Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2015/16 > Italy Cup

Italy Cup Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu u kup utakmicama

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-01-2016   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Juventus v Inter

Sutra, 27.01. u 20:45h.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2016   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Igrali Jovetić, Kondogbia i Biaby, nisu Perko i Palacio, šta sada ?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2016   #3
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

No comment

uopste nema prelaza izmed veze u napada. sve odseceno bez zivota.

Jos Kondo mi je bio najbolji.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2016   #4
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Sve cestitke velikom umjetniku, mr. plasticnih operacija, treneru svih trenera, gigantu Manciu koji je jos jednom pokazao koliko samo opcija on ima...


Koliki kreten treba da budes da igras sa tri defanzivna vezna, tri cista razbijaca....
Pa postoji li ijedna ekipa na svijetu koja to radi...Osim ovog M, Intera nema nijedna...

4 zadnja linija

3 drvosjece

20m niko

3 igraca naprijed od kojih nijedan nije klasicni napadac...

Jovetic fizicki spreman ko nekih penzioner pred smrt, Bia brz ali kakve koristi, Adem...mislim da ni on sam nezz sta radi na terenu....

Od prvog j... kola za Mancia postoji samo jedna taktika....ANITINOGOMET....igrati sto jadnije, igrati sto defanzivnije,......
Sva njegova taktika se svodi na srecu....nafaku.

On je najveci nafakas koji postoji u svijetu fudbala/nogometa.....Citavu j.... sezonu igras lose, pobjedis par nafakaskih utakmica, iako si igrom zasluzio poraz na svim tim utakmica i svaki normalan trener bi radio na tome da se popravi igra....ali ne Mancio. Jer on nema pojma o tome.... Sve sto zna je NAFAKA....ako bude nafake super,,,ako ne onda pusiona...

Kad bi sad dosao neko i rekao Manciu ....izaberi bilo kojeg igraca iz barcelone ....
On bi rekao dajte mi Mascerana.....Ali mancio... imas Messi, Suarez, Neymar, ....
Mancio : Ali oni nisu ono sto nama treba, jednostavno nemaju taj kvalitet koji je potreban Interu....


Ja se uvijek nasmijem kad ovaj komentor na SK kaze Melo je nezadovoljan statusom pa mozeda napusti Inter....
Kako bolan nezadovoljan? Pa lik je standardan kod Mancia, pa bilo ko s imalo mozga tom liku ne bi dao ni da ovce cuva a kamoli da igra nogomet...


Nadam se da ce Mancio kao i svi treneri iz Intera, skauti, direktori odmah iste veceri da napuste Inter jer su to ocigledno ljudi koji nisu u stanju da rade kvalitetan posao...

Nudi se Cuardado.....NIJE KVALITETAN
Nudi se Dyabala ....NIJE KVALITETAN
I milion igraca koji se mogu uzeti....ali NISU ONI DOVOLJNO KVALITETNI ZA INTERA...

Interu trebaju igraci kao Montoya, Telles, Mello, DAmbrosio, Kondo, .....ma mogu nabrojati sve....

Jedini igrac koji je Sv. kvaliteta u Interu je HANDA. On i niko vise. Al rado bi njega Mancio mijenjao za nekog defanzivnog veznog...

Nezz dokle vise da gledamo patnju...
Nezz taj ET je biznismen, ali mi nije jasno zasto slusa savjeta od Morattia ko mu treba kad je i ovaj truba ....

Jad i cemer....nezz sta drugo reci vise.....
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #5
Shaqiri
Allievi
 

Join Date: May 2013
Posts: 126
Default

Ne pretjerujte, treba nam jedan igrac u vezi koji bi uvezao bokove i napad.

Bokovi katastrofa i naprijed i nazad.
Dobar poraz za vrijeme transfer roka valjda ce sta uzet, trazite bekove i jednog veznog.
Shaqiri is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #6
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Majstore, kljucaj temu
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Samo se čekao jači poraz da hulle napadne svoga ljubimca. Naravno da su se Dybala, Cuadrado i Salah nudili a Manci ih odbio . Nije Ausilio dao parr, tu je sva filozofija, nema to veze sa Mancijem.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #8
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Salah karina obicna
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #9
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Predpostavljam da je za poraz kriv hmmm Murinjo ,sto je prebacio formaciju u 3-5-2 ...u bitnoj tekmi protiv jakog protivnika on menja formaciju....pooor Murinjo....ili pak neko drugi?!
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #10
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nije Mou, on je bez posla .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #11
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Otkad se Mancio vratio u Inter..Inter je potrosio 100+mil eura...


Nisu problem pare...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zaradio je skoro isto toliko .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #13
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

odlicno,on je savrseni sportski direktor ,a da.....on nije sportski direktor
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2016   #14
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Reci hulletu cc..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2016   #15
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

To je bila druga utakmica koju sam gledao čitavu i još veči očaj je bila, muka živa da se napiješ od žalosti. Jedina svetla tačka je bio po meni stoperski duo gde se vidi da znaju igrati, Handa i Kondogbia... ostali su bili raztrgani bezvoljni i izgubljeni totalno van forme.

Bekovi su nam očaj živi ja neznam šta čeka Mancini sa tim bekovima... več tri roka su prošla i ništa pametno nije nabavio osim Santona i Tellesa (i njih dvoje drži na klupi a najbolja nam beka trenutno)

Vezni red je živi očaj. Sami razbijači (Melo, Medel, Kondogbia...) i kad njih daš skupa da igraju 4-3-3 to znaš da neče biti kreacije i nije ni čudo što je nema, svi rade isti posao, još najistureniji koji je nešto pokušavao je bio Kondo ali nije imao sa kim... to samo djeluje u 4-2-3-1 kad bi samo dvojca bila u vezi a izpred njim AMC koji bi dolazio po loput a krila mu bila u support i igra bi fino tekla. Imamo samo prosečnog Broza koji zna nekad učiniti... takvi igrači nam fali koji su još za klasu ili dve bolji od njega da nam dignu nivo igre.

Slabo nam je kretanje igrača totalno. Nisam mogao verovati kad su Biabiany i Jovetić dobili loptu oni su bili sami u napadu niko od naših jim nije pomogo... i 6 Juventusovih igrača oko njih i onda se čude što ne igramo dobro... uopšte nemamo filozovije za razvoj igre nijedan igrač nezna gde mora biti i kome u support kad dobiju loptu. Samo čekaju da dodje lopta do njih, niko nebi došao po nju i pokušao napraviti nešto.

Napadači su nam totalno van forme i kondicijski u kurcu. Za to je kriv trenerski štab... ja neznam šta rade oni na treninzima. A veliku krivdu nosi Manicni jer je več 20 kola prošlo, pripreme, kupovi, još pola prošle sezone a on još uvek nije sklopio najači sastav. Samo stoperski par i golmana a ostalo se menja ko gače. Neko ko je bio na početku najjači naš igrač je sada najslabiji i okrenuto. Vreme je da se izkulira ili neka ode radije i dodje neko koji je praktičniji i nekomplicira previše. Jebote Sarri koji je anonimous od trenera je bolje složio Napoli i je jedan glavnih favorita za scudetto preko noči a mi sa toliko dobrim igračima nismo sposobni Carpi kod kuče pobediti... žalost živa.

I kontam sada kad su Guara prodali... nisu ni zamene doveli pametne, nzm što su ga uopšte prodavali, takvi igrači se prodavaju poljeti ili se dovede adekvatna zamena obično bolje. Kao ugovorili Soriana i Banegu i doče tek jula... a šta čemo do sada? Bolje da su Mela prodali njegovu odsutnost ni osetili nebi, jer je nekoristan, zna samo kartone skupljati.

A na Kondi sam pravo vidio da čovek zna igrati zna se fino okrenuti loptom okrenuti smer igre, prebaciti igru i najbolje je da igra zadnji vezni, to mu najbolje leži a ne ona šeptrlja Medel ili Melo..., malo djeluje smotan ali to zbog visine, sličan je Vieiri, čovek traži registu a ima ga u timu več i dao 35M€ za njega i ne koristi ga. Kondu sam gledao u Sevilli još pa posle još u Monacu kad su igrači i uvek je bio odličan. Samo treba dva veznjaka koji bi bila izpred njega i naprej od njega dirigirala igru. A ne ovako sa Melo i Medelom... tu mu more biti samo bog u pomoči. Odbrana, veza onda 30m nikoga i onda Jova, Icardi i Ljajić.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic