Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-11-2015   #2506
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Čuj zeza ih trener koji im je donio titulu prošle sezone. Šta sve čovjek neće pročitat, to je isto kao kad bi neko reko da Jubeta Allegri zeza iako je prošle sezone hladno uzeo duplu krunu i igrao finale CL.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2015   #2507
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Pa i zeza ih haahhaha Juve je imao izgradjenu ekpiu koju je konte ostavio,cim se to malo rasulo i kad je Allegri trebao da sastavi nesto svoje otislo sve u kurac....

Inace nijedan komentar Derin ne uzimam za ozbiljno uopste kad ne moze da nam kaze nesto toliko lagano ,da stvarno veruje u to Ja kad pratim i postujem neciji rad i svidja mi se taj rad,ja svakako verujem da ce to doneti rezultate , a vidimo da dera ipak nema poverenja u svog miljenika ,cim ne moze da nam kaze da li misli da cemo uci u LS sa ovakvom igrom do kraja sezone Dzabe hvalospevi na Mancijev racun
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2015   #2508
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nisam ja vidovita Džemila da kažem hoće li ili neće, ali ja ne samo da vjerujem Manciju za top 3, već se nadam i Scudettu! Samo kad se Perko uigra i pođe asistirati kako treba a ne golmanima, ili u januaru kada dođe zamjena, nema nam ravnih . Sam Mou je rekao, bolje 5 pobjeda po 1-0 nego jedna od 5-0.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2509
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ja mislim da ste bili navijači Intera u vrijeme Moua, a ako ste bili onda zašto pišete te gluposti. Mou je s Interom igrao brz i efikasan fudbal, gol smo mogli zabit kad god smo htjeli da se tako izrazim, pobjede smo većinom rješavali ili već u prvom poluvremenu ili na početku drugog. Nisu to uvijek bile previše ubjedljive pobjede ali Inter je s njim vrlo brzo zabijao 2 gola i onda rutinski privodio utakmice kraju. Na taj način je štedio igrače i zato smo i mogli sve osvojit na svim frontovima (a ne ko Mancio koji igrače istroši 120% protiv pretposljednje Bologne i zato nećemo moći izdržati sezonu ni na ovom jednom frontu). A svi pamtimo Mouove veličanstvene pobjede 4-0 nad Bilanom, 3-1 nad Barcom, 5-0 u gostima Genou... pa čak i u onoj uzvratnoj protiv Čelzija (gdje smo kod kuće već bili dobili 2-1) nije igrao bunker i na Stamford Bridgeu smo još duplo bolje odigrali nego onu prvu kod kuće, samljeli ih, a šta reć na finale CL pa Bayern se nije mogao sastati s loptom. Samo je igrao bunker u uzvratnoj protiv Barce i to ponajviše zbog igrača manje i ko god mu to zamjera nema pojma o fudbalu. Mou je igrao brz kontra-napad fudbal i nikad nisam uživao u fudbalu ko tih sezona sa Mouom, ne samo zbog titula nego što sam u svakoj utakmici uživao, čak i kad primimo gol nikad se nisam sikirao jer smo uvijek mogli preokrenut a sada kad primo gol jedino se mogu nadat remiju.

---------- Post added at 17:34 ---------- Previous post was at 17:28 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kad je Mou bio naš tim je bio daleko najjači u Serie A, tukao je i Mancini prije njega u Serie A .
Al Mou je tukao i u CL i u tome je razlika jer nama svi rivali u Italiji spore te titule sa Manciom jer "je Jube bio u Seriji B i kasnije oslabljen, Bilan star..." pa onda kažu "da ste bili jaki ne bi svaki put ispadali u osmini finala". Ali onu titulu iz 2010 nam niko u ligi ne spori jer smo dokazali da smo najjači na svijetu bili te godine. Čak i oni koji ga mrze nemaju šta reći protiv Moua a Mancia većina navijača (svi strani i pola Interovih) zovu "najsretniji trener u historiji sretnih trenera". Mancio se još nije dokazao a imao je desetljeće prilika u Evropi a nikad ništa.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 03-11-2015 at 18:30.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2510
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kada je Mou došao Jube i Bilan su bili nešto bolji? Daj mani me te šuplje, uvijek je Manciju lahko, osvojio PL u zadnjem kolu protiv kluba koji je izborio opstanak, osvojio titule jer je bilan bio star a jube prvu sezonu u Serie B. Dajte molim vas odvadite. Mouu je takođe samo Roma bila konkurent i uvijek je u zadnjem kolu dolazio do titule.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2511
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma da bre, kad je Mancio bio onda su ostale ekipe bile mnogo bolje, Mou kad je dosao onda su bili smesni jbg.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2512
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kada je Mou došao Jube i Bilan su bili nešto bolji? Daj mani me te šuplje, uvijek je Manciju lahko, osvojio PL u zadnjem kolu protiv kluba koji je izborio opstanak, osvojio titule jer je bilan bio star a jube prvu sezonu u Serie B. Dajte molim vas odvadite. Mouu je takođe samo Roma bila konkurent i uvijek je u zadnjem kolu dolazio do titule.
Jel mu i u CL bio olakšan posao? U tome je razlika jarane između njih dvojice, Mancio osvoji samo kada mu se posreći a da CL osvojiš i to 2x tu nema sreće.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2513
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Treba neko Manciju javiti da igra kladionicu, do sada bi bio milijarder koliko sreće ima, ne mora znati ni na šta se kladi jer očigledno nije sposoban ni kao trener a naosvajao se titula i titula .

Ne znam otkud ideja da porediš Mancija uopšte kada je tema bila Herrera i Mou?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2514
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Otkud tebi ideja da porediš Herrerin katenačo sa Mouovom igrom umjesto da porediš sa Manciovim pokušajem katenača.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2515
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nisam znao da je Herrera bio taktičar, pa da je izmislio catenaccio .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2516
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nije svaka inovacija za ponosit se. Croyf koji je utemeljio "tika-taku" ili Rinus Michels koji je utemeljio "total football" to su taktičke inovacije za naklon do poda. I dan danas nenadjebive, ne zna se koji je stil bolji. Ja lično više volim total football, ali mora se priznat da je tika-taka više umjetnička. I onda neko spomene katenačo, to je za seljačke lige. Da većina ekipa tako igra ne bi ni gledao fudbal. Da sam razmišljao razumom vjerovatno ne bih nikad navijao za Inter ali jbg kad je srce crno plavo od rođenja
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2517
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šta se tebi više sviđa nema veze sa taktičkom sposobnošću određenih stručnjaka.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2518
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Šta se tebi više sviđa nema veze sa taktičkom sposobnošću određenih stručnjaka.
Nije niko ni rekao da ima. Njihovi stilovi fudbala koji i danas predstavljaju fudbalski vrhunac govore za njih.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2519
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Cekaj i dalje nisam skontao zasto Mancini nikako da uradi nesto u LS? Prosvetli me Dera?
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2015   #2520
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Nije niko ni rekao da ima. Njihovi stilovi fudbala koji i danas predstavljaju fudbalski vrhunac govore za njih.
Zar ti nisi rekao da Herrera nije uopšte taktičar .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic