Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2011/12 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 13-03-2012   #16
Nuke$45
Esordienti
 
Nuke$45's Avatar
 

Join Date: Jan 2011
Location: SA (Sarajevo), BiH
Age: 31
Posts: 40
Default

Pazzo nezna, ali je Diegooo MILITOOO bio na pravom mjestu
IL PRINCIPEEEEE
1:0 Hajmo dalje momci
Nuke$45 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012   #17
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

penal ali sta nam vrijedi
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012   #18
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

j t marsej i sudijsko vrijeme
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012   #19
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Imal nesrtenije ekipe na ovom jebenom svijetu, nke' se goni sve u tri lijepe...pa hocel konacno doci red da i nas sreca pomazi jebem ti i sudije i jebenog idiota od lucia i glupe cigane iz francuske...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012   #20
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

boga molimo da uhvatimo do kraja sezone evropu i na kraju cistiona od trenera,igraca pa da do Brance i Co.
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012   #21
Nuke$45
Esordienti
 
Nuke$45's Avatar
 

Join Date: Jan 2011
Location: SA (Sarajevo), BiH
Age: 31
Posts: 40
Default

Simple DRAMA
Isto da nam je neko bacio sihre na ekipu, ispadnemo od ekipe koja nije dala go u zadnjih nezzz ni ja utakmica, mi jesmo loši ali oni su gori i mi opet ispadnemo,
a u PM sve više puuu i marseille i liga šampiona
Ranieri Ostavka, bolje do kraja sezone sa nekim dugoročnim rješenjem na klupi nego sa ovim bogaljem, pa kakvi god bili rezultati.
Nuke$45 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012   #22
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Sranje. Sami smo se izjebali u gostima kad smo primili gol u zadnjoj minuti.

A i danas su imali dosta prilika a je nisu iskoristili.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2012   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Sranje. Sami smo se izjebali u gostima kad smo primili gol u zadnjoj minuti.
U kojoj smo minuti veceras primili gol?

Posto sam siguran da bi Ranieri ostao na klupi i u slucaju prolaza, bolje da smo dostojanstveno ispali nego da nas je zapao APOEL i uvalio nam 5 komada .

Bitno je da je Stankovic odigrao cijelih 90min, bitno je da ce sada biti potpuno rasulo ako ostane Ranieri jer smo vidjeli reakcije Sneijdera i Forlana nakon izmjena.

Sa Baresijem bi bolje igrali, ali dzaba, ovaj Moratti vise voli dati velike pare Jubentinu kojem je cilj bio rasformiti ekipu u cemu je i uspio, u cemu ga je Massimo podrzavao cijelim putem.

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

Imam osjecaj da je Moratti odlucio nakon osvajanja LP vratiti sav izgubljeni novac putem kladionice .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2012   #24
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

INTER - OLYMPIQUE MARSIGLIA 2-1
Marcatori: 30' st Milito, 47' st Brandao, 51' st rig. Pazzini.

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 5 Stankovic, 18 Poli (29' st Cambiasso); 10 Sneijder (13' st Obi); 9 Forlan (13' st Pazzini), 22 Milito.
A disposizione: 12 Castellazzi, 23 Ranocchia, 37 Faraoni, 28 Zarate.
Allenatore: Claudio Ranieri

Olympique Marsiglia: 1 Mandanda; 2 Azpilicueta, 21 Diawara, 3 N'Koulou, 15 Morel; 4 Diarra, 17 Mbia, 18 Amalfitano, 28 Valbuena (31' st Cheyrou), 20 A.Ayew (50' st Bracigliano), 11 Remy (42' st Brandao).
A disposizione: 13 Traoré, 24 Fanni, 12 Kaboré, 23 J.Ayew.
Allenatore: Didier Deschamps.

Arbitro: Pedro Proenca (sez. Portogallo).
Note. Ammoniti: 24' Zanetti, 8' st Samuel, 22' st Diawara, 23' st Mandanda. Espulsi: 48' st Mandanda. Tempi di recupero: 2'-3'. Spettatori: 62.632


sto krivite ranieria...nije on promasio zicere...

wes je izasao jer je sam trazio izmjenu, a forlan je izasao jer su mu navijaci zvizdali citavo vrijeme


2 puta smo od marseja primili gol u sudijskom..to je jednostavno nesreca
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2012   #25
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Sad barem znamo da je ova godina totalno propala...LP necemo igrati iducu sezonu, ovu smo ispali od jadnog Marseillea, ko ih god zapadne namlatice ih pravo, ali to je samo pokazatelj koliko smo mi losi, i nesretni!

Ranieri mi nije jasan nikako, kakve izmjene pravi, sta on pokusava, pa to ne moze ni najvecem nogometnom laiku biti jasno..nevjerovatno!

Valjda ce se za iducu sezonu desiti neke radikalne promjene u klubu, to je jedino pozitivno u citavoj ovoj prici, jer ovo sto gledamo citavu sezonu je vise nego jadno.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2012   #26
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Kako nije jasno? Wes je sam trazio izmjenu, Forlan bio uzas zesci kao i obicno, a Poli totalno pao u drugom poluvremenu i dok nije usao Cambi nismo ni zabili gola
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2012   #27
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Tinki je veceras odradio odlicnu utakmicu, izmjene perfektne i u pravo vrijeme, ali dzaba sve kad imas stopera, a koji najmanje igra na mjestu stopera i to ce nas uvijek kostati ovih glupih golova...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2012   #28
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Bravo Moratti i Branca...šta su ova dva genija napravila od Intera za 2 godine...nesposobni debili...

Ovaj Moratti doveo 4 trenera, a idiot Branca dovodi Guarina na posudbu za 6 mjeseci, a on če bit spreman tek aprila...da ne govorim o Nagatomu, Palombu, Kharji, Zarateu i ostalim "pojačanjima"...

a i onaj J.Cesar brani ko ja jbt...Brandao puca sa 16m po zemlji i to još po sredini gola, a on napamet skoči u desnu strani -.-' AJD SAD ZAPLAČI I DA OPET BUDEŠ MILJENIK PUBLIKE IAKO SI RUPETINA ZADNJE 2 SEZONE
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2012   #29
ved300
Primavera
 
ved300's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Location: BiH
Posts: 264
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
U kojoj smo minuti veceras primili gol?

Posto sam siguran da bi Ranieri ostao na klupi i u slucaju prolaza, bolje da smo dostojanstveno ispali nego da nas je zapao APOEL i uvalio nam 5 komada .

Bitno je da je Stankovic odigrao cijelih 90min, bitno je da ce sada biti potpuno rasulo ako ostane Ranieri jer smo vidjeli reakcije Sneijdera i Forlana nakon izmjena.

Sa Baresijem bi bolje igrali, ali dzaba, ovaj Moratti vise voli dati velike pare Jubentinu kojem je cilj bio rasformiti ekipu u cemu je i uspio, u cemu ga je Massimo podrzavao cijelim putem.

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

Imam osjecaj da je Moratti odlucio nakon osvajanja LP vratiti sav izgubljeni novac putem kladionice .
stankovic je sinoc bio veoma dobar,neka je odigrao svih 90 min
ved300 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2012   #30
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Na trenutke smo bar na momčad ličili u napadu,ali jbg nije bilo sreće. možda je i bolje da smo ispali jer bi nas vjerojatno neko nakantao u četvrtfinalu a i ovako ćemo se moći skoncentrirati na prvenstvo i pokušati LP dohvatiti dok ima teoretskih šansi. Retardieria je bespotrebno komentirati.
Rafael is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic