Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-04-2010   #1
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default Inter, Mourinho...

Nešto mi nije jasno...

Inter je prošao Chelsea. Apsolutno svi mediji su zasluge za to pripisali isključivo Mourinhu. Čak je i vlasnik Intera izjavio da je na terenu bila samo jedna zvijezda -- Mourinho. Sad pred utakmicu sa Barcelonom samo se priča o tome kako će Mourinho postaviti ekipu, kakvu će taktiku smisliti. Mourinho, Mourinho, Mourinho. Ne spominje se Inter. Ne spominju se igrači. Slažem se, Mourinhu pripada dio zasluga, ali toliko veličati čovjeka je nedopustivo. U očima objektivnih posmatrača Mourinho je veći od Intera; Inter je kita bez Mourinha. To mi smeta... jer nije tačno.

Sad... interesuje me kako to ne smeta navijačima Intera?
Culé is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #2
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

E pa vjeruj mi meni smeta..i zato nisam nista govorio ruzno baloteliju poslije one izjave da nije Mourinho pobjedio nego 11 igraca Intera..zato sto je upravu..Mourinho je postavio formaciju napao ih je al nisam siguran da je on trcao i ganjao Drogbu i drugove!!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #3
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

cuj jose veci od Intera tko je to rekao....u ocima kojih objektivnih posmatraca...mozda tebe ili nekog drugog nekoga kome je jose samo prepotentni gad a ne veliki strucnjak...

a sto se tice tih utakmica pa normalno da ce on biti "glavna zvijezda" jer upravo nam je falio on da uradimo ovo gdje smo sada...a to je da smo jos uvjek u igri na sva tri fronta...uvijek smo imali igrace i sve ali falio je netko tko ce ih voditi do kraja a to je THE SPECIAL ONE...

glupa ti tema brate skroz...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #4
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
uvijek smo imali igrace i sve ali falio je netko tko ce ih voditi do kraja a to je THE SPECIAL ONE...
Jesi li siguran? Hajd' malo razmisli o ovome.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #5
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

hahahah...gori sam ja sto sam zapocinjao...nema se tu sta razmisljat...zna se tko je najzasluzniji za dosadasnji uspjeh u sezoni...i ne moze me niko ubjedit da nije tako...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #6
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Slazem se sa Samirom (prvi put u zivotu ) kolko god ja voleo Mourinha,u medijima se spominje samo Jose,Jose,Jose.... Sta ce jose uraditi,oce li Jose smisliti lek za mesija,Jose izbacio Celsi... SVE....mislim to nema nikakav uticaj na ekipu i sve...ali ipak malo je glupo...Stvarno ga preteruju.... Nemoze Jose sam da istrci na teren i pobedi ih sve...Ipak tu zaslugu imaju i igraci..... On ih jeste ukombinovao,i postavio....Ali ipak ne moze Jose biti ispred intera ....
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #7
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

jedno logicno pitanje: zar nije bolje za Inter i za samu ekipu da je pritisak na Mourinho ? upravo zbog toga on pravi rezultate kakve pravi,jer on sam i svjesno preuzme sav pritisak na sebe...zbog toga je jedan od najboljih na svijetu i ne on nije veci od Intera,nit ce to bilo ko bit
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #8
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Ajd Samire, objektivno, kad se spomene Barselone svi pricaju samo o Mesiju, ponekad neko spomene i Čavija...Mesi, Mesija, opet Mesi tri, četiri komada....
Svi se slažu da je Barsa odlična, ali je Mesi veći od Barse. Meni to smeta, jer nijedan igrač nije veći od kluba, ali Mesi dade Arsenalu 4 komada.
Što se Mourinha tiče, možeš biti trener kakv hoćeš, ako nemaš igrače džaba ti sve. Što bi narod rekao od govana se pita ne pravi, a novinari i ostali neka pričaju šta hoće, INTER je super ekipa sa ili bez Mourinha.
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #9
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by mourinho View Post
Ajd Samire, objektivno, kad se spomene Barselone svi pricaju samo o Mesiju, ponekad neko spomene i Čavija...Mesi, Mesija, opet Mesi tri, četiri komada....
Svi se slažu da je Barsa odlična, ali je Mesi veći od Barse. Meni to smeta, jer nijedan igrač nije veći od kluba, ali Mesi dade Arsenalu 4 komada.
Messi nije veći od Barce. Pa sam Messi NIKAD nije rekao da je on zaslužan za neku pobjedu; uvijek kaže da nije bilo suigrača, ne bi pobjedili (to je čak rekao i onda kad je zabio 4 gola Arsenalu). On je sam rekao da ne igra u Barceloni nikad ne bi bio onakav igrač. Pogledaj Messija u Argentini... ni sjena od ovog u Barceloni. Sam Messi je rekao da će ostati u Barceloni do kraja karijere jer mu je klub dao sve. Ljubi grb kluba kad zabije gol. Kad dobije nagradu za najboljeg igrača svijeta, uvijek kaže da je ta nagrada u redu, ali da je njemu bitnije šta klub osvoji. Kako takav igrač može biti veći od kluba?

A uzmi izjave Mourinha... "Moj Inter...", "Ovaj Inter koji sam stvorio..." i slično. On smatra da je on veći od kluba. On misli da je on stvorio Inter. On misli da nije bilo njega, Inter nikad ne bi ostvario ovo što je ostvario. A to je smiješno...
Culé is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #10
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

pa dobro...ako vodi klub onda je i jeste "Moj" a sto se tice mesija ...zar stvarno mislis da ce ostati do kraja karijere u klubu....NIKAKO...smejurija....Vidi kako su prosli ostali... Eto,Ronaldinjo.... cim su poceli malcice da gube sjaj odmah su najureni...tako da sacekaj jos par godina pa ces videti
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #11
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
pa dobro...ako vodi klub onda je i jeste "Moj" a sto se tice mesija ...zar stvarno mislis da ce ostati do kraja karijere u klubu....NIKAKO...smejurija....Vidi kako su prosli ostali... Eto,Ronaldinjo.... cim su poceli malcice da gube sjaj odmah su najureni...tako da sacekaj jos par godina pa ces videti
Ni Eto'o ni Ronaldinho nisu izašli iz Barcine škole. Uzmi za primjer Xavija, Puyola i ostale.

http://www.beneamata.com/showpost.ph...&postcount=473
Culé is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #12
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma Mourinho je zasluzan velikom merom sto se inter sada nekoliko meseci ili nedelja pred kraj sezone jos uvek bori za sva tri trofeja ali nikako on ne odnosi sve zasluge i nije nas on sam dovde doveo.Sta bi bilo da nije bilo Sneijdera njegovih lopti i slobodnjaka,Militovih golova,Maiconovih istrcavanja napred i asistencija i golova,Lucia i Samuela u odbrani koji su u 180 minuta Drogbu i Anelku ne samo zaustavili vec i poceli da se zazaju sa njima,Zanettija koji igra svaku utakmicu kao da mu je zadnja i trci ko da ima 18,ili cambiassa,motte,stanka,etoa..........Jeste on zasluzan niko nekaze da nije ali niko nemoze da kazze da je vise uradio od igraca...I svidja mi se to sto on preuzima sav pritisak na sebe(njemu je teze) a igraci su onda restereceniji i lakse igraju...A i mou nikad nije rekao ja sam zasluzan za pobedu,ja sam izbacio npr. chelsea ...uvek je govorio da je ekipa ta koja je dobro ili lose odigrala i da sve sto smo uradili da je njihova zasluga ili krivica....
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #13
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Haha, jadan pokusaj Barceloninog navijaca da unese razdor u nasu mirnu zajednicu

To sto ti cujes i razumijes samo ono sto ti odgovara to je druga prica. Prica se o Mourinhovom Interu, novom Interu koji se polako rijesava gubitnickog mentaliteta koji nas je "krasio" godinama. Svi se raduju novom Interu, a zaobici Mourinha kao kljucni faktor ne mogu. To je takodjer i zbog Mourinha koji je sve samo neprimjetan. I u svakoj ekipi koju on vodi i koju ce voditi bice tako.

Jos nesto. Nek on nama donese tri trofeja, slobodno mogu na 24 sata preimenovat u FC Mourinho
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010   #14
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Mou nikad ne moze biti veci od 102 godine postojanja Intera, legendi, trofeja, Meazza stadiona ..
I u izjavama nema preuzimanja zasluga za pobjede i uspjehe od strane Mourinha ..
Ako grijesim ..nadji mi neku, inace ne pocinji temu na osnovu NICEGA!
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #15
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

nije mi jasno kako se neko moze sloziti i sa ligadovim i sa adijevim postom, jedan kaze da bi promjeno ime kluba, drugi upravo suprotno
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic