Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-12-2013   #31
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

http://s15.postimg.org/6vb3xg0az/palacio.jpg



sta reci...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #32
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

jel to nisi igro keca na inter ?? e neka si pao
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #33
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Igro sam siguricu.

Palacio
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
uredu je genijalac !!
Hvala na komplimentu, nisi morao .

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/0hn7EbWC56g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #35
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

morao sam takvog genijalca da pohvalim

---------- Post added at 00:12 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nemoj mi laskati, znam da si to uradio jer sam ja pohvalio FM genijalca .

- Pogodak koji sam zabio Milanu važan je za moj klub, a za mene je najvažniji u mojoj cijeloj karijeri – izjavio je Interov 31-godišnji napadač Rodrigo Palacio, koji je odličnim golom u 86. minuti donio svom klubu pobjedu 1-0 u 211. derbiju gradskih rivala iz Milana...

- Zaslužili smo pobjedu koja će nam donijeti više samopouzdanja, jer su pobjede protiv Milana uvijek važne. Sada možemo sretni na božićne blagdane i nakon toga se vratiti još bolji – rekao je argentinski napadač, koji je prvi puta poentirao protiv Milana, nakon što u prethodnih sedam gradskih derbija niti jednom nije zatresao mrežu najvećeg suparnika.

Inter na ljestvici drži 5. mjesto. Za vodećim Juventusom zaostaje 15 bodova, ali za četvrtom Fiorentinom samo dva. Milan je, pak, na mizernom 13. mjestu, sa samo 19 bodova iz 17 nastupa.

- Svi smo pomalo umorni, ali to je i normalno u ovom dijelu sezone. Ne znam hoće li klub u siječnju dovesti još jednog napadača, o tome odlučuju klub i trener. O mjestu koje vodi u Ligu prvaka još ne želimo razmišljati, naše su misli samo od utakmice do utakmice – još je rekao Palacio.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #37
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Na guzove pobjedismo..
Mazzari je kriza prava.

Formula.jpg
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #38
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Gdje ubode Wolfsburg x .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #39
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ja u sarajevu formulu odavno nisam vidio
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #40
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sto se tkce igre,definitivno nije opravdala epitet derbija...

---------- Post added at 11:59 ---------- Previous post was at 11:49 ----------

A sto se Mazzarija tice sve vise mislim da je covek teski prosek,i dalje fura formackju koja je ocaj teski,o pojedinim izborima igraca da i ne govorim.Samo on u glavi ima objasnjenje zasto Taider klji je izgubljen u prostoru i vremenu ima prednost nad Kovom koji je po ulasku sa klupo po ko zna koji put pokazao zasto je dobio desetku.Tacno se videlo da smo njegovim i Ikardijevim ulaskom dobili dosta u igri i rasterecenju Palasia koji ga je na kraju i zabio.Dzontra me sve vise ubedjuje da gresim stl se njega tice i moje misljenje o njemu se polako menja na bolje.Definitivno nam treba nekoliko pametnih pojacanja u januaru s tim da ovaj idiot Mazzari ukapira neke stvari koje je su svi oko njega skapirali,promeni formaciju konjino i pusti vise Kovu da igra i sazreva igracki...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

- Kovačić je bio sjajan. Vidjelo se da je sazrio i da je donio prevagu u susretu. Ponekad je ponovno znao pretjerati s driblingom previše, ali je trkački odradio veliki dio posla u sredini. Napredak je očit. Ukoliko bude ovako igrao svaki puta, biti će nam od velike pomoći u nastavku sezone – rekao je Mazzarri o 19-godišnjem hrvatskom veznjaku.

Dopinos hrvatskog reprezentativca pohvalio je i asistent pogotka Guarin.

- Njegovim smo ulaskom dobili veliku kvalitetu u sredini terena. S njime smo u sastavu uspjeli dulje zadržati loptu u nogama, te smo brže mijenjali strane po kojima smo napadali. Kovačić je vrhunski igrač – rekao je Kolumbijac.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #42
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Al po Mazzariju,Taider je izgleda bolji,samo on zna zasto i niko ziv vise:-))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mazzari: "Ponovo smo rizikovali večeras da primimo gol. Da li je bio penal nad Palaciom ? Više i ne razmišljamo da dobijemo penal.
Odsustvo Alvareza je napravio veliku razliku i Milan nas je držao pod žestokim pritiskom, tako da smo se plašili i bili psihološki blokirani, trebalo je nešto da nas uzdrma.
Mi smo to uradili na poluvremenu u svlačionici, i onda smo zaigrali baš onako kako sam i želio.
Zdravko Kuzmanović je takodje igrao dobro, kao i Mauro Icardi, tako da su izmjene dobre bile. Mislio sam da će ovo biti još jedan remi, ali na kraju smo pronašli gol."

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

"Ponovo smo rizikovali, pogotovo u drugom poluvremenu. Jednostavno, mislim da je bilo potrebno nešto da nas prodrma. U jednom trenutku mi je ponovo delovalo kao da nas neće gol, jer smo promašivali šanse. Ipak, na kraju smo uspeli. Već smo bacili previše pobeda ove sezone, mislim da zaslužujemo da imamo četiri-pet bodova više", rekao je Macari za sajt Intera.

On je podsetio da Inter ove sezone tek "gradi" novu ekipu i da klub još "oseća" neke posledice iz prošlosti.

Macari je dodao da ne zna da li će u zimskom prelaznom roku Fredi Gvarin preći u londonski Čelsi.
"To je pitanje za čelnike kluba. Posle pobede u derbiju, mi sada već možemo da se okrenemo pravljenju planova za drugi deo sezone", naveo je trener Intera.

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 13:35 ----------

Zdravko Kuzmanovic je dao intervju poslije utakmice: "Vrlo smo uzbudjeni zbog ove pobijede, ove sedmice smo dobro trenirali i radili i trener nas je pripremao za ovu utakmicu na najbolji moguci nacin.To smo pokazali u drugom poluvremenu kad smo stvorili puno sansi. Palacio je zabio fin gol i svi smo sretni. Prekretnica? Cinjenica da mi nikad ne odustajemo, i ako smo igrali onako u prvom poluvremenu, ali u drugom poluvremenu smo povecali tempo, i pobijeda je bila zasluzena. U prvom poluvremenu Milan je igrao dobro, mozda cak bolje i od nas, ali na nasu srecu probudili smo se. Sada moramo pokusati sto vise bodova da dobijemo u 2014 godini, vise nego nego u ovoj godini da bi mogli da igramo u ligi sampiona, i to nam je najveci ciljevi. Rasisticki zvizduci? Ja ih nisam cuo. Znam da postoje mnoge glasine o mojoj buducnosti, ali ja sam ovdje sretan i ne zelim da napustim Inter."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #44
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Gdje ubode Wolfsburg x .
I to povede Wolfsburg, gledam poslije gube..nadjem stream i nategnem gol..nakon toga cekam inter i real, sve u zadnjim minutama :-).

Nisam ni razmisljao o tiketu samo o pobjedi Intera, ovo dodje kao bonus.
Inace ne igram ispod 5 km..ne znam sto sam 2 stavio :-).
Imam osjecaj za iks u utakmici, to cesto pogodim.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2013   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sad ćeš ti to sve da prokockaš xD.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic