Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 18-08-2014   #29416
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kako se postižu golovi u Bundesligi (kakav golman takva i obrana):



---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

Pogledajte Gomeza, nije uspio spojiti par tekmi zaredom, i odmah povreda, u Bundesligi bio ubica.

---------- Post added at 16:37 ---------- Previous post was at 16:33 ----------


I da, sa ovom statistikom ne igrati na SP, nešto tu smrdi. Pogledaj ti, ispade najbolji igrač prošle sezone. Mora da ga selektor Brazila nešto mrzi , jer gle, Neymar lošiji a prvotimac .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 18-08-2014 at 16:40.
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29417
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera sto se Gomeza tice on je vukao povredu jos iz Bayerna,nije se on u Italiji povredio.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29418
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Inter spusta cijenu Guarinu. Trazili 20 a sad pise bili bi zadovoljni i sa 13 mil

---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:50 ----------

Arsenal zainteresovan za Silvestrea i Bottu, eto sjajne sanse da Inter ponudi pare + ta dva igraca u zamjenu za Podolskog
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29419
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dera i ja bih volio da je talijanska liga bolja ali stvarnost je žalosna. Italija ne može prismrdit Njemačkoj. Te videe što si našao možeš još smješnije naći za talijansku ligu (kao i za svaku ligu na svijetu). A što se tiče onog levata što ga nije pozvao Firmina na SP koliko se razumije u fudbal dovoljno govori najveći potop u historiji Brazila kojeg su doživjeli upravo od Švaba. Nije pozvao ni Coutihna pa hoćeš li rijet da ni on nije dobar a čovjek ponajbolji igrač Liverpoola koji umalo nije osvojio najjaču ligu na svijetu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29420
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma smesan je Skolari,ni Lucasa debil nije zvao.

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

Izgleda da se zakuvalo oko Ayewa,videcemo sta moze tu biti,ali kako pisu njega je najrealnije ocekivati.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29421
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne znam, ja bih ostavio Guarina, valjao bi nam bar kao backup tokom sezone. Zna on nekada da bljesne .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29422
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ma daj Ajdine molim te, svi znamo kakva je njemačka odbrana. Koliko je Džeko zabijao u Njemačkoj a koliko sada u Engleskoj .
dzeko je zabijao u njemackoj ko na traci jer je bio najbolji napadac lige i top 3 u evropi .. zabijao je i ko na traci kod mancinija u drugoj sezoni kad je bio starter dok ga nije rotacijom sjebao .. dzeko je trpao i proslu ko na traci kad je bio prva singerica napada .. teza ti tu pada u vodu ! njemacka liga je mnogo jaca od talijanske pa i od spanske ... odbrane nisu nista slabije od talijanskih samo je jedna velika razlika u bundesligi i serie a , a to je sto se u njemackoj igra za oko fudbal i igra se otvoreno dok u seriji a se igra da te uspavaju !! pa ti se cini da su jace odbrane ..


Quote:
Originally Posted by dera View Post
[/COLOR]
I da, sa ovom statistikom ne igrati na SP, nešto tu smrdi. Pogledaj ti, ispade najbolji igrač prošle sezone. Mora da ga selektor Brazila nešto mrzi , jer gle, Neymar lošiji a prvotimac .
ovo su statisticki podaci najvece statisticke stranice svijeta a ne nekog lijevog idrize ! te podatke mozes provjerit na svim eminentnim stranicama vezanm za fudbal i vidjeces ... firmino je od svih napadackih igraca brazila imao najbolju sezonu iza sebe ...

njegova trzisnavrijednost je 25 mil koju mi necemo moci pratiti svakako ali sa sigurnoscu se moze reci da je firmino jedan strasan igrac !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29423
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ne znam, ja bih ostavio Guarina, valjao bi nam bar kao backup tokom sezone. Zna on nekada da bljesne .
Slažem se. Isto tako i Ricky bi bio dobar backup, i on isto zna da bljesne . Obojica su mi dragi ali opet jbg treba nam i jedan dobar krilati napadač, a njega ne možemo dobit a da nekog od ove dvojice ne prodamo.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29424
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
ovo su statisticki podaci najvece statisticke stranice svijeta a ne nekog lijevog idrize ! te podatke mozes provjerit na svim eminentnim stranicama vezanm za fudbal i vidjeces ... firmino je od svih napadackih igraca brazila imao najbolju sezonu iza sebe ...
Kad je statistika govorila išta? Castaignos je harao Holandskom ligom, statistika kaže da je beton, a da li je?

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

Agent Firmina, za kog je ozbiljno zainteresovan Inter: "Moj igrač ima ugovor sa klubom do 2017. godine, i najverovatnije ostaje u Hoffenheimu i naredne sezone!"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29425
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kad je statistika govorila išta? Castaignos je harao Holandskom ligom, statistika kaže da je beton, a da li je?
Jbg al statistika ipak više govori od "skills and goals" youtube uradaka na koje se navijači najviše lože.

P.S. Zabiti 10 golova u Holandskoj ligi ne znači da si harao jer tu dobar napadač u zdravom okruženju bez problema zabija 30+.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29426
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pa o tome ti ja govorim, prema statistici ti si zabio 30 golova i uporedi to sa onim što igraju u Premiershipu u klubovima poput Chelsea (veća konkurencija), što je upravo primjer gore navedene statistike. Statistika ne laže ali nije realno oslanjati se na nju i reći da je vrijedniji gol Firminha u Bundesligi gdje sve lopte idu na njega i Lucasa npr.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29427
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne znam za tebe, ali za mene kad čovjek u bilo kojoj od ovih liga Premiership ili Serija A ili Bundesliga ili Primera zabije 16 golova i uz to 13 asistencija i pri tome ima samo 22, ja bih takvog volio dovest. Sad bi trebalo reći da i Cerci ne valja jer je u Torinu gdje sve lopte idu na njega (i Immobilea) i nikad lošijoj talijanskoj ligi.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2014   #29428
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Budimo realni, ni on se ne može porediti sa top napadačima. Valjda bi cvjetao na SP da valja, ili je i selektor Italije bio budala .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2014   #29429
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

pogledaj mintazu i broj utakmica tak oda su svi igrali gotovo isto i skoro u istom okruzenju .. lakse je i oscaru i neymaru u celzikju i barsi nego firminu u hofenhajmu !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2014   #29430
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
pogledaj mintazu i broj utakmica tak oda su svi igrali gotovo isto i skoro u istom okruzenju .. lakse je i oscaru i neymaru u celzikju i barsi nego firminu u hofenhajmu !
Firmino 2900'; Lucas 1900'; Oscar 2100'; Willian 1700'
' - minuta u sezoni 2013/14. u svojim ligama

Gotovo isto su igrali, u pravu si .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic