Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 30-11-2010   #1966
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

a ja ti po 5 put isto govorim..procitam sve i zato ti pisem!!!Mourinho je uradio sve sto je mogao sinoc..problem je sto ima 5 igraca koji je ovo prvi Clasiko.i podlegli su pritisku Nou Campa.ti se nasladjujes kad MOu izgubi od jedne Barcelone a pobjegnes kao p***a kad Benitez izgubi od Chieva..to meni smeta kralju!!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1967
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pobjegnem? Ocito me ne podnosis, sta cu ti ja, znam da ti je Liverpool omiljena ekipa.

Jose je imao protiv slicnih klubova pred kraj sezone 5 utakmica bez pobjede, kada nas je Roma i stigla i mogla ugroziti titulu.

Ja sam usao u temu Josea, i pisao svoje misljenje o njegovoj zadnjoj utakmici, jel ja tebi branim da pises u Rafinoj? Bar ne psujem kao vi, niti vrijedjam u bilo kom pogledu .

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:35 ----------

Ustvari, ne znam koga ti branis, Special Five-a?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1968
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

InteristaSA:
"a ja ti po 5 put isto govorim" i "problem je sto ima 5 igraca koji je ovo prvi Clasiko"
dera:
"pred kraj sezone 5 utakmica bez pobjede"
-Sto vam se sve vrti oko broja 5? xD
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1969
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Dera cini ti se..cuj ne podnosim te,pricas gluposti ja sam ti samo rekao sta mi smeta i dobro znas da sam upravu!i necemo se raspravljat sad oko gluposti.

I ti sad nesto pricas tu Special Five a sjecas se kad smo gledali protiv Barce uzvrat kad je Inter prosao u Finale..onda je bio Special One jel de..glupo je sto se neke stvari zaboravljaju tako lako Rafa je tvoj idol i ja to postujem!!!iste ste
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1970
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne znam ja za tvoju upravu, ali znam da nisi u pravu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1971
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

dera ,idi gledaj kako rafa osvaja LS protiv milana sa 3-0 na 3-3 ...obojica ste ostali u Istanbulu i niste ni trudili da se prikljucite sadasnjosti
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1972
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne znam ja ko je ostao u Madridu, posto Jose na Nou Campu definitivno nije bio svoj .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1973
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Za deru
http://www.youtube.com/watch?v=NE6m9kUDTpE
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1974
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

I'm not Liverpool fan, but Rafa's .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1975
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
I'm not Liverpool fan, but Rafa's .
Tell us why?????
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1976
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...rvenih-kartona

Uefa mafija... pokazalo se vec milion puta ... Jednostavno ljudi ne mogu da prihvate da je neko pametniji od njih... sramota.....
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010   #1977
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Novčano su kaznjeni i Iker Kasiljas sa 10.000 i Jirži Dudek sa 5.000 evra zbog toga što su prenosili Murinjova naređenja.


pa ajmo onda Cambiassa dozivotno suspendovat, jer je on kod nas bio Jose-ov "pomocnik" na terenu i prenosio igracima ono sto je Jose trazio...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2010   #1978
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Obavezno pogledati pod brojem 6
VIDEO: Top 10 Jose Mourinho Moments
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2010   #1979
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Konferencija za novinare pred naredni susret
MOURINHO: RONALDO IGRA, A ZA UEFA-INU KAZNU ME BAŠ BRIGA

Cristiano Ronaldo nastupit će u subotnjoj utakmici protiv Valencije, potvrdio je Jose Mourinho, trener Real Madrida na konferenciji za medije koja je bila sve samo ne dosadna.

Susret na stadionu Santiago Bernabeu igra se u sklopu 14. Primerinog kola, prvog nakon potopa Real Madrida u "el clasicu" kojim je Barceloni, uz 5-0 pobjedu, "kraljevski klub" prepustio vodeće mjesto tabele.

„Cristiano Ronaldo je dobro. On je karakteran i brutalno jak. Ukoliko nema povredu koja mu onemogućava igru, sposoban je mnogo toga izdržati i igrati kroz bol. Protiv Valencije će nastupiti.“

„Želio sam i da Higuain igra, ali to nije moguće (leđa, op.a.). Kao i u slučaju Kake, o ovome više neću govoriti. Čekat ću da se vrati. Bio sam s njime na pregledu kod specijalista u Madridu, a otišao je i potražiti drugo mišljenje izvan grada. Nemam ga, trenutno ne može igrati.“

„Benzema će ili neće nastupiti. Mogu dodati i da Morata može nastupiti isto kao što mogu reći da nećemo imati niti jednog napadača. Benzema je dobro trenirao i posljednje utakmice odigrao dobro. U zadnje je dvije startao i sakupio minutažu u nogama. Ako Real Madrid igra utakmice na pobjedu, pogledati mladost i računati na Moratu (18 godina) je zanimljivo, ali ukoliko je cilj odmah osvajati naslove i ne čekati da se fudbaleri razvijaju, pred Moratom je dug put.“

Osvrnuo se Mourinho još jednom na utakmicu protiv Barcelone:

„Nitko me nije posebno razočarao u tom susretu. Özila sam izvadio iz igre smatrajući da je to najbolje za ekipu, a Marcela sam htio zaštiti budući da je zaradio žuti karton, a alternative na lijevome beku nemam. Obojica će igrati. Sa svojim sam igračima razgovarao tri ili četiri minute o utakmici s Barcelonom i to je bilo to. Sve tu završava. Lako je okrenuti stranicu jer je ekipa koja je igrala dobro zasluženo pobijedila, a ona koje je odigrala loše zasluženo upisala poraz. Zabijem li je četiri ili pet golova nekoj ekipi, zbog čega se ne bi moglo dogoditi da i oni zabiju meni?

Mourinho je, podsjetimo, zbog "nepriličnog ponašanja" kažnjen s dvije utakmice zabrane vođenja svoje ekipe u UEFA-inim takmičenjima, od čega je kazna suspenzije u drugoj utakmici uslovnog tipa i vrijedit će ukoliko Portugalac istu povredu pravila počini u sljedeće tri godine. Riječ je o utakmici 5. kola grupe G Lige prvaka u kojoj su snage u Amsterdamu odmjerili Ajax i Real Madrid (pobjeda Reala 4-0), a na čijem su samom kraju isključenja zbog odugovlačenja s vremenom zaradili Xabi Alonso i Sergio Ramos. Posredstvom video-zapisa iz Disciplinske komisije zaključili su da je Mourinho putem glasnika Ikera Casillasa i Jerzyja Dudeka poručio Alonsu i Ramosu da namjerno isprovociraju isključenja, kako bi propustili za Real nevažnu utakmicu posljednjeg kola po grupama protiv Auxerrea (8. decembra) i u nokaut-fazu takmičenja uđu čiste statistike.

Na tu temu je Portugalac rekao:

„Baka mi je preminula prije mnogo godina, ali pamtim njene riječi. Treba biti sretan kada ti ljudi zavide, a meni se to često događa. Smatram to prirodnim i drago mi je zbog toga. Baš me briga postoji li posebno pravilo za Mourinha, a drugo za sve ostale trenere. UEFA-ina kazna je historijska, a prema shvatanju moje bake, ona je za mene priznanje. Ja ne smijem dodirnuti loptu koju ostali smiju, niti smijem napustiti prostor za trenere dok drugi to mogu. Nema veze, u redu je.“
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2010   #1980
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Mourinho okrenuo katastrofu u svoju korist
„JESTE LI VIDJELI?! ZATO TREBAMO BALEA!“
"Jeste li vidjeli, jeste li vidjeli?! Eto, zato trebamo kupiti Garetha Balea!" Prema pisanju Guardiana, ovaj karikirani razgovor Joséa Mourinha i vlasnika Real Madrida dogodio se nakon katastrofalnog poraza 5:0 od Barcelone na Camp Nouu.

Kako prenosi net.hr, ugledni engleski list piše da je "petardu" Barcelone u utakmici godine Mourinho okrenuo u svoju korist i vlasnicima kluba preporučio dovođenje Garetha Balea, koji se iz utakmice u utakmicu potvrđuje kao trenutno možda i najbolja fudbalska kupovina u evropskim okvirima.

Najbolji mladi igrač Premiershipa je već neko vrijeme u mislima portugalskog trenera, ali s obzirom da je već potrošio predviđenih 100 miliona eura za pojačanja ove godine, Mourinho se pomirio s igračkim kadrom koji ima. A on je više nego respektabilan.

Međutim, prema pisanju Guardiana, Mourinho bi želio još jači tim, za što je, navodno, iskoristio katastrofu na Camp Nouu i pretvorio je u svoju malu pobjedu. Pitanje je koliko u cijeloj priči ima istine, ali s obzirom na dosadašnja iskustva s "Gospodinom Posebnim", sve je moguće.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic