Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-09-2010   #121
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

nitko nije pandeva napadao...naravno ekipa zasad igra dosta loše, ali ne zbog Pandeva, mislim da nitko nije rekao da je za sve kriv Pandev...mislim da se svi slažemo da Pandev igra loše, kao i Milito, koji nije onaj pravi, ali filip je bio taj koji je zapinjao za svaku riječi koju je Mago (ajd promjeni nick nazad, hebote te Barney ), Huska, ja ili netko treči rekao protiv Pandeva...

Evo ja naprimer sam se kasno uključio u ovu raspravu o Pandevu i rekao sam, da igramo na krila dosta i da odkad igramo ovako, Eto'o blista a Pandev je ispod prosjeka...i tu je filip počeo miješat još Coutinha, Biabiany, počeo miješat formaciju i taktiku...

ako je napustio forum, što sam napisao da prestane jer sam sebe sramoti i stavio smajlija pokraj, onda neznam....
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2010   #122
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Quote:
ako je napustio forum, što sam napisao da prestane jer sam sebe sramoti i stavio smajlija pokraj, onda neznam....
Nije bilo zbog toga, to sam samo iskoristio, napisao sam: nakon ovaj tvoj post i taj iznad(nisam imao pojma tko je to bio, da iskoristim i ovu priliku da dam jedna mala zamerka do moderatore, da ne moze tko god hoce promjeniti username, previse je zbunivacki, kako hocete)
Evo na sta sam mislio:
od 4 igrača u "napadu", to su Eto'o, Milito, Pandev i Sneijder, Pandev je bio najlošiji i ne samo u utorak, več i u prijašnjim utakmicama...

budi realan, cijeli svijet to vidi, samo vi makedonci očito ne...


Moj odgovor: klik(Twente-INTER: SHINES Sneijder, well COUTINHO), klik, klik, klik

Zaprimeti ono: Pandev je bio najlosi, Pandev je bio najlosi, Pandev je bio najlosi...
Na ono: klik, klik, klik, kilk prica se o neko drugi, ali Pandev je bio najlosi, Pandev je bio najlosi, Pandev je bio najlosi...

Al ipak,ja sam makedonac pa ne vidim kao sto treba, ipak Pandev je bio najlosi!!!
Quote:
More than Diego in front of goal now seems his brother Gabriel, who by profession plays in defensive midfield.
LoL

Ja se sramotim? Yeah right...

A za onaj drugi post sto sam pomenuo, je glasio ovako:
ko god od ove dvojice da bude igro ne moze bit gori od Pandeva...

Spored to sto govori Gruja, jesto, Pandev je igrao najlose, pa i Iaquinta bi bio bolji.

Grujo, bar sam tebi smatrao za netko tko razume fudbal, al nista...

Samo mi je zao sto sam se tako osramotio, nista vise

Ako itko bude replicirao, ja bih vas zamolio da postavite linkove gde pise da je Pandev bio najlosi(ne Vanjine postove ), i ne postove od forume.
Hvala odnaprjed.
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.

Last edited by filip.sk; 17-09-2010 at 02:16.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2010   #123
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Filipe, moras shvatiti da kada rezultati nisu nesto, svi gledaju koga da okrive, iako to mozda nisu zasluzili. Trenutno su na udarnoj listi Pandev i Rafa. Ja sam se vise pomirio sa time, boli te briga..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 17-09-2010 at 12:22.
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2010   #124
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Filipe, moras shvatiti da kada rezultati nisu nesto, svi gledaju koga da okrive, iako to mozda nisu zasluzili. Trenutno su na udarnoj listi Pandev i Rafa. Ja sam se vise pomirio sa time, boli te briga..
o čemu i ti dera pričaš?? koga ja krivim tu? jesam rekao možda da je Pandev kriv za "slabe" rezultate...nađi mi jedan moj post gde sam ja osobno okrivio bilokojeg igrača ili Beniteza za "slabe" igre u ovoj sezoni....

ja sam se samo uključio u raspravu o našim napadačima, i kako je na utakmici protiv Twentea, barem po meni, Pandev bio najlošiji a i u prijašnjim utakmicama nije blistao skupa sa militom, dakle ja sam usporedio napadače a ne sve igrače u ekipi...sad izgleda i to više nesmijem


važi, odsad samo pozitivne riječi za naše igrače i trenere....

Quote:
Originally Posted by dera View Post
svi gledaju koga da okrive, iako to mozda nisu zasluzili.
a dera i ti si verovatno zaboravio, kakve si ti stvari pisao o Mourinhu prošle i pretprošle sezone, a sada glumiš žrtvu....

Last edited by Grujinho; 17-09-2010 at 13:31.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2010   #125
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Grujo, ne da mi se traziti, ali svasta si pisao o Rafi.

Ja - priznajem, jesam, i ne stidim se toga za razliku od vas koji pljujete a poslije necete da priznate. Ponavljam, ja sam pisao samo koliko mi je odvratan kao coek, nikad nisam rekao da je los trener.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2010   #126
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

niko nije krivio Pandeva ni zasto,samo smo govorili da je bio los.poslije Milita najlosiji.
los je na pocetku sezone...i ovo je sve fakat.
isto tako ja,a kolko znam i Gruji nismo krivili Rafu,ja sam mu samo zamjerio na izmjeni Milito-Munta i to je sve...

@Filip


ko god od ove dvojice da bude igro ne moze bit gori od Pandeva...


ovo sam ja napiso,jer si me iznerviro sto kad god neko nesto napise za Pandeva ti imas potrebu da ga branis i to mi je pravo bzvze...ako je los,los je i to je to.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2010   #127
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Filipe, moras shvatiti da kada rezultati nisu nesto, svi gledaju koga da okrive, iako to mozda nisu zasluzili. Trenutno su na udarnoj listi Pandev i Rafa. Ja sam se vise pomirio sa time, boli te briga..
da si sve citao vidio bi da su tu jos Milito, Maicon, Chivu, Mariga.... ali samo se filip nasao da pravda Pandeva, jer ocigledno je da on ne moze biti los po njegovom...

jednostavno lik je ocajan na pocetku sezone, bas kao i Milito, Maicon, Chivu...to koliko god Filipu bilo krivo to je tako...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2010   #128
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zaboravio sam na Milita, ali ostatak se ne moze porediti.. tako da ih nisam nabrojao.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010   #129
niko kranjcar
Giovanissimi
 

Join Date: Jul 2010
Location: Istocni Mostar
Posts: 56
Default

moje misljenje je da coutinho treba bit u prvom sastavu al uz lijevu aut liniju, nikako desno!!! pandev na klupi i ulazit jer lik je prejak jocker, a mi to trenutno nemamo, a to je u danasnje vrijeme izuzetno vazno!!! kad bi pandev bio na klupi svojim ulaskom bi uvijek digao igru intera.... trenutno je van forme a evo i ozljedio se, zelim mu brz oporavak i da bude klupa coutinhu, tako ce obadvojica igrat bolje!!!

sto se tice ovog meca u ligi prvaka, nesto bolji nego prijasnji al i dalje mlitavo, nemamo inspiracije a rafa nikako da motivira ekipu!!! vrijeme da se uozbilji jer lako bi se moglo desit da neprodjemo skupinu lige prvaka.....
niko kranjcar is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010   #130
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Bas ste smesni...
Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ja sam se samo uključio u raspravu o našim napadačima, i kako je na utakmici protiv Twentea, barem po meni, Pandev bio najlošiji a i u prijašnjim utakmicama nije blistao skupa sa militom,
Kazes po tebi, a prije si rekao:
budi realan, cijeli svijet to vidi, samo vi makedonci očito ne...

Nisi malo kontradiktoran?

Ja sam ti dao sta celi svet misli(one rejtinze iz inter.it) i sta italijanske mediume misle(fcinternews.com),mogao sam ti i od goal.com ali nisam se osudio, al ono sto ti kazes ja bih trebao razumjeti kao univerzalno mislenje i da ono sto ti kazes mislio ceo svet.

Hajde rekao sam i prije, daj link gde mogu procitati da je Pandev bio najlosi
a ne da pricas kako samo mi makedonci ne vidimo to da je on najlosi.
Evo neka ti Ivan prevede ovo: klik, klik, klik.
Ovo je bio nakon ona tekma sa Bologna, da vidis da nismo toliko slepi i da nije u pitanje Pandev vec Inter, zato sto ja navijam za Inter a ne Pandev.

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
da si sve citao vidio bi da su tu jos Milito, Maicon, Chivu, Mariga.... ali samo se filip nasao da pravda Pandeva, jer ocigledno je da on ne moze biti los po njegovom...

jednostavno lik je ocajan na pocetku sezone, bas kao i Milito, Maicon, Chivu...to koliko god Filipu bilo krivo to je tako...
Pravdam ga za ovu tekmu, zato sto nije bio ocajan ni u jednu trenutku, trebas znati sta znaci onaj zbor ocajan, ono sto Mago il tko god koristi.
Ja sam rekao da nije bio ocajan i daje izigrao PROSECNO. Nije gresio u pasove, nije gubio lopte, namestio je gol, odigrao je dobro u defanzivu.
A to sto gruja prica da Rafa je namestio formaciju da Pandev dribla(iz pamet receno) onda za to je kriv Rafa, zato sto ne zna sta se negovi igraci mogu.

Za ono drugo, protiv Roma je izigrao odlicno, ali stvarno odlicno, protiv Atletiko je usao u drugo poluvreme i napravili su penal iznad njega, protiv Bologna je izigrao vrlo loso(mozete vidi i u temi da nisam skoci da ga branim, ako nadjete takav post odma pastirajte tu), protiv Udine ne sjecam se da je odigrao nesto loso, i protiv Twente je imao asistenciju i za meni solidan mec.
Sumiramo:
1. gol
2. penal
3. asistenciju
3 iz 5 natprevari(nije igrao svaku 90 minuti)

Quote:
Originally Posted by Barney Stinson View Post
ovo sam ja napiso,jer si me iznerviro sto kad god neko nesto napise za Pandeva ti imas potrebu da ga branis i to mi je pravo bzvze...ako je los,los je i to je to.
Nervira te konstruktivna rasprava, i to sto ja sam sve potkrepio sa linkovie, i ti moras da pricas iz inata?
E tek sada shvatam zasto je Mauro otisao, nije mogao da podnese to sto neki pricaju samo koliko da se svadjaju i od inata.

---------- Post added at 00:57 ---------- Previous post was at 00:52 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Filipe, moras shvatiti da kada rezultati nisu nesto, svi gledaju koga da okrive, iako to mozda nisu zasluzili. Trenutno su na udarnoj listi Pandev i Rafa. Ja sam se vise pomirio sa time, boli te briga..
Ja sam ga krivio Rafa samo za onaj mec protiv Atletiko.
Moze tko god hoce da pise lose o igracam i trenerima, al da neko prica iz inata, i da kaze da samo mi makedonci nesto ne vidimo i da to stavlja kao univerzalnu vistinu iako je to samo njegovo mislenje i na kraj da pise da se ja sramotim ne valja.
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010   #131
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Nervira te konstruktivna rasprava, i to sto ja sam sve potkrepio sa linkovie, i ti moras da pricas iz inata?

ne nisi me shvatio,nervira me to sto kad god neko kaze da je Pandev los ti se javljas i branis ga...e to me nervira i zato sam to napiso...

ja se iskreno nadam da kad se vrati poslije povrede da ce Pandev bit onaj Pandev koji se odlicno snasao po dolasku u Inter,a ne Pandev sa pocetka ove sezone koji je u jako losoj formi...

s ovim postom ja zavrsavam raspravu o Pandevu,a vi nastavite ako hocete...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.

Last edited by Il Mago; 18-09-2010 at 01:13.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010   #132
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

tebi se sve treba crtat? zapinješ za svaku riječ, ako sam napisao da cijeli svijet to vidi, LOGIČNO je da nisam mislio na cijeli svijet, nego sam tako napisao, što ima ljudi na forumu koji vide da Pandev ne igra kako treba (nije jedini), a jedino ti govoriš kao da blista...

naporan si filipe, bože sačuvaj...ajd ok, Pandev igra odlično, sve je sjajno...pridružujem se Stinsonu i završavam ovu raspravu o Pandevu...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010   #133
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

A ja na ono sto sam rekao i prije, neam pojma zasto sam se trudio iuposte.
Quote:
Originally Posted by filip.sk View Post
Nakon ovaj tvoj post, i taj iznad tebi, veruj i da cu prestati
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010   #134
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by filip.sk View Post
B
Hajde rekao sam i prije, daj link gde mogu procitati da je Pandev bio najlosi
a ne da pricas kako samo mi makedonci ne vidimo to da je on najlosi.
http://www.inter.it/aas/partita/mc?i...C=pagelle&L=en ali ne racunaj mi Muntaria, jer odigrao je svega oko 5 min., pa vidi tko je bio najgori, i da nemoj mi govorit pogledaj Milita, jer smo za njega isto kao i za Pandeva rekli da je podbacio...i da pogledaj koliko ih je glasalo, tako da to nije misljenje jednog covjeka


Quote:
Originally Posted by filip.sk View Post

Pravdam ga za ovu tekmu, zato sto nije bio ocajan ni u jednu trenutku, trebas znati sta znaci onaj zbor ocajan, ono sto Mago il tko god koristi.
Ja sam rekao da nije bio ocajan i daje izigrao PROSECNO. Nije gresio u pasove, nije gubio lopte, namestio je gol, odigrao je dobro u defanzivu.
A to sto gruja prica da Rafa je namestio formaciju da Pandev dribla(iz pamet receno) onda za to je kriv Rafa, zato sto ne zna sta se negovi igraci mogu.

Za ono drugo, protiv Roma je izigrao odlicno, ali stvarno odlicno, protiv Atletiko je usao u drugo poluvreme i napravili su penal iznad njega, protiv Bologna je izigrao vrlo loso(mozete vidi i u temi da nisam skoci da ga branim, ako nadjete takav post odma pastirajte tu), protiv Udine ne sjecam se da je odigrao nesto loso, i protiv Twente je imao asistenciju i za meni solidan mec.
Sumiramo:
1. gol
2. penal
3. asistenciju
3 iz 5 natprevari(nije igrao svaku 90 minuti)
nije grijesio i gubio lopte, pa daj Filipe nemoj molim te...mislim ono sto je previse previse je, pa lik ni jednom nije probio po strani, a kada je pokusao izgubio bi loptu...

i tko raspravlja ovdje o drugim utakmicama, ovdje pricamo o zadnjoj tekmi gdje je bio najgori do sada...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010   #135
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

meni je Theo Janssen bio dobar , mislim da nije iznad 10 mil.
solidan play a i prgav malo, i očigledno zna šutnut slobodnjake.

da smo snimili twente znali bi al jbga "el ego"
nije smatrao potrebnim
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic