Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 04-10-2014   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Fiorentina v Inter

05.10.2014. u 20:45h


Inter are without Fredy Guarin, but Mateo Kovacic and Dodo recover for their trip to Fiorentina.

Yuto Nagatomo is suspended following his red card in the 4-1 defeat to Cagliari.


Jonathan and Hugo Campagnaro are still absent, while Guarin misses out following a knock in Thursday’s 2-0 Europa League victory over Qarabag.


Dodo and Kovacic both return to action.


Inter squad for Fiorentina: Handanovic, Carrizo, Berni; Juan Jesus, Andreolli, Vidic, Dodň, Ranocchia, Mbaye, D'Ambrosio; Kovacic, Kuzmanovic, Medel, Obi, Krhin, Hernanes, M'Vila; Osvaldo, Palacio, Icardi

Form guide: Fiorentina (L D W D D) Inter (D W D W L)

Last season: Fiorentina 1-2 Inter


Stat fact: Inter have never been beaten twice in a row with Walter Mazzarri as Coach.


Fiorentina (probable): Neto; Tomovic, Rodriguez, Savic, Alonso; Aquilani, Pizarro, Borja Valero; Fernandez; Cuadrado, Babacar


Inter (probable): Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; D’Ambrosio, Guarin, Medel, M’Vila, Obi; Osvaldo, Icardi
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 04-10-2014 at 23:33.
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #2
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Guarin - Medel - M'vila, so Mazzari's style . Ako izvede taj sastav ja ću ipak gledati Sulejmana iako je ovo veliki derbi (nekad bio).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #3
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Fiorentina je losa ove sezone....treba to iskoristit
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #4
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Guarin - Medel - M'vila, so Mazzari's style . Ako izvede taj sastav ja ću ipak gledati Sulejmana iako je ovo veliki derbi (nekad bio).
Mislim da je to neka greška jer gore piše da će Guarin propustiti meć zbog manje povrede koju je zadobio protiv onih begova u Europa ligi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #5
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ako Kova ne bude igrao u gabuli smo. Jedino mi napad ulijeva optmizam ali i oni (prije svega Ikac) ne mogu ništa ako ne dobiju barem 1-2 upotrebljive lopte a ovi naši vežnjaci onim Azerbejdžasnkim begovima ne mogu stvoriti više od 1 čiste prilike pa kako će tek Montellinim ljubičicama.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #6
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pojma nemam sta bih rekao,tesko gostovanje,mi u nikakvoj formi,sto se kove tice nije sigurno da ce poceti,ali ako ovu otakmicu izgubimo,mislim da ce Mazzari po prvi put biti u veoma nezavidnoj situaciji pred veoma tesku utamicu sa Napolijem u sledecem kolu.Bice mi interesantno pogledati tekmu zbog daljih desavanja koje bi njen rezultat mogao doneti.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #7
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Kakva reakcija Vidica i Juana,strasno...

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

Puni boraniju,kakva smusena i bedna igra,igraci Fiorentine sutaju kako hoce,niko ziv ne blokira,sramota teska...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #8
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

kakve izgovore ce sad naci za poraz vrli strucnjak, fiorentina igra bez rossia i gomeza i opet nas poderase
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #9
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Realno ako ćemo, oni golovi kad idu idu. Jah, ništa me bolje ne uspava nego naša igra, sad bih zaspao kao beba.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #10
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

jbg primili smo 2 golcine

Ima jos nade...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #11
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma nema tu sta dera kad idu golovi,momci igraju,napadaju i sutiraju dok Intetova boranija izgleda kao magarad u magli bez ikakve orientacije u igri i bilo kakve akcije i prilike,vodstvo Fiorentine i vise nego zasluzeno.


Before the opening whistle of Fiorentina-Inter, Inter Channel talked to Danilo D’Ambrosio about Inter’s approach for the match at Artemio Franchi: “There was the usual program: we were concerted and now we are even more so. Tonight we will demonstrate the desire to grow on this challenging pitch. Babacar? In the Primavera of Fiorentina he made ​​a difference, so I was convinced he would show his true value.”


Sto se tice prvog tu si brate Danilo omasio,dobro ti nije,al si ovo drugo pogodio,svaka ti dala.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma šta su šutirali, 3x od toga 2 ušla . Imali smo i mi šuteva, ali nemamo više Sneijdera .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #13
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Kad ti trener ima gubitnicki mentalitet, i ekipa djeluje tako.
Inter nema ni glavu, ni rep, Mazzari je zasluzio otkaz nakon ove veceri.
Treba nam trener sa mudima, neko ko ce igrati normalne moderne formacije..ovo nema smisla.

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

Hahaha, a izmjene u kretena, Boze sacuvaj, Dodoa vadi, jedini igrac koji pokusava nesto i ima kvalitet veceras, nevjerovatno!
Stvarno je imbecil ovaj Mazzari!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #14
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Kakav Mazzaring,idi Nenade majstore,puni ovu boraniju raspalu,ispali iz lige da bog da...

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

Ovim buljasima koji trenutno igraju za Inter,i to bez izuzetka mislim na sve i jednog igraca,kad ovaj pacenik Mazzari dobije otkaz,nece im pomoci ni Murinjo i Ferguson zajedno,drago mi sto sam video Batija u publici,dosao da gleda raznosenje ove sramote od kluba.Tohuru jebem majku Indonezansku zbog fenomenalno odradjenog mercata,govnaru kineski glupi,ostavi ovog glupog Mazzaria jebo ti on majku.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2014   #15
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

3-0

Hajd sad je pauza....valjda ce bit trijezni do tad
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 09:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic