Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-07-2015   #31606
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

To je 6 mil. 3 Galati i 3 njemu za dve sezone, previse para za nepotrebnog lika, to samo Mancini zna zasto ga dovodi i mislim niko vise.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2015   #31607
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Neka mu ga dovedu, Salaha su usrali. On ima ovu sezonu da bude u top 3, da ne kaže da je do uprave, iako su usrali Salaha kojeg je on htio.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2015   #31608
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ako sa ovakvom ekipom u Seriji A nemoze biti treci, a valja reci da igramo jednu utakmicu nedeljno, onda je obicna nula od trenera i trebao bi se dobro zapitati gde mu je mesto.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2015   #31609
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Lično mi se ekipa ne sviđa. Ali on je birao, istina nije dobio sve što je htio, Zuku i Salaha ali nebitno . Kondo će biti žešči promašaj . Njemu je noga ako ne izbori LP.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2015   #31610
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Meni je ekipa sasvim dobra, Kondo nemoze biti promasaj nikako jer je vrh, jos Joveta sad kad izbaci mrtvog Palasia, bice sigurno bolje, gore nemoze. To sto nije dobio nekog anonimusa poput Zukanovica je smesno, sta ce mi Zuka kad imam Santona, nema izgovora, sto se odbrane tice, mislim da ce ulazak Mirande u sredini srediti neke stvari, btw nama je Rano i dalje kapiten, ukoliko bude tako i na otvaranju protiv Atalante onda ja Mancinija vise necu ni komentarisati, jer ako nemas autoritet odrediti pravog kapitena u ekipi onda si nista od trenera. Handanovic zasluzuje traku i to je jasno ko beli dan.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2015   #31611
Kovacic10
Giovanissimi
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 64
Default

Zuku nasi nisu sigurno htjeli jer da su ga htjeli doveli bi za onu siću. Za Salaha je isto pitanje dal smo ga uopće htjeli kad ćemo sad dat 18-20 mil. za Perišića
Kovacic10 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2015   #31612
Shaqiri
Allievi
 

Join Date: May 2013
Posts: 126
Default

Ja bih radije sacirija ostavio nego perišića dovodio.
Shaqiri is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2015   #31613
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Po meni Rano moze biti prvi tim ali uz Mirandu. Ako ne bude igrao traku ne davati liku koji nas je htio ovo ljeto napustiti radi vlastitog uspjeha, ali kada je shvatio da ga niko nece kao ostaje, dati je prije Kovi ili Icardiju.

Kova, pises gluposti, pa i agenti su javno potvrdili interes. Fiorentina nas nije bez razloga optuzivala.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2015   #31614
Kovacic10
Giovanissimi
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 64
Default

Salah je cijelo vrijeme bio rezerva za Cuadrada i Jovetića. Vjerojatno naši nisu ni poslali služenu ponudu za njega..vidiš da Perišića čekamo mjesec dana, pa sumnjam da ne bi i Salaha da smo ga stvarno htjeli

Last edited by Kovacic10; 28-07-2015 at 22:45.
Kovacic10 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31615
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mi smo htjeli Salaha, ali nakon što se sve iskomplikovalo tužbom, povukli smo se. Joveta je bio na stand-by-u upravo zbog Salaha, dok ne vide konačnu situaciju sa Fiorentinom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31616
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Joveta je Maradona za Salaha, ako ga mimoiđu povrede to će se i potvrditi u narednoj sezoni.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31617
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Daj Bože.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31618
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Hrvatski mediji izvestavaju da je posle dugotrajnih pregovora Wolfsburg popustio i da ce Ivan Perisic nositi dres Intera u predstojecij sezoni, transfer ce iznositi 18 mil. evra kako je i ranije najavljeno. Pored Perisica, Inter bi trebao pojacati i jos jedan levi bek do kraja mercata, trenutno smo najvise zainteresovani za francuza Masuaku iz Olimpiakosa koga hoce i Roma.

---------- Post added at 13:52 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

Ja mogu slobodno da kazem da ovakav mercato nisam ni sanjao i potpuno sam zadovoljan i jedva cekam pocetak sezone i utakmicu sa Atalantom na Meaci.

---------- Post added at 13:59 ---------- Previous post was at 13:52 ----------

Predhodnih 5 godina nijedan mercato nije bio ni blizu ovog, ovo leto su ulozene ozbiljne pare a mora se uzeti u obzir da cak ni ne igramo u evropi, sto ce i biti nasa prednos u odnosu na Lazio, Romu i Napoli koje pored bilana smatram za glavne kandidate za to drugo i trece mesto.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31619
kjv
Esordienti
 

Join Date: Aug 2014
Posts: 23
Default

To bi značilo da ćemo dovesti koliko ukupno, devet novih igrača? DEVET NOVIH IGRAČA? Koliko se sječam mi smo imali probema da se uigramo sa 4-5 novih, a šta će biti tek sad. Trebat će mjeseci de se oni uigraju, i onda će Mancini reći na polusezoni da mu ne valjaju pojačanja. Ovo bi bilo OK da mi imamo vremena za čeketi, ali nemamo, moramo se odmah ove sezone kvalifikovati u LP. Oni izgleda hoće odmah na tirulu, a to je još daleko za nas. Trebamo dovesti prvo 5-6 igrača sa kojima ćemo ući sigurno u LP. Sa većim brojem novi ćemo samo biti neuigrani i završiti ćemo kao i svake godine. Ovo se trebalo raditi 2012. a ne sada.
kjv is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31620
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sa kojih to 4-5 novih? Sa M Villom i njemu slicnima?
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic