Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-09-2014   #31
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ma nismo mi ni na 3-5-2

Nego 3-5-1-1 sa transformacijom u 5-4-1

---------- Post added at 08:45 ---------- Previous post was at 08:43 ----------

Mozda bi bolje bilo da smo izgubili radi jos kojeg transfera...al et, mozda i ovako nekog dovedu
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #32
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Juan Jesus: “It makes me angry that these things always happen with the referee’s. They get a penalty that wasn’t one, but then nothing when Icardi is fouled. We’re not joking, they need to start respecting us! We do everything to try and win but they ruin our evenings."

Pa kako će vas respektovat kad ne zaslužujete respekt. Veliki klubovi zasluže respekt tako što razvaljuju male timove i na terenu pokazuju ko je gazda, a Inter koji se brani protiv manjih timova nikako ne zaslužuje respekt. Žalosno je što sada više respekta kod sudija ima jedan Torino nego mi, ne samo Torino nego čitava liga. Prvo sam mislio da je to zavjera iz vrha, ali sada je predsjednik onaj nacist za kojeg je i Inter glasao pa sam kontao da ćemo sada konačno imati fer suđenje ali izgleda da nema nikakve zavjere nego nas jednostavno sudije ne jebu ni 2%.

I nije vam (nam) sudija sjebao večer nego ste ste vi (igrači predvođeni Mazzarijem) sjebali nama navijačima večer svojim antinogometom. Jesuse tebi svaka čast, ti si se trudio i dobro odigrao, ne samo u odbrani nego si i u napadu više doprinosio nego oni kojima je to posao ali jbg nisu svi ko ti.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 01-09-2014 at 15:52.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #33
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Dera zbog takvih škart igrača koji "rade i griješe" i jesmo ovakvi. Mi da imamo na svakoj poziciji mlade talente kao što je Icardi na CF-u, Kova u veznom, Dodo na lijevom beku i Jesus na stoperu ne bi ovakvi bili. Ovi istrošeni nas sjebaše. Nismo mi platili Hernu 20 mil da bi bili zadovoljni njegovim pokušajima, doveli smo ga da nam kreira. Pa moj dera imal ijedan igrač na svijetu koji se više trudi i pokušaje nego Nagatomo pa ga opet ti najviše pljuješ. Zašto? Pa zato što nam pokušaji bez rezultata ništa ne znače i nemoj pravdat Johnnyja jer je kobajagi pokušavao a sve bezuspješno, još nas je mogao koštat i poraza da je Quagliarella onaj zicer pogodio.
Ja stvarno ne razumijem tvoju filozofiju fudbala. Ti i dalje tvrdiš da oni koji se nisu vidjeli su manje krivi od ovih što su pokušavali nešto.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #34
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Pa dera dragi zašto ne voliš Nagu, on se uvijek najviše trudi od svih naših igrača, dera zašto ne voliš Guara on uvijek daje sve od sebe (čovjek uvijek pokušaje, puca iz svih pozicija)... Mi smo Inter, kod nas moraju igrati prvaci koji čine razliku svojim potezima (i za to su i plaćeni dobro, svi naši igrači imaju milionske godišnje plate) a ne neki levati koji će dati sve od sebe a jadnici ne umiju. Da smo mi Sassuolo ja bih se zadovoljio takvim pristupom, ali kada smo Inter bitno je da doprineseš rezultatu svojom igrom, sve ostalo se ne pika.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 01-09-2014 at 21:57.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2014   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nađi mi post gdje sam rekao da ne volim Nagu i Guarina. Bio sam za ostanak Guara, a Dodo je na pripremama bio bolji od Nage. Naga je loš u odbrani, a naprijed nije toliko loš.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2014   #36
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dobro je ako nisam jedini koji voli Nagu i Guara.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2014   #37
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

Pa kad Nagatomo jednostavno nije bek, on je krilo i to jako solidno krilo. Isto kao i Schelloto kad ga gledam na krilu u ovim klubovima di je na posudbi čovjek uopće nije tako loš kako je bio loš kod nas na beku.
dondaniello is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic