Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 21-08-2014   #29446
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kakav crni volej, ono se ne smije nazvati volejom .
Čovjek je dobio 2 lopte, od toga je jednu smjestio u gol (sa učinkom 50% bi se i Luis Suarez zadovoljio ), a ovu drugu priliku je upropastio zbog neiskustva. Trebao ju je primiriti i lagano zabit (umjesto što je htio odmah iz prve što je ipak težak šut). Ali to je normalno za 20-godišnjaka, doće iskustvo s vremenom. Stvarno ne mogu vjerovati da jednom mladiću tako cjepidlačiš . Pa tvoj Milito je milion puta čišće zicere fulao, i Ibra i Eto, svi su s imali mnogo većih zicera od ovog profulanih. Primjetio sam Dera da ne voliš baš mladiće u ekipi, kad se samo sjetim koliko si bio protiv Kove.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 21-08-2014 at 16:20.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #29447
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pitaj svog statističara koliko je lopti išlo na Icardija, koliko ih je "dobio", da pod navodnicima jer su te lopte udarile u njegovu loptu kao da su upale u top i odmah bile ispaljene. Brojiš Jonathanove kroseve kao pogrešne pasove a ne brojiš njegova primanja kao izgubljene lopte.

Kovačića sam blatio jer je bio kanta, što se vidjelo time što nije ni igrao kod Mačka. Zašto sada igra? Jer se valjda popravio ili mu je popušio nešto, pa ti sada odluči šta je od toga uticalo da sada igra a ranije ne.

Milito ono nikada ne bi mašio, evo slična situacija neki dan:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #29448
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne bi to Milito mašio, ali bi mašio veći zicer:
http://www.youtube.com/watch?v=juhjf5zJNrU
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #29449
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Yesterday there was a meeting between AC Milan’s Galliani and Torino’s Cairo for*Alessio Cerci,*the Torino player who is also liked by Inter.*Sportmediaset*report that in the beginning of next week, once the deal taking*Mario Balotelli*to Liverpool is officially done, the signing of Cerci to Milan will be completed: a 3 million euro loan with a buy-out clause of 15 million. *


Ja sam nedavno rekao da Cerci 100% prelazi u bilan i tako ce i biti,ovo je zavrsen posao.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #29450
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ne bi to Milito mašio, ali bi mašio veći zicer:
http://www.youtube.com/watch?v=juhjf5zJNrU
Ne budi smiješan, to je onaj dio sezone u kojem je imao taj zicer, a drugi dio sezone zabio 20 golova. Žalosno je stvarno da pokušavaš brukati čovjeka koji je svaku sezonu zabijao po 20+ golova, donio nam tripletu zbog antitouch talenta Icardija. Kakvi ste vi navijači Bože sačuvaj, samo ti i Q možete pričati takvo nešto o njima. Nađi jednog pravog navijača, iz Milana, koji će to reći.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #29451
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Kakav si ti navijač, koji kad jedan igrač bez potencijala i koji je već u godinama (Jonathan) loše primi loptu ti ga braniš sa "Kova mu prejaku poslao", a kada jedan wonderkid, kojim se svi navijači Intera trebaju ponosit loše primi, onda je najgori iako je zabio gol prije toga. Bože sačuvaj takvih navijača, ti bi se riješio i njega i Kove i Dode (da bi mogao više igrat Jonny jel) i vratio Milita, Cambija, Samuela i ponovo od nas napravio "starački dom" koji je bio predmet šprdanja zadnji par sezona . Ali ne brinem se ja za tebe doćeš ti teobe nakon ove sezone, kao što si došao i za Kovu .

P.S. Navijaču je klub na prvom mjestu a ne igrač
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 21-08-2014 at 20:29.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #29452
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Kakav si ti navijač, koji kad jedan igrač bez potencijala i koji je već u godinama (Jonathan) loše primi loptu ti ga braniš sa "Kova mu prejaku poslao", a kada jedan wonderkid, kojim se svi navijači Intera trebaju ponosit loše primi, onda je najgori iako je zabio gol prije toga. Bože sačuvaj takvih navijača, ti bi se riješio i njega i Kove i Dode (da bi mogao više igrat Jonny jel) i vratio Milita, Cambija, Samuela i ponovo od nas napravio "starački dom" koji je bio predmet šprdanja zadnji par sezona . Ali ne brinem se ja za tebe doćeš ti teobe nakon ove sezone, kao što si došao i za Kovu .

P.S. Navijaču je klub na prvom mjestu a ne igrač
1. Nije je loše primio, nije je stigao .
2. Ne piši gluposti .

P.S. Kakve to ima veze sa našom raspravom? Ali da, djelimo tu isto mišljenje .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #29453
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
P.S. Kakve to ima veze sa našom raspravom? Ali da, djelimo tu isto mišljenje .
Ne dijelimo, tebi je Milito bio ispred kluba a sada je izgleda Johnny
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #29454
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma kakav crni Milito pa taj igrac je mrtav i odigro svoje vec pre 3 godine, zadnje ga nije ni bilo. Pa sad more zabijati samo jos u argentinskoj ligi raznim lorenzima i slicnim....
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #29455
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ne dijelimo, tebi je Milito bio ispred kluba a sada je izgleda Johnny
Tebi je Icardi. Ne piši u moje ime .
Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ma kakav crni Milito pa taj igrac je mrtav i odigro svoje vec pre 3 godine, zadnje ga nije ni bilo. Pa sad more zabijati samo jos u argentinskoj ligi raznim lorenzima i slicnim....
Koliko puta sam ti oborio tu tezu statistikom i on opet . Možda ga zadnju nije bilo ali prije toga ga je itekako bilo, čuj zadnje tri sezone ga nema.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #29456
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Vise od pola golova iz penala a ostali oni fliperski sa dva tri metra u na pola prazan gol.

Ma daj molim te kakav milito.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #29457
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Tebi je Icardi. Ne piši u moje ime .
Dera težak si čovjek za rasprave. Meni je i Icardi, i Kova, i Jesus, i Dodo, svi ovi mladići upravo iz razloga što mi je klub na prvom mjestu i važna mi je budućnost. Ja ovim mladićima mogu i progledat kroz prste zato što znam da će se razvijati i da će svake godine biti sve bolji i što se od njih očekuje da će možda i 10-ak godina igrati za klub i neki od njih možda bude budući kapiten i legenda. A logično je da već izgrađenom igraču kakav je Jonathan ne mogu i neću jer on više nema prostora za napredak a i neće dugo igrat za nas jer već ima 28. Npr. to što je tebi drag Johnny tako su i meni Ricky i Guaro ali jesil me ikad čuo da npr. branim Guara kada ga (poravdano) kritikujete što šalje lopte pod oblake. Jbg svjestan sam da ste u pravu, i koliko god ga volim ja bih ga sad prodao za 15 mil. Upravo jer mi je klub a ne igrač na prvom mjestu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #29458
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

otkad su to godine postale 28 ? pa maicon je igrao za nas do 31 a u 29oj bio naj bek svijeta .. zaneti u 41oj igrao kao mladic ... nije vajlda doslo u glavu navijacima da igraju samo kindercad do 22e god fudbal a sve preko su staronje i za baciti ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #29459
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

U pravu si Ajdine,28 nisu neke godine ali ruku na srce kakav je igrac bio Maicon sa 28 a kakav je trenutno Dzonatan,bilo bi malo vise smesno cak i pokusati da ih uporedis.

---------- Post added at 03:19 ---------- Previous post was at 03:18 ----------

A sto se Javiera tice,to je jedinstven i neponovljiv primer.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #29460
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Vise od pola golova iz penala a ostali oni fliperski sa dva tri metra u na pola prazan gol.

Ma daj molim te kakav milito.


Kada ovo Icardi uspije zovi. Čuj fliperski, kakve to Icardi zabija? Jel napadaču zadatak da šuta van šesnaest ili da prati igru? Ti si rekao da on od triplete nije gola dao, sada ti je opravdanje jer je iz bliza a ovaj klip potvrđuje opet da lupetaš.
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Dera težak si čovjek za rasprave. Meni je i Icardi, i Kova, i Jesus, i Dodo, svi ovi mladići upravo iz razloga što mi je klub na prvom mjestu i važna mi je budućnost. Ja ovim mladićima mogu i progledat kroz prste zato što znam da će se razvijati i da će svake godine biti sve bolji i što se od njih očekuje da će možda i 10-ak godina igrati za klub i neki od njih možda bude budući kapiten i legenda. A logično je da već izgrađenom igraču kakav je Jonathan ne mogu i neću jer on više nema prostora za napredak a i neće dugo igrat za nas jer već ima 28. Npr. to što je tebi drag Johnny tako su i meni Ricky i Guaro ali jesil me ikad čuo da npr. branim Guara kada ga (poravdano) kritikujete što šalje lopte pod oblake. Jbg svjestan sam da ste u pravu, i koliko god ga volim ja bih ga sad prodao za 15 mil. Upravo jer mi je klub a ne igrač na prvom mjestu.
Meni nije niko .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic