcom na nou campu ispuši na veliko
to je ekipa koja se probija ili sa šutinama ili jako brzim i ubitačnim kontrama, oba gola rusa
i chelsea se nije igrao protiv njih prošle godine i na jedini mogući način su izvukli nulu
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #54
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

a dobro nisam mislio sad da igramo protiv njih kao protiv sta ja znam leccea naprimjer...al nisam ni za to da se ubace sve defanzivci i da ne izadjemo iz svog 16-erca...imamo jos jednu mec loptu tako da mozemo si to priustit nemoramo da strahujemo koliko i barca(ipak je na njima pritisak) jer mozemo ih kontrama i polukontrama unistit a necemo ako bude igrao vieira i njemu slicni
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #55
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Ljudi ako osvojimo bod u utorak vece pjevajmo..ne to sto nijesmo kadri i da dobijemo po sred Nou Campa nego zato sto sa tim bodom bi osvojili 99% prvo mjesto,i sto bi dokazali sebi da mozemo protiv najacih se ravnopravno nosit a ta mentalna snaga bas puno znaci!
FORZA RAGAZZI!!
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #56
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ma slažem se ali ne mora vieira trčati u kontre hehe
dva destruktivca se može slobodno koristit, stavi s njima cambija i onda ispred sneijder i doviđenja, može i dejo s jednim od destruktivaca on puno trči i žrtvuje se
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #57
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
ma slažem se ali ne mora vieira trčati u kontre hehe
dva destruktivca se može slobodno koristit, stavi s njima cambija i onda ispred sneijder i doviđenja, može i dejo s jednim od destruktivaca on puno trči i žrtvuje se
zanetti cambiasso deki...ako nego moze zaustavit iniestu i xavia mogu cambiasso i zanetti znaju se savrseno postavit citaju protivnika kao bukvar a i deki je tu da pripomogne
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #58
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

joj kako bi ja s barcom volio igrat sa čak 5 veznjaka, totalno im napunit vezni red hehe
igrat sa muntarijem, dejom, cambiassom, zanettijem i sneijderom
ali sad da bi igrali četvorica u obrani onda bi u napadu mogao bit samo jedan a trebalo bi dvojica, pogotovo što nam se milito diže u formi a mario ipak zabija tu i tamo i ima svoje bljeskove a i brz je to će nam pomoć tamo, al ako igraju dva u napadu onda ispada samo trojica u obrani a to mi se ne sviđa
recimo trojica u obrani jedan igrač ispred obrane pa 3 destruktiva mali zid u veznom redu i ispred njih i iza dva napadača sneijder
neki 31312 heheheheh
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #59
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
joj kako bi ja s barcom volio igrat sa čak 5 veznjaka, totalno im napunit vezni red hehe
igrat sa muntarijem, dejom, cambiassom, zanettijem i sneijderom
ali sad da bi igrali četvorica u obrani onda bi u napadu mogao bit samo jedan a trebalo bi dvojica, pogotovo što nam se milito diže u formi a mario ipak zabija tu i tamo i ima svoje bljeskove a i brz je to će nam pomoć tamo, al ako igraju dva u napadu onda ispada samo trojica u obrani a to mi se ne sviđa
recimo trojica u obrani jedan igrač ispred obrane pa 3 destruktiva mali zid u veznom redu i ispred njih i iza dva napadača sneijder
neki 31312 heheheheh
hehhe vidis i ja sam nesto o tome konto sa petoricom u veznom redu...tako smo igrali cini mi se protiv genoe kad nije bilo ni millit ni eto'oa sa samim balotellie u spici i razmontirali ih...samo je ovdje problem koga stavit u spic mozda millita a maria isto od prve al da ga se stavi na krilo da bude vise vezni igrac nego napadac

a to 31312
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009   #60
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ETO'O ce igrati
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic