Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-03-2011   #1
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default Novosti iz Milana:Pandev nece u Bayern,Corluka in?




Makedonac prezadovoljan partijama ”nerazzurra”. Upija kritike i trudi se. Odbacuje mogućnost da ode u Njemačku.
Napadač Intera, Goran Pandev, odbacio je mogućnost da ovog ljeta napusti ”Giusepe Meazzu” i pređe u Bayern iz Minhena.
Nijemci dugo prate kapetana Makedonije, ali Pandev želi ostati u Interu.
Bivši igrač Lazia je kritiziran od strane medija, jer nije opravdao očekivanja kada je došao u Milano, ali on kaže da će razuvijeriti sumnjičave.
”Nikad ne pričam puno u medijima i ulazim u konflikte, svatko ima pravo misliti što hoće. Čitam kritike, ali to može i da motivira”, rekao je on i dodao.
”Ne znam priču oko Bayerna. Imam ugovor do 2014. godine i nemam namjeru ići odavde, jer sam mnogo radio da bih igrao u Interu. Ljudi još nisu vidjeli pravog Pandeva”, poručio je makedonski napadač.

Sinoć su, u studiu Domenice Sportive, gosti bili Ernesto Paolilo i čitava struka Interove Primavere, zajedno sa igračima koji su osvojili Turnir u Viareggiu, te trenerima Antonio Maniconeom i Fulviom Peaom koji je predstavio crnoplave juniore jednog po jednog, pohvalivši im vrline.

Među njima je bio i najbolji pojedinac turnira, Simone Dell’Agnello, nagrađen trofejom Golden Boy. Bomber iz Livorna će sutra biti u Munchenu sa prvom ekipom i veoma je uzbuđen zbog toga:
"Čast mi je što ću biti u Munchenu. Sutra (danas, 14.03. u 11h, op.a.) krećemo i presretan sam što ću biti uz sve te velike šampione i učiti od njih."

ZANIMLJIVE priče ovih dana serviraju talijanski mediji - nakon što su u Inter selili Luku Modrića, sada to rade s Vedranom Ćorlukom.

Talijani tako navode da bi prvak Europe doveo desnog beka Tottenhama da im igra, pazite sad, na lijevoj strani. Inter nije zadovoljan igrom Cristiana Chivua na toj poziciji pa Ćorluku vide kao rješenje problema.

Talijanski novinari dalje navode da bi Inter za Ćorluku platio 26 milijuna eura, ali da ostaje vidjeti želi li naš reprezentativac na ljeto preseliti u Milan.

Ostaje samo nejasno zašto bi Inter debelo preplatio Ćorluku da mu igra na lijevoj strani kad može kupiti prirodnog ljevaka. Ne pamtimo ozbiljniju utakmicu u kojoj je Čarli igrao na lijevoj strani iako je Bilić u vrijeme dok je lijevi bok bio gorući problem reprezentacije razmišljao da ga stavi na tu poziciju.

Izvori: sportske,intercroatiacrew i index.hr
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic