Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 27-02-2014   #736
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Financial Fair Play Series A results:

Inter have the worst balance, with huge stipends, lack of spellings, and overpriced signings. Their balance is -157 million and will receive a huge sanction from UEFA.

Juventus have a balance of -56 million and will receive a low sanction.

As Roma have a balance of -92million, and will receive a high sanction, but lower than that of Inter.

Milan and Napoli are the only 2 of Italy'sd top teams to have a positive balance.

Lazio have a balance of -12 million, which is just around the financial fair play's boundary, therefore they will receive no sanction.


emperor is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2014   #737
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

A toliko su se Branca i co. trudili da smanje minus i da ne kupuju skupe igrace... i opet imamo ogroman minus i dobicemo sankcije. Onda bi bilo bolje da su nastavljli sa kupovinom kao nekad i imali bi bar tim i rezultate u Serie A, u svakom slucaju sankije dobijamo.

Oni umjesto da traze jako sponzore sve ove godine, stadion nov itd... Oni samo tim slabili idiotskim transferima.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2014   #738
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Umesto da smo tripletu iskoristili na najbolji moguci nacin,mi se zakopali posle toga.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2014   #739
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Još malo pa ode i Pirelli, dosta je bilo "rodbinskih" veza, sada ko da više i dobije mjesto na dresu. Isto i za plate, koliko je Branca primao to je smiješno.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2014   #740
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne mogu zamislit Interov dres bez Pirellija, ja bi njihov logo zadržao čak i kada bi nam manje davali
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2014   #741
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja mogu.. pa zbog njih odošmo u bankrot . Oni i jesu do sada bili sponzor jer je Moratti djelimični vlasnik Pirellija i prepisao je nekih 2% dionica kluba na Pirelli tako da će Thohiru biti teško zamjeniti sponzora. Jebte koje pare daju da budu suplyjeri F1, a nama škrtare (daju €9m/sezoni)..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 27-02-2014 at 23:29.
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #742
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Zbog mene neka Pireli ostane na dresovima ali neka ga okače pozada ili negde pod logo jer Pireli definitvno premalo plača da nam bude glavni sponzor na dresu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #743
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

pireli ima dionice u klubu i kupovinom tih dionica je zadobio pravo da bude nosioc glavnog sponzora kluba na dresovima dok god su vlasnici dionica
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #744
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma sredit če to Thohir... siguran sam. On nije tolika budala ko naši do sada da jih Pirrelli zajebava sa tih šugavih 2% dionica, dok možeš nači još jače sponzore.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #745
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne bih rekao da su posve osigurani po tom pitanju. Oni imaju mal procenat (2%) i ništa se ne pitaju (Thohir je večinski). Mislim da je logično pristati na ponudu od 18m u odnosu na njihovu od 9m po sezoni, ali ponavljam problem (mislim na loše odnose a ne na pravo) bi bio taj što bi svi (mini dioničari) bili na strani Pirellija jer su dugo zajedno, a i sam Moratti koji je nakon Thohira večinski.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #746
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Pa neka jih na dresovima... ja bi Pirrelli dao na ledja pod brojem kao u Portugalu što imaju ili pod naš logo na levoj strani, trening majice itd..... mislim da bi se brzo mogli dogovoriti još posebno ako bi Thohir sa svojim vezama našao jednog dobrog sponzora koji bi nudio više nego svi ovi dosada, jer ipak je i dioničarima svim u interesu da klub posluje što bolje i time bi dobivali i bolje dividende Mada smo sada več dugi niz godina u minusu (dobili bi još uvek kurac)
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #747
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nakon što je UEFA-ina komisija za financijski fair play pročešljala Francusku, te najavila kazne PSG-u i Monacu sada dolazi red na Serie A.

A u njoj najgore stoji upravo Inter: “Inter je u posljednjoj godini Morattija akumulirao gubitak od 79,8 mil eura što zajedno s gubicima iz 2012. donosi 157 miliona minusa. Uz klauzulu koja klubovima dopušta da od gubitaka za 2012. oduzmu plate i troškove na potpisanim ugovorima prije 1.juna 2010. dolazimo do 67 mil eura gubitka što je i dalje dosta više od dozvoljenih 45.

Što se tiče 2013. gubici su još veći, a poveznice s klauzulom nema jer su manje-više svi aktualni igrači potpisali svoje ugovore nakon 2010. Sada je na Thohiru da dokaže komisiji da su poduzete akcije smanjenja troškova. Sankcija će biti, ali trebale bi biti dosta blage.

Stoga možda i nije loše da se Inter ove sezone ne nalazi u takmicenjima UEFA-e. Ako se plasira u europske kupove sljedeće sezone sankcije ne bi nastupile u junu, već tokom samog natjecanja.

Ono što ozbiljno brine je što će i 2014. završiti sa oko 70 miliona eura minusa pa bi kumulativni gubitak narastao na 150 mil što je trostruko više od dozvoljenog.

Time Inter u Euro sezoni 2015/16 riskira sljedeće sankcije: uskraćivanje premija od europskih natjecanja, nemogućnost korištenja novih igrača te sezone u europskim natjecanjima, ograničenje broja prijavljenih igrača za Europu.”
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2014   #748
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Predsjednik Intera Erick Thohir je danas objavio vijest o novom pojačanju kluba. Ovaj put nije riječ o nekom igraču, već o Michaelu Williamsonu kojemu će biti povjerena uloga glavnog financijskog direktora. Williamson je do sada radio u D.C. Unitedu (strateškom partneru Intera), a crno-plavima će se pridružiti već u prvim danima Marta.

Iznimno sam zadovoljan dolaskom profesionalca s ogromnim iskustvom u okvirima sportskih financija. Njegova radna etika i integritet su bez premca, a tako sposoban čovjek razumije ciljeve kojima težimo, kao i način kako ih ostvariti. – izjavio je Thohir.

Velika je čast raditi za Inter. – prve su Michaelove riječi. Jedva se čekam priključiti rukovodstvu kluba, da utvrdimo Inter među “top-ten” svjetskih klubova.

Williamson je bio član D.C. Uniteda posljednih 7 godina, isprva kao financijski direktor, a posljednju godinu kao glavni operativac. Upravljao je svakodnevnim operacijama u klubu, uključujući i nadziranje aktivnosti vezanih za gradnju novog stadiona.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2014   #749
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Onda Fassone more iči
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2014   #750
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

On ostaje sportski direktor .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic