Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-08-2010   #181
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Odlicna pjesma, odlican klip, uputi "Bravo!" od mene .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #182
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

hvala brate...
hocu...
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2010   #183
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

evo baje :-p

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=70749
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010   #184
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

vidi naseg brata laziala doso malo da se kurci ovdje

eh rekao sam ja na jednom forumu da ce Lazio da bude visoko plasiran ove sezone, jer dugo nisu bili u vrhu...a klub poput Lazia mora biti u vrhu tabele...

svaka cast za nebesko plave ovo ni oni najveci optimisti nisu ocekivali
Huska is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010   #185
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
vidi naseg brata laziala doso malo da se kurci ovdje

eh rekao sam ja na jednom forumu da ce Lazio da bude visoko plasiran ove sezone, jer dugo nisu bili u vrhu...a klub poput Lazia mora biti u vrhu tabele...

svaka cast za nebesko plave ovo ni oni najveci optimisti nisu ocekivali
ma moram malo braca...
razumijete vi mene,jbt ipak sam predugo ceko...
Necu komentarisat igru,samo cu reci da molim Boga da potraje...
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010   #186
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Posle dosta teske prosle sezone,sada u prvim redovima!Neka potraje sto duze,Lazio on top sa nama!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010   #187
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

ako nije Inter prvi nek je Lacio onda nek osjete malo..nek svake godine budu srebreni
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2011   #188
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Senad Lulić izabran je za igrača sezone švajcarske ekipe Young Boys.

Ova je sezona bila i više nego uspješna za našeg reprezentativca Senada Lulića, koji je kako u dresu Young Boysa, tako i u dresu nacionalnog tima Bosne i Hercegovine pružao partije za divljenje.

Priznanje dobrih igara stiglo je kada je Lulić u izboru švajcarskih medija izabran za fudbalera sezone u svojoj ekipi Young Boysa.

"Jedan od najspektakularnijih igrača švajcarske lige, Senad Lulić, u svojoj je vjerovatno posljednjoj sezoni za Young Boys, pokazao svu raskoš svog talenta. Lulić je brz, sjajan dribler i konstantna opasnost po gol protivnika", navodi se u obrazloženju izbora.

Također se navodi kako će Lulić na kraju ove sezone preseliti u rimski Lazio, te se tvrdi kako je taj posao već gotov, a da je rimska ekipa Young Boysima za našeg reprezentativca platila oko 4,1 milion eura.

sportsport.ba
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2011   #189
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default


sletio.
vidi ga ka soko sivi :-)
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2011   #190
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Thursday 16 June, 2011
Lulic arrives for Lazio medical


Senad Lulic has this morning touched down in Rome ahead of his medical for new club Lazio.

The Bosnian defender, who holds a Swiss passport, will join the Italian capital outfit from Young Boys.

Lulic, 25, landed at the Leonardo Da Vinci airport after taking a flight from Zurich.

The Bosnia international started his carer at Chur 97, before spells at Bellinzona and Grasshoppers.


evo i ovaj nas
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2011   #191
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Lazio još nije platio 2M€ koja duguje Romi za najem stadiona pa tako riskira da neče smeti igrati na Olimpicu iduče sezone.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2011   #192
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Evo Senahida

Ajd nek mu je sa srecom, da razvaljuje sve ekipe osim Intera
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2011   #193
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nakon što su doveli Senada Lulića (25) iz Young Boysa, u Laziju bi ovo ljeto mogli potpisati ugovor s još jednim bosanskohercegovačkim nogometašem. Prema pisanju talijanskih medija, rimski klub je "zagrizao" za Miralema Pjanića.

"I ja sam čuo glasine koje me povezuju s Lazijem, ali neću reći ništa više kako ne bi došlo do nesporazuma. Trenutno se piše puno toga, ali tek kad se vratim s odmora, sjest ću s ocem i menadžerom, procijenit ćemo situaciju i odlučiti što napraviti", prenosi Pjanićevu izjavu Corriere dello Sport.

"Sretan sam što je moj prijatelj Lulić došao u veliki klub kakav je Lazio. Siguran sam da će se izboriti za početnu postavu jer se radi o vrlo dobrom igraču", pohvalio je reprezentativnog saigrača Pjanić čiji ugovor s Lyonom vrijedi do 2013. godine.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic