Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Novi članovi

Novi članovi Predstavite se..

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 29-08-2010   #31
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
poslace ti spisak mozda ti nareze hehee
hahaha zavisi sta je bilo u signaturu i ko
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2011   #32
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

neco mrs u pm nenormalnu bolesnu,drago dijete rasti i jebi se
al ja stvarno ne mogu svatit kako neko nakon dva nacionalisticka ispada i 1100 postova koji su spamovi sami i gluposti ne dobije ban,koji kurac rade admini na ovom forumu,radi ovakvih redikula ka sta je on puno ljudi uopce ne zeli pisat na ovom forumu...da sad ne duljim i pisem ovom malom redikulu sve sta bi triba...toliko od mene
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2011   #33
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Il Trattore View Post
neco mrs u pm nenormalnu bolesnu,drago dijete rasti i jebi se
al ja stvarno ne mogu svatit kako neko nakon dva nacionalisticka ispada i 1100 postova koji su spamovi sami i gluposti ne dobije ban,koji kurac rade admini na ovom forumu,radi ovakvih redikula ka sta je on puno ljudi uopce ne zeli pisat na ovom forumu...da sad ne duljim i pisem ovom malom redikulu sve sta bi triba...toliko od mene
pa i ti si nacionalista,i ostali su...svi ste na stranu vaseg naroda ja sam na stranu mog naroda,a sad sto drugacije gledamo na te stvari i imamo drugacije misljenje to je drugo
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2011   #34
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Već sam rekao da neću temu nacionalizma na ovom forumu i ozbiljno to mislim. Slijedeći koji uzme u usta (tačnije na tastaturu) imena seljačina i koljača poput Karadžića, Mladića i inih, dobija automatski ban i nikakve isprike me ne interesuju.

Trattore,
ako ti se ne sviđa rad admina i forum, niko te ne tjera da dolaziš i čitaš. Interesantno je da Neci spočitavaš broj postova, a ti si prisutan samo kad treba obilježiti neki praznik i nazvati nekog nacionalistom.

Neca,
već sam ti objasnio da brkaš pojmove, i ovdje niko nema nacionalističke postove osim tebe (koji doduše flertuješ sa nacionalizmom). Uzevši u obzir tvoje godine, i totalno pobrkale životne stavove, znam da te barem 95% članova ne uzima za ozbiljno. Voljeti svoj narod i biti nacionalista su dvije različite stvari, tužno je što ih ti ne znaš razlikovati, ali to nije moj problem. Na meni je da prekontrolišem ono što pišeš u smislu kršenja pravila foruma, i da eventualno sankcionišem. Ostalo me ništa ne zanima, koga voliš, šta misliš, ko su ti heroji- to me ne interesuje.

Javno si upozoren (i svi koji misle da mogu prodavati politiku na ovom forumu). Toliko od mene.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2011   #35
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Ne znam što i dozvoljavate pisanje o stvarima (pri tome mislim na otvaranje threadova i sl) koje nemaju veze sa Interom, bio Mladić ili bin Laden, isti k.... Kad se spomene ovaj ili onaj, uvijek će se neko naći uvrijeđen i eto problema. Ko hoće čitati vijesti, ima 1000 portala pa neka se načita. Problem je kod nas što svi imamo svoje verzije istine, tako da se o politici (pogotovo domaćoj) nikako ne bi trebalo pisati na ovom forumu koji je posvećen jednom fantastičnom klubu i sportu, jer to samo može dovesti do degradacije samog foruma, što bi bilo šteta.
Ovo je čisto sugestija za admine, ništa drugo...
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca

Last edited by mourinho; 28-05-2011 at 12:24.
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2011   #36
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Evo, svi znate kad se prije jednom davno na starom forumu potegla slicna prica, koliko sam fan politike doticnih, ali ovo nema smisla:
Quote:
Originally Posted by Il Trattore View Post
neco mrs u pm nenormalnu bolesnu,drago dijete rasti i jebi se
Rafael je isto slicno nesto pisao na temu koja je otvorena povodm hapsenja Mladica.

@Zlatane, dera, ovo su stvari za ban. Ovaj forum je uvjek bio dvosmjerna ulica, i mislim da svi treba da placaju svoje greske, bez obzira na opredjeljenje. Prvi put nisam htjeo da se mijesam, ali ovo nije OK...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2011   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ova tema je pokrenula nesto u tim ljudima sto sigurno vecinu vremena nisu, zato nisu kaznjeni, a u zadnje vrijeme dosta smo smanjili kriterije tako da bi prosli sa upozorenjem ili u najvecu ruku ban na jedan dan. Psovka na njegov racun sa razlogom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2011   #38
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

@nera ne rise...drzi se transfera, tamo si pametniji
Huska is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2011   #39
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Ovog sabana 11x banujete... banujte ga jednom za sva vremena

A mogli bi ste i Rafaela na 24h...
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic