Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2015/16 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 18-10-2015   #61
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nema dinamike, konbinatorike, brzine u igri, igrači se ne traže i ne idu po loptu lopta presporo kruži.... nama ni guardiola pomogao kod ovakih pojedinaca
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #62
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default


U transparentu na vrhu piše "Nastavite da sanjate", što sugeriše na finale Lige prvaka između Barcelone i Juventusa ove godine, dok se odmah ispod nalazi tripleta.

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2015   #63
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Loša igra u drugom isključivo jer naši prvotimci nemaju spremu da igraju u tempu i sa presingom kako su igrali prvo. Jednostavno su umrli.
“I thought the first half was his best performance in an Inter shirt so far, but he and everyone fell away in the second half because fatigue set in,” Mancini told Sky Sport Italia.

Ko da mi je pročitao post .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2015   #64
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Mancio ima trkacku ekipu....nezz kako se moglo desiti da ekipa padne...Pa zasto su mu na klupi onda rostiljali Konda i co?

Juve ove sezone ima doooosta problema jer nisu jos naucili kako da igraju bez Pirlo + Vidal. Ocekuju da Pogba sve sam rijesi...al to je nemoguce.

Srecom igrao im je i Zaza koji je mnoooogo sebican, imao je 2-3 puta priliku da gure igrace 1na1 s golmanom al on je odlucio da glumi nesto i zabrlja (na nasu srecu )

Mislim da smo ovu utakmicu MORALI pobjediti, jer tesko da ce juve opet bio ovako neuigran...Ko se jos sjeca kad je to juve zadnji put imao 9 bodova iz 8 utakmica?

Zao mi je sto je Mancio isao na nerijesno, sto je odmah zatvorio utakmicu, njegov cilj je izgleda bio da drzimo juve na ovom odstojanju (8bodova), a to sto nas je sad i Roma stigla...to nema veze.

btw sa 8 postignutih golova u 8 kola spadamo medju najneefikasnije ekipe.
Samo 4 ekipe su postigle manje golova : Gen (7), Hell (7), Fors (6) i Bol (4)

Nas poblem je sto je Joveta i play i spic. On sam sebi treba praviti sanse, a kad se uzme u obzir da on i nije nesto fizicki jak....onda 1+1=8 golova iz 8 utakmica

Bekovi ne prelaze centar, a iz veznog reda ..... sta reci za vezni red, sve i da neko hoce nisu sposobni....

Ali ima i plus iz ove utakmice

+ €3,740,051 od prodatih ulaznica
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2015   #65
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da se naježiš:
https://www.facebook.com/balkanserie...type=2&theater

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:38 ----------

Još jedan:
https://www.facebook.com/SempreInter...9796660459150/
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2015   #66
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Steta zbog publike, lose skroz, ovakav jube pre 80 000 i ni jadna 100% sansa, a sta drugo i ocekivati kad bam trener svaku utakmicu menja formaciju a sto se izmena tice, pun pogodak, dvostruka u nadoknadi vremena, nije bilo potrebe ranije. Broj postignutih golova govori kako igra Inter. Manciniju noga sto pre. Sto kaze hulle, jedina pozitivna stvar, broj zaradjenih para na ulaznicama.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2015   #67
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Strašno , čuj noga, e stručnjaće .

Bar jedan Torinski klub hara, a gledaj Sassuola :
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2015   #68
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sto brze to bolje po Inter, nema leba od trenera koji svaku utakmicu menja formaciju i kome Brozovic igra umesto Kondogbije a Ljajic greje klupu Palasiju i Manaju.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2015   #69
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kondogbia jednu utakmicu ostane na klupi on piše "kome Brozovic igra umesto Kondogbije", Manaj dobije jednom priliku sa klupe prije Ljaje koji glumi facu on piše "Ljajic greje klupu Palasiju i Manaju", odvadi stručnjak .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2015   #70
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Kad budem video Mancinija da igra formaciju 4-2-3-1 i pritom koristi najbolje igrace koje ima, ja cu ga prvi dizati u nebesa, najbolje sto Inter ima se dobro zna ko je, sto se golmana i odbrane tice nemam zamerku osim sto bi Teles igrao levog beka, Kondo je najbolji upravo u ovoj formaciji, e sad sa njim rotirati Mela i Medela, kao kreator ispred njih naravno Joveta koji je ubedljivo najkreativniji igrac Intera, u spicu naravno Icardi, levo krilo Perke i desno Ljajic. E to kad vidim rekao sam u nebesa cu ga dizati.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2015   #71
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da li sam ja jedini koji vidi kako se pojedini igrači jubeta dive atmosferi i koreografiji:
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/JM556Q-k8Q8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

---------- Post added at 01:08 ---------- Previous post was at 01:04 ----------

Strašno:
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zqcmu8Z5IiQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

---------- Post added at 01:09 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

Ideš:
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/59fxiK1euNE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2015   #72
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

http://www.index.hr/sport/clanak/juv...ta/850083.aspx
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic