Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-09-2009   #91
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Ne kontam, on misli da sa 18 godina mora ici na SP?

Pa koji mu je q, neki cekaju vjecnost da zaigraju za repku jebote, treba biti sretan sto je uvrsten u ekipu za Kup Konfederacija. Izgleda da on "ne stoji cvrsto nogama na zemlji" kao sto to ima obicaj savjetovati.
misli? pa Lippi mu je dao do znanja da bi i mogao
nije rekao da bi MORAO, tada bi rekao da ne stoji čvrsto na zemlji, misli da bi mogao o tome se radi i ima pravo razmišljati tako
dečko treba igrati nema tu filozofije, ako ne u Interu onda negdje drugdje(posudba naravno), stvari če bit jasne pogotovo do januara, ako do taba ne bude igrao ili jako malo on će i sam tražit posudbu ili slično
dečko stoji itekako čvrsto nogama na zemlji, zna šta mu je činiti da bi POKUŠAO izboriti poziv na svetsko - a to je igranje
osim toga ako ne bude Santon igrao na svjetskom za Italiju imat ćemo talijansku repku bez ijednog Interovca-za svaku pohvalu!
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________

Last edited by Mauro7; 05-09-2009 at 00:28.
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #92
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

pa vrlo je i moguce, ako jose odluci nekako prilagoditi mu taktiku, iako tako mlad ne mislim da je jos zasluzio
a to bi bilo da zanettija nekako susne u sredinu iako smo pretrpani tamo, cak iako nema cambija
ili da susne maicona naprijed, zanettija desno, posto meni maicon puno bolje igra kao krilo nego kao defanzivac, ispravite me ako grijesim heh, ali to je moj stav, vidjeli ste kako jednostavno pusti loptu u sesnaesterac, mada ni mladi santon ne radi taj zadatak po meni kako treba
maxwell i zanetti odlicno, pravi def bekovi
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #93
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Ma nisi u pravo za Maicon, on pusta loptu u sesnaesterac ali kad se izbaci iz nasu polovinu i kad je u puni trk, inace nema tehniku i ekspolzivnost kao sto treba da ima pravi krilni igrac kao Q ili Mancini.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #94
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

maicon nema explozinvnost i tehniku ?pa ja nisam video explozivnijeg igraca od maicona cak po meni on je brzi i vise probija nego npr. od henrya,ronalda,kuyta itd... iako nije krilo i to nije njegova pozicija pa kolko taj covek moze da znaci za jedan tim mi jos uvek nismo svesni on je bolji od svih desnih bekova bar za po klasu nijedan mu nije ni blizu prosle sezone a i ove je dobro poceo videli ste koliko je imao asistencija golova onda dobro odigranih akcija preko njega na njegovoj strani ali ipak kad se sve pogleda on je bek i mora da trci nazad posle svakog napada ... danas nepostoje dva maicona po meni je jedinstven ostali bekovi nemogu ni da mu prismrde najsmesnije su mi poredbe sa alvesom ili kad neko kaze da je alves bolji pa ko igra prvu u brazilu a ko greje klupu najjednostavniji primer... a jos uz sve to nije ni u defanzivi slab zna da uzme loptu pa da je iznese skoro do protivnickog sesnaesterca slicno kao zanetti (to se moglo videti protiv bilaneza).... I VELIKA greska bi bila stavljati njega u sredinu.to mu nije prirodna pozicija i to nemoze igrati a nemozemo menjati potpuno taktiku zbog santona sa ove koja nam dobro lezi da prelazimo na igru sa krilima onda da menjamo pozicije zanettiju i maiconu izbacivati stankovica/mottu koji su u super formi itd... Igrac treba da se uklopi u sistem i igru a ne cela ekipa prema njemu ... a i jos uz to pa imace vremena i da se pokaze tek mu je 18 i za sledece ce svetsko prvenstvo imati 22 a ako mu je to kasno onda ja neznam.....
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #95
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
misli? pa Lippi mu je dao do znanja da bi i mogao
nije rekao da bi MORAO, tada bi rekao da ne stoji čvrsto na zemlji, misli da bi mogao o tome se radi i ima pravo razmišljati tako
dečko treba igrati nema tu filozofije, ako ne u Interu onda negdje drugdje(posudba naravno), stvari če bit jasne pogotovo do januara, ako do taba ne bude igrao ili jako malo on će i sam tražit posudbu ili slično
dečko stoji itekako čvrsto nogama na zemlji, zna šta mu je činiti da bi POKUŠAO izboriti poziv na svetsko - a to je igranje
osim toga ako ne bude Santon igrao na svjetskom za Italiju imat ćemo talijansku repku bez ijednog Interovca-za svaku pohvalu!
a bi li on zelio na posudbu, posto je vec igracina?
a sta je s balotellijem, nesto njega ne vidim kako cilja na repku i SP2010, a u prvom timu je duze od santona. i btw zasto santon nije igrao za U-21 repku. zato sto ga je lippi zvao i punio mu glavu raznoraznim glupostima, meni je zao sto to ide tako, jer po meni bi on dok ne napuni 21 trebao igrati za mladu i tacka.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #96
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
maicon nema explozinvnost i tehniku ?pa ja nisam video explozivnijeg igraca od maicona cak po meni on je brzi i vise probija nego npr. od henrya,ronalda,kuyta itd... iako nije krilo i to nije njegova pozicija pa kolko taj covek moze da znaci za jedan tim mi jos uvek nismo svesni on je bolji od svih desnih bekova bar za po klasu nijedan mu nije ni blizu prosle sezone a i ove je dobro poceo videli ste koliko je imao asistencija golova onda dobro odigranih akcija preko njega na njegovoj strani ali ipak kad se sve pogleda on je bek i mora da trci nazad posle svakog napada ... danas nepostoje dva maicona po meni je jedinstven ostali bekovi nemogu ni da mu prismrde najsmesnije su mi poredbe sa alvesom ili kad neko kaze da je alves bolji pa ko igra prvu u brazilu a ko greje klupu najjednostavniji primer... a jos uz sve to nije ni u defanzivi slab zna da uzme loptu pa da je iznese skoro do protivnickog sesnaesterca slicno kao zanetti (to se moglo videti protiv bilaneza).... I VELIKA greska bi bila stavljati njega u sredinu.to mu nije prirodna pozicija i to nemoze igrati a nemozemo menjati potpuno taktiku zbog santona sa ove koja nam dobro lezi da prelazimo na igru sa krilima onda da menjamo pozicije zanettiju i maiconu izbacivati stankovica/mottu koji su u super formi itd... Igrac treba da se uklopi u sistem i igru a ne cela ekipa prema njemu ... a i jos uz to pa imace vremena i da se pokaze tek mu je 18 i za sledece ce svetsko prvenstvo imati 22 a ako mu je to kasno onda ja neznam.....
po tome je burdisso bolji od samuela i gago od cambiassa

al slazem se da je maikoncina ubjedljivo najbolji desni bek
Huska is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #97
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
a i jos uz to pa imace vremena i da se pokaze tek mu je 18 i za sledece ce svetsko prvenstvo imati 22 a ako mu je to kasno onda ja neznam.....
da ali tada ako se ozljedi i propusti svjetsko?
svjetsko se igra svakih 4 godine i nije zajebancija propusit jedno, jer onda ti ispada da čekaš još više godina
maldini je kao vrlo mlad postao standardan i u Milanu i u repki, mislim da bi tako trebalo i sa Santonom
ali bit će mjesta zanjega, kad počnu se igrat dve tri utakmice u tjednu ne može ni Maicončina to izdržat
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #98
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

htio sam i ja spomenuti balotellija, svi kazu on se digao, a tip je puno smireniji od ovog "djeteta"
balotelli je iskoristio drzavljanstvo gane i rekao, ako ne dobijem poziv, odoh u ganu, mada sumnjam da ce to uraditi, bilo kako bilo, drzi se intera, dok je santon puno drugaciji, on se brzo mjenja, a da sam na njegovom mjestu rekao bih da oni i nemaju nekog izbora na lijevom beku, barem ne i na klupi, tako ako ga nece, cekat ce drugu priliku
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #99
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

"La polemica tra Mourinho e Cannavaro? Io voglio solo rimanere all'Inter, spero di giocare qualche partita, ma non penso ad andarmene".

mauro aj prevedi :S
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #100
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

''Polemika između Mourinha i Cannavara? Ja želim samo ostati u Interu, nadam se da ću odigrati koju utakmicu, ali ne razmišljam o odlasku''
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #101
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

aha fala ti

a santonu svaka cast za ovu izjavu vidi se da mu je mou trener
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #102
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

al ga smjesti rossiju i derupe cannavaru
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #103
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

E ovo volimo
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009   #104
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

pa ja nisam video explozivnijeg igraca od maicona cak po meni on je brzi i vise probija nego npr. od henrya,ronalda,kuyta itd... kuyt eksplozivan i probija stranu
A sta se tice santona naravno da triba bit pozvan u reprezentaciju jer svojom kvalitetom to sigurno i zasluzuje,jer kvaliteta triba bit mjerilo necijeg pozivanja ili nepozivanja u reprezentaciju,a ne godine
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009   #105
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

bas si eee ovo je prvi covek kome se nesvidja maicon
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic