Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-12-2010   #46
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sto se tice treceg sastava, hocu li ja sada da nabrojim neke, pa da usporedimo ko ima veci broj igraca?
Ajde, pa da usporedimo...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #47
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Radije vidim Beniteza nego Zengu, Simeonea ili nekog sličnog...

Benitez zasad nije pokazo NIŠTA, ali ako se pogleda realno. Inter nije dve utakmici zaredom odigrao u istom sastavu. Ja sam siguran da če Inter nakon SP-a, kad se vrate Cesar, Maicon, Lucio,Chivu, Stanković, Milito, Eto'o, Coutinho itd itd, igrati mnooogo bolje..Još ako dođe Cassano uff

Ja bi voleo da Inter dovede Villasa Boasa, Guardiolu, Hiddinka ili Capella. A ne da mi Zenga, koji ništa nije napravio sa Palermom ili Cataniom, sjedi na klupi. Jeste legenda kluba, ali ajmo onda Zamorana na klupi stavit msm ne ide to tako...

Dovesti WORLD CLASS trenera, ili dati Benitezu šansu da sa punim sastavom pokaže šta zna...

Nemojte me sad pogrešno shvatit, nisam zadovoljan učinkom Beniteza, ali da sada na silu mijenjamo Beniteza sa Leonardom, Zengom ili nekim sličnim trenerom, još bi više potonuli...

Zamislite da nam stigne Ferguson sa Unitedom, a nama na klupi ZENGA..

Dakle WORLD CLASS trener ili dati Benitezu poslednju priliku, i neka sa punim sastavom pokaže da ume i može...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #48
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

A Benitez je bolji od Zenge ?
Ma jasta je bilo ko na klupu samo da ovaj ode, gore ne moze biti !!!
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #49
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

A šta bi Zenga napravio bez Cesara, Maicona, Stankoviča, Samuela, Lucia, Milita, Eto'oa, Coutinha...

mislim slažem se da Rafa nije ništa napravio, ali uspoređivati ga sa Zengom...msm to je ludost...možda bi na početku dobro djelovalo na ekipu u smislu pozitivnog šoka, ali u velikim utakmicama Inter nebi dobro prošao
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #50
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Makar bi imali pozitvan sok ako nista, da je Zenga trener sigurno ne bi imali ovoliko povreda i za to je glavni odgovorni krivac rumeni!
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #51
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Čuj, možda jeste, ali Interovi igrači praktički nisu imali odmora ove sezone...I nemojte sad uspoređivati barcelonine igrače sa interovima, jer Barca ima doosta mladju ekipu od nas...

Dati šansu Benitezu sa punim sastavom, a ne da vatru gasimo sa bencinom (zengom) i napravimo još veču štetu
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #52
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

sad samo Interovi igraci igrali SP, a nitko drugi nije...da milito se bas naigrao na ovom SP, pa je umoran, bas kao i Maicon ono igrali su finale jbg svaku utakmicu su morali odigrati bez imalo pauze...a o Cambiassu i da ne govorim covjek je sam Argentinu odveo do polufinala jbg mora se osjetit umor...

jedini koji se i nekako moze zalit na SP je Sneijder, a i to je takmicenje zavseno prije skoro pola godine, pa neces se citavu sezonu na to izvlacit...da su se uradile pripreme kakve trebaju prije pocetka sezone i da se rade treninzi kakvi trebaju sigurno ne bi bilo ovako kako jest...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #53
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Ja se slažem sa Grujom. Zenga, Leonardo, Simeone to su sve polovnjaci i nedokazani treneri, bez obzira što su prvi i zadnji legende našeg kluba. Ako treba da se dovede trener (a treba!), nek' se dovede neki iskusni i dokazani stručnjak koji ima m*** i znanja da se uhvati u koštac sa problemima i da spasi sezonu, a ne da neko peče zanat na našoj klupi.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2010   #54
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

ma nas moze samo da vodi capelo, hiding, mou, i tako ti treneri koje imaju ospjeha u svijetu i kad se njihovo ime spomene da se mora ustat o ovo ostalo je sve talasika i samo mogu bit ako ne isti onda i gori od ovog govneta sto nas sad trenira
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2010   #55
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

dijete kakvo na klupu postavit,samo rumenog idiota maknut ! gori ja ne bih bio od njega...kloc !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2010   #56
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Moratti čeka Capellov odgovor

AKTUALNI europski i talijanski prvak Inter započeo je pregovore s Fabijem Capellom, izbornikom engleske reprezentacije, o mogućem preuzimanju klupe milanske momčadi.
Rafael Benitez dulje se vrijeme nalazi na udaru kritika i sve je manje strpljenja u klubu, a ono bi moglo biti nepovratno izgubljeno ne dovede li španjolski stručnjak Inter na tron Svjetskog klupskog prvenstva.
Ništa bolja nije situacija Fabija Capella kojeg su mediji “razapeli” nakon neuspjeha na jugu Afrike gdje s jakom reprezentacijom nije uspio polučiti ništa više od osmine finala Mundijala.
Prema pisanju dijela talijanskih medija Interov predsjednik Massimo Moratti već je nazvao Capella i iznio mu svoje misli i ideje, pa se očekuje reakcija proslavljenog stratega koji je osvojio 15 naslova vodeći Milan, Juventus, Romu i Real.
U konkurenciji za Benitezova nasljednika i dalje su Diego Simeone, Walter Zenga, Leonardo.

Izvor: Totalsport
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!

Last edited by necainter; 10-12-2010 at 13:56.
necainter is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2010   #57
Zanetti19
Giovanissimi
 

Join Date: Aug 2009
Location: Podgorica
Age: 38
Posts: 82
Default Il primo aMOUre non si scorda mai...


Riccardo Signori, giornalista de Il Giornale, sempre informato sul mondo Inter ha parlato quest'oggi della situazione di Benitez: "Non so adesso chi potrebbe sostituirlo, anche solo per sei mesi. Zenga non č il massimo per il Presidente, cosi come Simeone. Fossi in Leonardo non farei l'errore di andare all'Inter solo per sei mesi. A Giugno invece potrebbe arrivare Spalletti, ma dovrebbe battere la concorrenza di Guardiola, Capello e dello stesso Mourinho. Lui a Madrid non si trova bene, i continui sms scambiati col presidente e il suo fare-disfare in Spagna sono piů di un segnale. Moratti č rimasto stregato da lui e a Giugno c'č piů di una possibilitŕ che possa tornare"
Zanetti19 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2010   #58
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

99% nas ( ovaj 1% je Dera ) bi volilo da se Mou vrati,al trebamo bit realni i priznat da je to sad u domenu naucne fantastike...stoga samo molim Boga da Moratti sutne rumenog,pa da neko ko dodje pokusa spasit sto se spasit moze u ovoj sezoni...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2010   #59
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Za malo trenera u svijetu se moze reci da su garancija uspjeha i mislim da mi ne mozemo doci do ijednog od njih.Od ovih "ostalih" moj izbor bi bio Löw;iako ne znam dal uopce postoji mogucnost za njegovo dovodjenje.Ali je sigurno da bi ga poziv Intera zaintrigiro.
Svabe su meni igrali najljepsi nogomet na SP-u.
Ili mozda Klinsmann,jel on uopce ziv?
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2010   #60
Zanetti19
Giovanissimi
 

Join Date: Aug 2009
Location: Podgorica
Age: 38
Posts: 82
Default Raste pritisak na Beniteza, Kapelo stiže u Abu Dab

Nove kombinacije za klupu ''neroazura''...
Selektor Engleske, Fabio Kapelo, ''najsvežiji'' je kandidat za novog šefa stručnog štaba Intera.

On će putovati u Abu Dabi naredne nedelje na klupsko svetsko prvenstvo.

To podgreva navode da bi on mogao da zameni Španca na kormilu Intera ukoliko Benitez ne osvoji titulu.

Španski stručnjak se suočava sa otkazom već duže vreme, a Morati mu je uputio svojevrsni ultimatum.

FA Engleske kaže da je Kapelov put u Abu Dabi u svojstvu ''specijalnog gosta'' i da svi budu opušteni oko toga. On ima ugovor sa Englezima do 2012. godine.

''Šuška'' se da on odlazi u Abu Dabi da posmatra svoj budući tim, ali i sam Italijan je svestan kako će njegova poseta biti interpretirana, pa nije davao zvanične izjave.
Zanetti19 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic