Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-12-2014   #29806
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Šta ja znam, meni je bilo žao kada su ga naši prodali City-ju i volio bih da nam se sada vrati. Više mi je pun qrac ovih poluproizvoda koje dovodimo i zaželio sam se za vrhunskog igrača koji je još uvijek mlad. Jest da je nepouzdan i nekonzistentan ali barem znam da ima kvalitet da sam riješi utakmicu a kakva nam je igra takav nam jedan baš treba.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2014   #29807
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Navija za bilan, nije ti dovoljno?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29808
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

meni je bio najdrazi igrac intera u dok nije bacio dres otad ga mrzim i mrzicu ga i dalje ! on intera nece vidjeti jer bi tohir popio opet belaj ko i zimus sa guarom
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29809
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Navija za bilan, nije ti dovoljno?
Oni su igrači nisu navijači. Da su tako razmišljali navijači Milana kada su dovodili Prila i Seedorfa... Jedini koji vole Inter smo mi navijači a igrači su samo prolaznici, to je razlog zašto ja igrače kao sada Palacio (a prije njega Milito) želim da odu jer više nisu za Intera i da svoje mjesto prepuste mlađima. I Milito je želio 2010. preći u Real ali Moratti nije dao, nemojte biti naivni. Jesus ima karakteristike da bude ko Zanetti tj. da Inter postane dio njega i da nikad ni ne pomisli da pređe u neki klub ali trenutno nema u Interu nijednog takvog igrača i zato te priče da je Balo navijač Milana kod mene ne piju vodu. Kada bi ga mi doveli on bi zabio u derbiju protiv Milana i misliš da bi mu bilo žao zbog toga, my ass. Ja bih volio Balu ne zbog njega, nego zbog toga što bi nam mogao donijeti tj. bolje rezultate. Trenutno nemamo nijednog igrača koji može riješiti utakmicu jednim potezom i treba nam barem jedan takav a Balo je trenutno najjeftiniji. Više mi je pun qrac ove prosječnosti, već 3-4 sezone bez CL, hoću dobre igrače i da konačno počnemo pobjeđivati.

P.S. I Džeko navija za Bilan, pa i njega bih volio da ga dovedemo a vjerujem i većina vas.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29810
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da je Milito htio u Real nemoj da lažeš . Mourinho ga je htio dovesti, a Milito je rekao da je odluka Interova - da je htio otići lahko bi on natjerao Morattija da ga proda .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29811
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Pričaj ti šta hoćeš, al Diego je imao želju da ode u Real ali je ipak bio pravi profesionalac koji nije htio da ucjenjuje klub da ga puste.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29812
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma da, da je profesionalac gdje bi mu plata bila sigurno veća, misliš da ne bi otišao? Kada je pristao da smanji platu iako nije morao, dovoljno govori kakav je gospodin, za razliku od ostalih koji su na taj upit odmah pronašli nove klubove u kojima su dobili i lošiji ugovor.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29813
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Misliš da bi mu Real dao više od 5 mil. koliko mu je Moratti dao nakon triplete?
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29814
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mislim, proglašen je najboljim igračem i napadačem te godine, zašto ne bi mogao uzeti kada su u to vrijeme Huntelaari imali toliko .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29815
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Možda zato što je imao 31. godinu. A Real je i Raula otjerao kad je napunio 31. a da jednom Militu dadnu višegodišnji ugovor vrijedan 5 mil. po sezoni kao što mu je Moratti dao. Ovo što nam se sada događa je posljedića Morattijeve loše politike nakon triplete, trebao je sve starije momke (Cesar, Maicon, Milito) prodati i uzeit po 60 mil. za njih trojicu nego ih dati sve džabe 1-2 sezonu kasnije i onda kupovati poluproizvode jer nismo ništa zaradili na prodaji.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29816
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

milito je svakako veliki igrac i mnogo bolji od balotelia
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29817
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma daj Bisc molim te, kad je Real štedio na platama šta ti je .

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

Roberto Mancini: "Balotelli je uvek želeo da bude kao Ibrahimović!"

Ajde, bar se trudi da promjeni broj klubova kao ovaj .

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

Milan i Atletico Madrid uveliko rade na razmeni Torres - Cerci!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29818
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Zahuktava se atmosfera uoči zimskog prelaznog roka, kome se preterano ne raduju navijači Šahtjora. Rat i politička kriza uzeli su maha u Ukrajini, rešenje nije ni na vidiku, pa su čelnici kluba iz Donjecka odlučili da daju odrešene ruke glavnim uzdanicana, među kojima je čak 13 Brazilaca.
Popularni "rudari" su prethodnih godina izrasli u najbolji klub Istočne Evrope, njihovo učešće u Ligi šampiona se više ni ne dovodi u pitanje, ali su sada ozbiljno uzdrmani.

Pucanje po šavovima uzelo je maha usled situacije u Ukrajini, morali su da se presele iz Donjecka, novi dom im je postao Lavov gde treniraju i igraju utakmice, što vlasniku kluba Rinatu Ahmetovu sve više prazni džepove.

Rat je odneo mnoge ljudske žrtve, a mogao bi i prvu sportsku. Donbas arena odavno je prazna, bila je i meta bombi, Šahtjor je to sve nekako preživeo, prošao grupnu fazu Lige šampiona, ali bi u elitnom takmičenju, kao i ukrajinskom šampionatu takmičenje mogao da nastavi, blago rečeno oslabljen.

Prema pisanju nemačkog "Kikera", svi glavni aduti dobili su dozvolu da napuste klub u zimskom prelaznom roku, što je bio dovoljan poziv vodećim evropskim klubovima. Na tržištu će se naći 13 Brazilaca, koje predvodi prvi strelac Lige šampiona Luiz Adrijano, a tu su još sjajni Daglas Košta, Aleks Teišeira, Bernard, Tajson, Fred, Fernando, Velington Nem, Ismaili, Marlos, Ilsinjo, Azevedo i Dentinjo.

Narandžasto-crne dresove mogli bi da naslede daleko manje poznati i afirmisani igrači, i veliko je pitanje da li će ih i dalje predvoditi hrvatski desni bek Darijo Srna, dugogodišnji kapiten.

Za njega je veliko interesovanje pokazivao Mančester junajted, pa bi tako, uz odlaske brazilskih vedeta, mogla da bude stavljena tačka na vrlo uspešnu eru Šahtjora.


Ovo je nesto sto se mora iskoristiti,MORA!!!

---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 20:59 ----------

Manchester City centre-back Matija Nastasic is reportedly set for a move to Inter Milan during the January transfer window.

Nastasic arrived at City in 2012 from Fiorentina and enjoyed an excellent first season in English football, though the youngster has struggled for game time of late and looks set for an exit from the Etihad Stadium.

Arsenal were said to be interested in the centre-back during the summer, but now it appears Inter Milan have jumped to the head of the queue, which also includes city rivals AC Milan.

Italian publication*Corriere dello Sport*reports (via*TalkSport) that Inter will look to take the 21-year-old on loan until the end of the season and then turn the move into a permanent deal.

Nastasic won the Premier League title with City last season and was voted the club’s Young Player of the Season in his debut campaign. But he’s only made one appearance in the whole of this season, with little hope of surpassing Eliaquim Mangala and Martin Demichelis in the pecking order to partner Vincent Kompany in the back line.

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

Izgleda da je Matija Nastasic prvo pojacanje Intera,ceka se samo jos zvanicna potvrda klubova.Neznam za vas ali mene ovo izuzetno raduje,momak kosta 21 mil. prema transfermarktu a samo 21 god. mu je,svoj kvalitet je vec pokazao u Seriji A u kojoj je stekao ime i afirmisao se kao fudbaler.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2014   #29819
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Gdješ to napisati dragi Sile, iskoristiti rat .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2014   #29820
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Joj rasprave o Baloteliju...njegova nogometna karijera je zavrsena kad je napustio Inter...Ostali su samo skandali

Talent 8
Zalaganje 0


Takve igrace ne bih placao ni 350KM mjesecno a kamoli....
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic