Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-03-2011   #1
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default Novosti iz Milana


Jutros, pri dolasku u kancelarije Sarasa u Milanu, predsjednik Massimo Moratti se kratko obratio prisutnim novinarima koji su ga dočekali. Inter.it prenosi njegove riječi:

Predsjedniče, Inter danas puni 103. godine. Kakav poklon biste htjeli od ekipe?
"Već sada je predivno, dovoljno je pomisliti na Interovu povijest: poklanjaju mi već svojim ponašanjem u ovom periodu, mislim da je to jako lijepa stvar, činjenica da ekipa zadržava potreban karakter i dostojanstvo."

Adriano Galliani tvrdi da u Interovom slučaju 'triplete' nije prava definicija.
"Nisam pratio, ne znam šta je rekao Galliani. U svakom slučaju, kad protivnik napravi nešto dobro uvijek se pokušava umanjiti taj uspjeh, iako je u ovom slučaju jako teško umanjiti uspjeh koji je postigao Inter."

Da li bi pomoglo, u kontekstu borbe za Scudetto, da Milan ispadne iz Lige Prvaka?
"Ne, štoviše: uvijek je bolje imati više obaveza. Ali iskreno, nisam se stavio u položaj Milana, tako da ne bih znao."

31.03. Vas očekuju na sudu kod Stefana Palazzija.
"Sa svim poštovanjem prema Palazziju, koji radi svoj posao, kako i treba biti, sramotno je da se Inter, preko mene, mora uopće pojavljivati radi te stvari."

Luka Modrić-Inter, ideja je i dalje prisutna. Hrvatski veznjak, koji večeras igra sa svojim Tottenhamom protiv Milana na White Hart Laneu, gaji velike simpatije u crnoplavom okruženju. Doduše cijena od 30 milijuna eura je još uvijek previsoka. Za smanjiti tu cijenu, kako piše danas Tuttosport, nerazzurri su spremni u posao ubaciti Gorana Pandeva, kojemu je cijena oko 15 milijuna eura.

Dok čekamo rasplet situacije, čak je i kapetan Javier Zanetti, za SkySport, potvrdio da se Modrić sviđa Interovim ljudima zaduženim za mercato:
"S Modrićem smo se susreli dvaput u ovogodišnjoj Ligi Prvaka i mislim da se radi o izvanrednom igraču: tehnički je jako interesantan, a i još je mlad. Kažem to, iako više volim pričati o onima koji su sada ovdje, pošto smo još u utrci na svim frontama."

Jutros je, u sportskom centru Angelo Moratti, odžan drugi ovotjedni trening uoči gostovanja u Bresciji, koje je na rasporedu u petak, 11.03.2011. u 20:45h.

Ekipa je, nakon zagrijavanja, radila na tehnici i taktici, te je na kraju odigrano nekoliko utakmica na smanjenom terenu.

Cristian Chivu i Thiago Motta su prvi dio treninga odradili sa ekipom da bi kasnije nastavili sa individualnim radom. Po posebnom programu su radili Esteban Cambiasso, Diego Milito i David Suazo. Walter Samuel je imao dan odmora.

Sutra ujutro je na rasporedu posljednji ovotjedni trening, nakon kojeg će, u 13:00h, trener Leonardo održati službenu presicu u prostorijama kluba.

Napadač Intera, Semjuel Eto, misli da njegov klub može da preskoči Bajern iz Minhena i da ode u četvrtfinale Lige šampiona.

Aktuelni šampion Evrope je poražen u Milanu sa 1:0, a Bajern od te utakmice ne liči na sebe.

''Pet bodova smo iza Milana u ligi, ali derbi uskoro stiže. To će biti otvorena borba za titulu u poslednje dve, tri nedelje. Svašta može da se desi u fudbalu. Bajern ima prednost, ali mi imamo pravo da verujemo u prolaz'', kratko je prokomentarisao Eto poziciju milanske ekipe.

Izvori: sportske,intercroatacrew.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic