Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-02-2014   #196
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Izgleda da cemo i mi i Bilan odustati od zemljista u Expu. Razlog jednostavan- kosta 300m eura. Nemos vjerovat!!!
juBe kupio za 25 miliona i 125 ulozio u stadion. Samo da se uporedi.
Ocigledno, Vijece grada Milana ne namjerava dopustiti ijednom timu da se odmakne od Meazze jer gube godisnju rentu itd.
Kriminalno i razocaravajuce ponasanje vlasti u Italiji.
Razmislja se i o drugim lokacijama ali sada sve pada u drugi plan. Meazza ce se renovirati i sa Bilanom cemo podijeliti te troskove (60 mil eura).
emperor is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2014   #197
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Zbog takvog ponašanja vlasti talijanska liga nikad nije bila na nižim granama. Ubijaju klubove porezima i ovakvim ponašanjem.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #198
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Sramota ziva.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2014   #199
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Bilan i zvanicno poslao ponudu za zemljiste u regiji Expo.
Nije to dobro.. ponovo smo donji.. Ako ostanemo na Meazzi duzi period troskovi se rasti i opterecavati budjet. Nadam se da Thohir ima plan ...
emperor is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2014   #200
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zašto će troškovi rasti? Meazza ima historiju iza sebe, i meni bi bilo žao napustiti takav stadion. Tu smo osvojili šta smo osvojili. Kada odeš na Meazzu znaš kakvi su igrači tu sve igrali, a na novom, Schelotto i ekipa . Usput, igrati će se finali LP 2016. i biti će renoviran.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2014   #201
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Meazza je stara i ne funkcionalna.. Sto je i sam Thohir govorio i siguran sam, da klub nije u minusu da bi vec imali plan o novom stadionu.
Kad se Bilan iseli sa Meazze sve spada na nas, i odrzavanje i troskovi.. renoviranje je pocelo ako se ne varam i kostati ce 60 miliona i ako su izvori tacni platice ga klubovi a ne grad Milano.
Dakle, suludo je govoriti kako ce Bilan nadmocniji finansijski biti od nas kad dobiju stadion, odnosno kada pokriju troskove izgradnje.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2014   #202
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Svaki klub koji ima svoj stadion ima troškove održavanja itd, naravno mi ćemo imati nešto veće jer je stadion velik ali to nije velik trošak. Imati ćemo največi stadion, stadion sa historijom čime se ne mogu ponositi ovi sa novim stadionima. Pogledaj Real i Barcu, zašto oni ne sele, napune stadion od 85.000, a poređenja radi, Realov je "mlađi" 20 godina, što nije neka velika razlika (izgrađen neke 1945.).
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2014   #203
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Ma nije fazon u broju sjedista.. juBe ima 40 000 pa uzima velike novce.. Meazza jeste legendarna, ali ne ispunjava savremene uslove. Thohir je bio voljan rekonstruisati je i napraviti modernom ali je nemoguce radi njene konstrukcije, a da se kupi zemljiste oko nje i iskoristi za izgradnju centra (trgovackog, muzeja i ostalih pratecih objekata) treba vise stotina miliona eura. Fakticki dodas jos nesto novaca i dobijes novi stadion.
Volim Meazzu ali njen doprinos klubu na finansijskom planu je skoro mizeran u poredjenju da imamo novu arenu.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2014   #204
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Trenutno su najpopularniji klubovi Real i Barca, šta misliš koliko bi oni novca uzeli na iznajmljivanje kada bi uradili novi stadion? Jedina prednost jesu iznajmljivanja prostora, i ne kažem da ne donosi profit ali investicija je ogromna, pogotovo u Milanu, gdje grad ne želi da ih napusti bilo koji klub (zbog toga ogromna cifra za sami plac), jer ovako mi možemo reći - E gledajte, Milanu je uspjelo (ako uspije), idemo i mi ako ne spustite cijenu iznajmljivanja stadiona.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2014   #205
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2014   #206
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nadam se da ćemo izborit CL za narednu sezonu. Jest da i ako izborimo da nećemo imati šanse da dođemo do tog finala ali bilo bi lijepo da barem učestvujemo u CL i da nam to bude dodatni motiv i inspiracija.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2014   #207
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ja se ne nadam da cemo igrati LP sledece sezone nego sam ubedjen u to i sasvim siguran.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #208
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Real Madrid će promijeniti ime svog stadiona i zaraditi više od 400 miliona eura
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #209
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Prodane duše ^^.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #210
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

to je biznis dera... ono sto nas moratti jos nikad nije cuo. abu dabi bernabeu, sasvim ok ime jos uvek je bernabeu gore i jos pola milijarde ce dobiti.

volio bi da i nasi nesto ovako naprave kad bi imali svoj stadion
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic