Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 31-10-2015   #16
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sa kojim je radio i ko je najbolji nema veze sa vezom. Igraš u Crvenoj Zvezdi i kažeš najbolji trener sa kojim sam radio je? Jel to znači isto što i tvoje mišljenje ko je najbolji trener svijeta svih vremena?

Čak i ako je to rekao, to je njegovo mišljenje. Moratti je rekao da je Mourinho najbolji trener kojeg je ON ZAPOSLIO, a ne najbolji trener svih vremena Intera.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #17
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Al je ipak Jose ostao upamcen kao JEDINI u necemu i opravdao nadimak Specijalni.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jesam te opucao a . I Herrera je ostao upamćen kao Il Mago i kreator Catenaccia. 2x uzastopni osvajač tadašnje LP.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #19
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

I herera je JEDINI koji je odbranio titulu prvaka Evrope!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #20
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera moras pazljivo citati

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

Moratti was also asked whether Mourinho or legendary Herrera was the greatest Coach Inter had ever had.

“Mourinho.

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

Ne zaleci se:-)))

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

Postujem, ali je za mene Jose No.1
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jesi to ti sastavio . Što nije završen citat, jer je vjerovatno rekao jer je to trener kojeg je on zaposlio?

Barabo jedna mala..
http://www.tribalfootball.com/articl...-hired-4092960

Ponavljam, bez obzira, svako ima svoje mišljenje, ali napisati da je Herrera đubre i da nije taktičar ne može napisati jedan Interista. To čak ni jubentini ni bilanezi ne pišu iz poštovanja.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #22
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ja nisam nikad rekao da je Herera djubre, to si izmislio.

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

http://www.football-italia.net/71635...-mourinho-best

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:49 ----------

Niti sam sta izmislio, to nije moj stil.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Eh sad, jedni mediji jedno drugi drugo, ali kako god ponavljam svako ima svoje mišljenje.

Đubre, to je Bisc napisao ne ti .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #24
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nije ni Bisc. rekao " Herera je djubre" on je napisao da je procitao negde da je on bio los covek i djubre. To nije isto dera.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #25
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

"Herrera uopće nije bio neki taktičar nego prije svega motivator vojničke discipline i, koliko sam shvatio, đubre od čovjeka"

Meni dosta.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #26
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa dobro opet, rekao je koliko sam shvatio, znaci da je to negde procitao.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #27
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nešto je pročitao i zaključio da je đubre, dakle to je njegovo mišljenje, nije napisao kažu da je đubre. To na stranu, al ovo da nije taktičar je dno dna .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #28
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Za razliku od dere ja uvijek stojim iza svojih riječi i uvijek to mogu potkrijepit dokazima. Kada sam rekao da je "đubre" mislio sam na đubre od čovjeka a ne đubre u smislu Interiste. Evo zašto sam to rekao:

He Was an Awful Person:

"He may be one of the most celebrated managers in football history, but that does not mean he was a good person.

In fact, some of the methods he used to push his players are somewhat unforgivable and make anyone who hears about them cringe.

For example, he once used a player whose father had died before the match and did not tell the player of his father's passing until after the match.

Further, he once coached a player at Roma, Giulano Taccola, who he may have literally worked to death. Taccola fell ill before a match, and when the doctor found a heart murmur, Herrera did not tell the player and kept the information to himself.

In the next match, Taccola only lasted 45 minutes, and after Herrera made him train two weeks later, he collapsed in the dressing room and died.

Furthermore, in Jonathan Wilson's book Inverting the Pyramid, Wilson even asserts that Herrera fixed matches.

Whether all or some of these stories are completely true, one thing is clear: Herrera wasn't the best person in the world."


Drugim riječima đubre od čovjeka koji je doslovno gazio preko mrtvih da dođe do cilja. Tako momci sljedeći put se informišite malo .

Što se tiče moje druge opaske o njemu da nije bio neki prevelik taktičar i to stoji. On je bio onako kao Ćiro, prije svega motivator, trener vojničke discipline. Grande Inter je mljeo sve jer su bili fizički duplo jači od konkurenata i jer su ginuli a ne zbog njegove taktike na utakmicama ako znate na šta mislim. Da se razumijemo, ja to poštujem (da nam bi sada takvog) ali ne možete reći da je bolji trener od Moua koji, pored toga što je motivator kao Herrera, je još i doktor taktike.

Nije u to doba taktika dolazla do izražaja kao danas, Herrera je vjerovatno bio ponajbolji taktičar u svoje vrijeme ali se ne može poredit sa prosječnim taktičarom današnjice. Kada bi Herrera vidio 100 taktika u glavi Pepa koje mu prolaze kroz glavu prije svage i kako se mijenjaju u toku utakmice čovjek bi se pogubio. Malo razmislite o tome i nemojte samo ako je sve osvojio da je odmah najbolji svih vremena, vremena se mijenjaju, sve se usavršava i napreduje a pogotovo je fudbal uznapredovo. Nekad je napadaču bio posao samo da stoji u napadu i zabija kad mu dođe lopta a odbramenom da čuva gol a danas napadač mora biti prva linija odbrane a odbramen mora učestovat i u napadu, koliko samo to komplikuje posao treneru.

A dera o Herreri samo zna da je osvojio tripletu sa Interom i sad on misli da je cool ako ga smatra boljim od Moua. E moj dera idi malo prouči materiju pa onda uđi u raspravu
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 31-10-2015 at 12:47.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #29
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To što kažu da je radio, radio je u Romi, ako je uopšte istina. Ali ovo da nije taktičar i da je Mou veći taktičar od njega, pa ti si stvarno smješan, ne mogu da vjerujem da i dalje stojiš iza toga, strahota! Jel možda Mou izmislio nešto što su 50 godina nakon toga izučavali i koristili drugi treneri? Sam Jose se koristio njegovom taktikom. Čuj prosječni taktičar, ma nemaš ti blage.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 31-10-2015 at 12:55.
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2015   #30
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Posle ovoga sto sam procitao evo ja sad kazem da je djubre od coveka i sta sad, stojim iza toga, izucavali njegove taktike, ma daj pusti me toga, ja sam ziveo u vreme Josea i triplete, i iskreno nisam nikad nesto preterano bio zainteresovan gledati snimke fudbala od pre 50 godina, jel sam zbog toga manje Interista, jesam djavola, uvek bio i uvek cu biti do koske.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic