Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 10-12-2013   #61
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Bogami ja nebi se složio dera oko Matrixa sa tobom A Maicon je životinja, pravi brazilac, mulat i snažan fizički.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2013   #62
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Bogami ja nebi se složio dera oko Matrixa sa tobom A Maicon je životinja, pravi brazilac, mulat i snažan fizički.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2013   #63
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jonny je malen
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2013   #64
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja bih se više bojao uči u obračun sa Jonhyjem nego li Guarinom i ostalim nabrojanim . Jonhy je onaj klasični ulični fighter .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2013   #65
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Baš sada gledam.... čekaju na tri težke utakmice za redom.

Sada u gostima kod Napolija, onda derbi sa Milanom tjedan dana kasnije i posle nove godine u Rimu sa Laziom.

Težko nama.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2013   #66
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Guarin 9.1,pokazali su koliko su merodavni,lik je kreten,i tako i igra,kretenski,doslo mi je 199 puta da udjem na teren i prebijem ga...
Eto da se ponovim i ovdje:
Quote:
Što se tiče Guarina...samo JEDAN (1) šut jučer s njegove strane i on je vjerovali ili ne išao U OKVIR GOLA,a vjerovali ili ne taj šut je na kraju i bio POGODAK.
Postotak točnih dodavanja 78 posto što je loše za veznjaka,ali opet nekih 4 % bolje od njegovog prosjeka ove sezone.
4 "key passa" što će reć najviše kod Intera sinoć (kod Parme Cassani 4),4 uspješna driblinga (od igrača obje ekipe samo je još Juan imao 4)...
Samo JEDNA (1) izgubljena lopta sinoć,uz čak ČETIRI osvojene (više od bilo kojeg igrača koji je jučer nastupio).
Dalje...ŠEST (6) uspješnih duela što je OPET više nego itko drugi bilo iz Intera bilo iz Parme.2 presiječene lopte...i jedino gdje je nesto slabiji bio su ubačaji sa 3 uspješna od 7 pokušaja.

Još jučer tijekom prvog poluvremena je bilo očito da čovjek dominira,a eto i statistika je tako na kraju pokazala.Toliko o lošem Guarinu.

To mi je fascinantno kako 50 posto nas vidi utakmicu i igrače na jedan način,a drugih 50 posto na skroz neki drugi


Inače,Mazzari opet fejlo s formacijom i izmjenama i svime.Pola ovih bodova što smo u remijima izgubili je zbog njegove tvrdoglavnosti.A sudeći po ovim zadnjim izjavama bi protiv Napolija trebali gledati Taidera ispred Kovačića i izgleda da nema govora o promjeni formacije tako skoro jer eto njemu Belfodil nije za centralnog napadača nego da ga povremeno uvede na krilo.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2013   #67
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne znam Siamo, za jednog veznjaka procenat njegovih tačnih pasova je jako mal. Što se osvojenih lopti tiče, najviše ih je pokupio nakon što je upravo on izgubio loptu (oduzeta ili pogrešan pas) pa izvršio presing na istog.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 10-12-2013 at 15:45.
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2013   #68
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Evo da se i ja ponovim: Guarin je nasa bolna rana.. Nevjerovatno je koliko ga ljudi mogu precijeniti.. Mislio sam da od njega moze postati WC igrac ali ovo sto on radi je daleko od toga.
Kova je iskoristio svoju priliku, mada bez Taidera nasa sredina ne izgleda isto.. sto kaze Walter prema naprijed smo dobili dimenziju vise ali nazad duva vjetar na sve strane..

Za Belfodila je rekao da je najbolji na poziciji drugog napadaca i izvlaci se na krilo, kao sto je radio u Torinu.. Ali kako kad hadalj zvani Guaro zauzima to mjesto..

Sve u svemu, bod protiv Napolia kao kuca, s obzirom da smo u napadu limitirani a nazad Cambi pada u formi i ostaje previse prostora..
emperor is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2013   #69
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Uvijek nas je krasio dobar napad, ova formacija nas bruka:


__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 04:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic