Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 29-07-2014   #29251
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Pa da je istina prihvatio bi
ne bi ga ni da je djaba !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29252
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pablo Daniel Osvaldo u Interu je samo pitanje vremena!
Pregovaranja između Southamptona, su već u tijeku, au narednim satima Walter Mazzarri bi mogao dobiti novog napadača.



Pojedinosti: Pregovori bi trebali biti zaključeni na temelju besplatne posudbe s pravom otkupa, a iznos tek treba dogovoriti.Također Taider bi trebao otići na posudbu kod "svetaca".Ukratko, sve je spremno: Osvaldo će biti novi napadač!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29253
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Extra,ovaj mercato je protekao po principu,daj sta moze da se uzme na pozajmicu a da se nista ne plati odma,nema veze jel valja ili ne,bitno je da se nesto dovede da se navijacima malo zamazu oci.

---------- Post added at 04:02 ---------- Previous post was at 03:58 ----------

Bas bih voleo da budem prisutan na jednom sastanku uprave pa da mi lepo objasne koji je to put kojim ce se toboze Inter vratiti u vrh evropskog fudbala,ja licno ne nazirem ni pocetak.

---------- Post added at 04:04 ---------- Previous post was at 04:02 ----------

Gde smo mi od toga da istresemo po 100 mil. za mercato,to vise nikad necemo moci,to mozemo samo sanjati,to sto rade United,Real itd.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29254
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

kad inter bude zaradjivao kao mancester i real tad ce i i istresti 100 mil kao od sale vjeruj mi
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29255
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Znaci vise nikad,neznam samo na cemu cemo mi to zaradjivati,jedan James je sam prodao dresova za 3 dana vise nego sto ce ceo tim Intera u toku ove cele sezone.Mi smo u poslednjih 5 godina pukli i cinjenica je da se vise nikad necemo vratiti tamo gde smo bili,toga sam ja svestan i to me najvise muci.

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 09:28 ----------

Krivo mi je sto nas je kupio neki tamo kvazi milijarder koga izgleda nema pas za sta ujesti,covek misli da ce se pozajmicama igraca cije su karijere u silaznoj putanji vratiti u vrh evropskog fudbala,to su price za malu decu.Prosipa tu neke price za 2-3 godine cemo mi kao biti opet nesto,smesno mi je to,pa mi nemozemo dostici klasu top klubova sve i da oni u narednih 5 godina ne kupe nikog.Kaze nema kupovine dok se neko ne proda,a koga da prodamo kosooki glupane,ni jedna jedina ponuda za nekog igraca nije stigla,a i zasto bi kad nijedan od tih koje mi hocemo prodati nista nije pokazao.Sad kad se setim proslog mercata,placem od smeha,kad pomislim koliko se euforija digla i to bas ovde na forumu oko dolaska Belfodila i Taidera,mnogi su govorili ekstra pojacanja,mladi,talentovani itd. i kad sam ja govorio kako od njih nema ladne vode,posebno od Belfodila,dera ga je recimo iz petinih zila branio,i eto kakva mi kvazi pojacanja dovodimo,ona koja traju od prekaznog roka do prelaznog roka,smesno.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29256
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Najveci problem je kad imamo dug kluba 300M a da je jos gore svake godine pravimo minus od 50-100M da je situacija jos gora. A jos pola tima nam je za kurac i nemamo vlastiti stadion.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29257
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

O promenama trenera da i ne govorim,menjamo ih kao carape a nijedan od njih nije dobio igrace koje je trazio da mu klub kupi.Bilo na pocetku neke price oko izgradnje stadiona,kojeg crnog stadiona,to su price u domenu bajki,nemozemo dati 10 mil. u kesu za igraca a ne stadion da pravimo od 200 mil. Cuj mene nemozemo dati 10 mil. za igraca,nemozemo ni 5,hahaha.Nemozemo nikog da kupimo,raspad sistema.

---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 09:50 ----------

Idemo ko prosijaci od kluba do kluba i molimo za igrace koji su visak,sramota.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29258
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jbg ja sam ipak zadovoljan ovim mercatom. Sa ovom našom finanijskom situacijom nismo mogli bolje isposlovat, stvorili smo dosta jaču ekipu nego prošle sezone a i malo smo se podmladili. Jedini transfer koji mi nije po volji je Osvaldo, ali koliko sam čuo on je bio zadnja opcija ako nikog drugog ne uspijemo dovesti, tako da jbg i oni bi doveli boljeg da su mogli. Šteta što ovu priliku nismo iskoristili da dovedemo Cercija jer ostali talijanski klubovi ga nisu tražili tako da smo mogli sa Torinom realizovat posao bez velikog pritiska ali et šta je tu je.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29259
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

sile ocito ne shvata kako se kuca pravi ne ide se od krova zakrpa pa tek ostale stvari moj sile ...

ti moras da shvatis da je morati tohiru u amanet ostavio klub sa 850 mil duga u raznoraznim vidovima ..

on je mogao ostavit taj dug i kupit 5 igraca koji bi mu za 2 mjeseca taj dug digli jos na 100 mil i do godine bi imao ne 850 nego milijardu dugovanja i haj onda vadi dug , a ako je klub u minusu u periodu 3 god od 2016e ne bi inter tad pogotovo ne lige prvaka vidio nego uopste evrope narednih 10 15 god zbog tog ! taj dug od 850 mil je skinut na oko 300 350 mil sile !

ocito ne shvatas i ne vidis ili se pravis corav da se u klubu iz temelja od upravnog odbora do timskog kadra lagano sve mjenja i poprima skroz drugaciju dimenziju nego sto je prije bilo ..
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29260
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma gde pise dragi ajdine da je Tohir vratio 500 mil. duga i da je Inter bio duzan 850 mil. daj mi pronadji taj podatak da ga procitam zivota ti.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29261
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

pocela je kruzziti ova slika od pabla osvalda

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29262
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Eto srece pa da se primiri ove 2-3 sezone koliko mu je ostalo da pruzi na najvisem nivou,pa da to bas uradi kod nas.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29263
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Što li mu se ne vidi faca, mora da je neki Ekrem koji fura stil Osvalda .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29264
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

The controversial striker is set for another spell in Serie A, while the Algeria international will continue his career in England

OSVALDO....




a ET izjavio da Inter nece dovesti nijednog igraca koji je problematican
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014   #29265
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Inter, Taider blocca l'arrivo di Osvaldo
Saphir Taider Inter
30 luglio alle 21:30
Nella giornata di oggi l'Inter sembrava ad un passo dalla chiusura della trattativa con il Southampton per Daniel Osvaldo. L'attaccante italo-argentino, primo obiettivo interista, avrebbe dovuto raggiungere i nerazzurri con il prestito con diritto di riscatto, nell'operazione era contemporaneamente previsto il passaggio di Saphir Taider ai Saints.

CHIUSURA TAIDER - FcInternews ha riportato le parole dell'algerino che, dopo aver rifiutato l'ipotesi Rubin Kazan nella trattativa per M'Vila, chiude al passaggio nella squadra inglesi: "No, io non sento il bisogno di cambiare aria. Io all'Inter mi sento bene, l'anno scorso in questo club ho imparato molto". Sarŕ da capire come il ds Ausilio condurrŕ la trattativa per aggiudicarsi il primo rinforzo per l'attacco.

NIENTE BACCA - Carlos Bacca era stato accostato all'Inter che aveva fatto alcuni sondaggi con il Siviglia per prendere informazioni sul colombiano. Il classe '86, protagonista di una grande stagione con gli andalusi ha parlato a El Heraldo, smentando ogni possibilitŕ di trasferimento all'Inter: “Sono felice al Siviglia, ho un contratto e non ho ricevuto alcuna offerta. La mia testa č tutta al Siviglia, sono felice lě".

REBUS GUARIN - Le parole di Thohir- "Amo Guarin ma deve capire che giocatore puň essere per l'Inter"-aprono nuovi scenari per il centrocampista classe '86. Il presidente indonesiano con le sue parole non ha escluso la permanenza del giocatore, ma potrebbe anche aver provato a dare il via all'asta per il centrocampista. La pista Juve resta calda, soprattutto in caso di partenza di Vidal, mentre restano a guardare senza esporsi Monaco e Manchester United, societŕ che avevano fatto giŕ alcuni sondaggi sulla disponibilitŕ a trasferirsi del giocatore.


Sta cemo sada sto se napada tice,pitanje za milion dolara,Taider je istrajan u nameri da ostane u Interu i kraj,odbio je Rubina a nece ni u Premier ligu.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic