Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 21-12-2013   #1
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default Fc Inter vs Ac Milan



Posljedna 4 susret :

Milan 0 : 1 Inter
Inter 4 : 2 Milan
Milan 0 : 1 Inter
Inter 1 : 1 Milan

Po meni veoma veomaa znacajan derbi !!

Sto zbog svega sto se tice derbija , ali i zbog same cinjenice jer ce nam se sezona okrenuti na mnogo bolje ako pobjedimo
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #2
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Must win utakmica. Moramo već jednom prelomit na nekome kako bi ušli u formu a nema bolje utakmice za to nego ove s Bilanom jer slabiji su od nas (tako da bi ih valjda mogli pobijedit) a eventualna pobjeda bi bila ogroman boost. Ako me Mazza još jednom razočara
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #3
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa ako cemo realno a ne navijacki biscione brate i nismo bas nesto jaci.Kad bolje pogledas timove vidis da smo tu negde,mada Kaka se vraca u formu i svaku utakmicu je sve bolji,imaju dosta vise opcija u napadu od nas,mi imamo samo Palasia,Ikardija ne racunam jer se tek oporavio,Riky je suspendovan,tako da neznam sta bih rekao osim,derbi je derbi...

---------- Post added at 13:45 ---------- Previous post was at 13:40 ----------

a da je znacajan,i tek kako jeste,jako smo losi u poslednje vreme tako da bi pobeda u derbiju i to pred zimsku pauzu bila od velikog znacaja,svaki drugi ishod bi samo produzio agoniju i rezultasku krizu u kojoj se nalazimo i prakticno nam zatvorio vrata LP u slucaju pobede Rome i Napolija
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #4
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Po imenima igrača i na papiru je definitivno bolji Milan. Dok su naši bolji kao tim i kolektiv i imamo boljeg trenera koji ima avtoritet.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja očekujem poraz i pokazatelj Thohiru da su potrebne velike promjene.

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 15:23 ----------



---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:33 ----------

Kaka:"Nadam se da ću zabiti svoj 100 gol za Milan baš protiv Intera."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #6
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera druze hteo sam napisati upravl to sto si ti u jednoj recenici,kao iskreni navijac uvek zelim pobedu,posebno u derbiju ali ako pobedimo,reci ce,dobri smo mozemo do LP,a to bi bila obmana.Tohir ce biti prisutan na tekmi i u slucaju poraza i sam ce uvideti da ovako ne moze dalje i da su nam potrebne njegove pare i volja da potrosi iste.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

GOLMANI : 1 Samir Handanovic, 30 Juan Pablo Carrizo, 12 Luca Castellazzi;

ODBRANA : 2 Jonathan, 4 Javier Zanetti, 5 Juan Jesus, 6 Marco Andreolli, 14 Hugo Campagnaro, 18 Wallace, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 31 Alvaro Pereira, 35 Rolando, 55 Yuto Nagatomo;

VEZA : 10 Mateo Kovacic, 13 Fredy Guarin, 16 Gaby Mudingayi, 17Zdravko Kuzmanovic, 19 Esteban Cambiasso, 21 Saphir Taider;

NAPAD : 7 Ishak Belfodil, 8 Rodrigo Palacio, 9 Mauro Icardi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #8
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

strpacemo im tricu ko iz pi*ke
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #9
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

De vidite onog budale Mazzarija:
http://sportski.net.hr/nogomet/nasi-...-protiv-milana
Iako je Ricky suspendovan ipak mu Kovačić neće igrati od prve. To znači da će igrati Palacio, Guarin i 9 defanzivaca, pa i Rayo Vallecano protiv Barcelone igra duplo ofanzivnije. Sad će opet neko reći da on ne mrzi Kovu, naravno da ga mrzi jer po kojoj logici u ovakvoj situaciji kada smo ostali i bez Ricky-ja (koji je jedini uz Kovu i Guara sposoban napraviti nešto) i dalje držati Kovu na klupi. A čuj koji mu je argument: "Mateo mora još sazrijeti", a nije morao sazrijevati prošle polusezone kada je iz hrvatske lige došao u Inter i odmah bio glavni nosilac igre. Proklet bio dan kada njega postavismo za trenera, a ja glupan sam najviše podržavao njegov dolazak , bolje bi prošli da smo Baressiju pružili šansu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 21-12-2013 at 20:41.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #10
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ja se nadam da je to samo sala !!


ako mu sutra ne pocne kovacic dabogda ne doceko noc u krevetu sutra !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #11
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Bože sačuvaj i zakloni nas ovakvih kletvi, amin .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2013   #12
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa stvarno je konjina ako mu Kova ne pocne u prvoj,decko ima puno pravo ako zatrazi da ode iz kluba,pa jbg Mazzari nismo mi Real da takve drzimo na klupi,dozovi se pameti covece dok nismo jos bodova popusili.

P.s stavi Kovu Mazza inace ce te sustici ajdinova kletva:-))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2013   #13
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default


ADRIANO: Gledat ću derby i normalno da ću svim srcem navijati za Inter

---------- Post added 22-12-2013 at 00:04 ---------- Previous post was 21-12-2013 at 22:45 ----------

Danas je na treningu isprobana i 4-3-3 formacija. Napad Palacio, Alvarez, Icardi mada je kombinovao i sa Guarinom. Tako su trenirali prvotimci jedno poluvrijeme od 30 min a drugo poluvrjeme vratili su se na staru formaciju -_-.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2013   #14
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Alvarez?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2013   #15
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne znam hulle.

CAMBIASSO VEČERAS UPISUJE 300-ti NASTUP U "SERIE A"

Argentinac je dosao u Inter 2004. godine i pod vodstvom Roberta Mancinija upisao je svoj prvi nastup protiv Chieva (2:2)

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

Erick Thohir je za mikrofone Sky Sporta govorio o svom prvom derbiju kao predsjednik Intera:

"Nisam nervozan, jučer sam imao probu sa derbijem Primavere. Večeras ću biti na San Siru i podržati ekipu. Lijepo je biti ovdje i gledati moj prvi derbi. Igrač utakmice? Ne bih znao. "
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic