Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Ostalo > Košarka

Košarka Drugi najatraktivniji sport na ovim prostorima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-07-2010   #841
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

LeBron u narednim danima potpisuje za Miami!!!!

http://www.nba.com/2010/news/feature...s=iref:nbahpt1

kakva bi to ekipčina bila...wade, lebron, bosh...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #842
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Sto su radili navijaci Cavsa poslije ove novosti.. palili auta, razbijali sve i svasta,...
A to ce biti dream-team. Mogu komotno godinama da dominiraju...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #843
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Fanovi Clevlanda bijesni
LeBron James potpisao za Miami Heat
Najveći dobitnik prijelaznog roka košarkaša u NBA ligi je ekipa Miami Heata. Nakon što su doveli Chrisa Bosha, uzeli su i "jackpot" dovevši u svoje redove LeBrona Jamesa.

Foto: AP
Nakon sedam godina provedenih u dresu Cleveland Cavaliersa ponajbolji košarkaš današnjice promijenio je klub. Profitirala je time floridska ekipa koja sa dva nova pojačanja, ali i starosjediocem Dwyaneom Wadeom, u svojim redovima sada ima čak trojicu od petorice prvoizabranih na draftu, najjačem u posljednje vrijeme, 2003. godine.

Miami je, može se bez ustrčavanja reći, stvorio supertim koji je spreman za dugogodišnju dominaciju ligom i sposoban nizati naslove u klupsku riznicu u kojoj se nalazi samo onaj iz 2006. s potpisom Wadea i Shaquillea O'Neala.

"Ne mogu reći da sam oduvijek planirao doći u Miami budući nisam mislio da je takvo što moguće. No, ono što je klub napravio kako bi pronašao novac za svu trojicu bilo je teško odbiti. Wade i Bosh su sjajni igrači, ponajbolji u ligi", pohvalno se o novim klupskim sauigračima i prijateljima iz reprezentacije izrazio dva puta najkorisniji igrač lige.

Obojica su, i Wade i Bosh, pristali na manje ugovore kako bi se klub rasteretio i sakupio financije za dolazak ponajveće zvijezde lige željne NBA prstena.

Prema vlastitim riječima James je odluku donio u četvrtak, svjestan da ona neće sjajno "leći" navijačima Clevelanda koji su ga tretirali poput božanstva.

"Cleveland će uvijek biti moj dom."

Da ga u njegovom domu više ne štuju dokazale su televizijske snimke nakon LeBronove odluke. U kadru je bio i zapaljen Jamesov dres.

"U to ne mogu ulaziti. Želio sam učiniti ono što je za mene najbolje. U konačnici mi nije bilo drago to vidjeti. Osjećam se još i gore budući da u Cleveland nisam donio naslov prvaka. Poruka za moje prave navijače ondje: Nadam se da ćete za mene navijati i dalje."

Ukupno je sa šest ekipa James pregovarao prije no što je konačna odluka donesena, a koliko je Heat dobro prošao kazuje i podatak da su sve raspoložive godišnje ulaznice planule i da ih se više ne može kupiti.

U sjajnoj karijeri James je odigrao 548 utakmica osnovnog dijela lige. Startao je u početnoj petorci u svima izuzev jedne, te je nošen svojom svestranošću kroz 39 minuta na parketu prosječno bilježio 27.8 poena, 7.0 skokova i 7.0 asistencija.


bit ce to mocna ekipa

wade (pozicije 1 i 2)
james (2 i 3)
bosh (4 i 5)

nek dodaju jos 2 veterana i eto titule
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #844
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

LeBron je po meni ispa obicna p...a,na ovakav nacin ostavit klub i grad u kojem su ga tretirali kao bozanstvo je jadno,vec ako je zelia otic moga je to prvo kazat ljudima koji su cijelu karijeru ga bodrilii i pomagali mu,a ne otic na ESPN i tamo kazat samo da bi zaradija jos koji milijun.I LeBron mora znati da je Cleveland bija njegova momcad,a sada dolazi u momcad Wadea,i ako osvoji prsten to mu sigurno nece biti ni priblizno zadovoljstvo kao da ga osvoji sa Clevelendom.
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #845
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

tako je trattore...ali ja mislim, da miami ima veče probleme sada, nego što jih je imao...

dobro, Wade, LeBron i Bosh su životinje... ali gledajte ovo...

ova 3 igrača su davala po 80 bodova na utakmicu (zajedno)...sva su tri igrača bila glavne zvijezde svoje momčadi...ko če sada biti spreman, da pusti status zvijezde nekome drugome... zamislite kako če to izgledati u onim tijesnim utakmicama i u playoffu..utakmica se lomi, a na terenu Wade, LbJ i Bosh...ko če sada preuzeti kontrolu... lako je sada to govoriti, da če sve biti ok, ali u trenucima kad zagusti, sva če trojica željeti riješiti utakmicu, jer su rođeni šampioni...


onda, Salary Cap je potrošen...imaju Chalmersa, Wadea, LBJa i Bosha...za ostale igrače, ostalo jim je tek par miliona, znači da če manje više, to biti manje kvalitetni igrači...dakle 3 superzvijezde, a ostalo manje više anonimusi...hmmm...


sada tek moraju početi vuči prave poteze...prvo od trenera (mora biti iskusan), pa sve do ostalih igrača...


Možda jim je bolje bilo, imati Bosha i Wade-a, dodati ekipi jednog dobrog playa da dijeli lopte i par solidnih zamjena, i eto ti ekipe koja kandidira za naslov...


Sada iako možda osvoji 10 naslova, LBJ neče biti veči od Michaela Jordana, a isto tako od Bryanta...


drugačije je ako osvojiš "sam" u svojoj ekipi kao što to radi Bryant (jedina megazvijezda u lakersima)....nego u ekipi sa ostala dva prva picka iz drafta 2003. godine.. dakle Prvi, Drugi i Treči pick sa drafta iz 2003. godine u istoj ekipi
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #846
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

spominju se sad Iverson, i Shaq da se vrati u Heat,a Millera su valjda vec doveli...isto tako i Mcgrady se spominje,svi oni bi imali veteranske ugovore jer nemaju mjesta u salary capu.

Iverson,Wade,LbJ,Bosh,Shaq(Miller)...kakva petorka
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #847
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

TO bi bio pravi potez za I3, da i on osvoji prsten... ajmo Answer
Nera is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #848
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ma dzaba im sve, Lakersi su i dalje prejaki
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #849
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

LeBron je trebao ostati u clevelandu, to je bila njegova ekipa...sada neče moči biti kao Jordan, pošto če biti spomenut kao dio velike trojke, a ne čovjek koji je sa svojom ekipom vladao "svijetu".... KRAJ MITA O KRALJU!!!


P.S. Svi ga zaboravljaju, ali Durant je igrač koji če obilježiti ovo desetlječe...videčete uskoro
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #850
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Il Trattore View Post
LeBron je po meni ispa obicna p...a,na ovakav nacin ostavit klub i grad u kojem su ga tretirali kao bozanstvo je jadno,vec ako je zelia otic moga je to prvo kazat ljudima koji su cijelu karijeru ga bodrilii i pomagali mu,a ne otic na ESPN i tamo kazat samo da bi zaradija jos koji milijun.I LeBron mora znati da je Cleveland bija njegova momcad,a sada dolazi u momcad Wadea,i ako osvoji prsten to mu sigurno nece biti ni priblizno zadovoljstvo kao da ga osvoji sa Clevelendom.


zasto je p? rekao je da zeli prsten i nece da zavrsi kao malone, stockton, miller...
njemu je cilj osvojiti nba prsten, a u cavsima nisu ponudili ono sto je on zelio....ne novac..jer da je do novca ostao bi tamo..cavsi su nudili vise od svih ekipa.....on je zelio jaku ekipu...a to cavsi nisu....jednostavno prije njega to je bila ekipa koja nije mogla ni u playof da dodje...a snjim su dosli do finala
njemu nije do novca...pa taj je bio prebogat prije nego sto je upisao ijedan nastup u nba...pa njegove utakmice s koledja su bile na tv redovno...prije nego sto je zaigrao u nba potisao je sponzorski ugovor od oko 90mil dolara
s nike....i nije dobio novac od espn vec sav zaredjen novac od te emisije ide u dobrotvorne svrhe..mislim zasto ce njemu taj novac...pa covjek je pun ko brod..da ima 2 zivota nebi uspjeo da ih potrosi...

a sto se tice 3 (2+1 ipak bosh nije ni blizu njima) zvijezde nebi trebao biti veliki problem....kako su to rijesili LAL, BOSTON (5all star igraca), SAN ANTONIO, BULLSi, itd

btw kako su to rijesili u USA dream team
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #851
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
tako je trattore...ali ja mislim, da miami ima veče probleme sada, nego što jih je imao...

dobro, Wade, LeBron i Bosh su životinje... ali gledajte ovo...

ova 3 igrača su davala po 80 bodova na utakmicu (zajedno)...sva su tri igrača bila glavne zvijezde svoje momčadi...ko če sada biti spreman, da pusti status zvijezde nekome drugome... zamislite kako če to izgledati u onim tijesnim utakmicama i u playoffu..utakmica se lomi, a na terenu Wade, LbJ i Bosh...ko če sada preuzeti kontrolu... lako je sada to govoriti, da če sve biti ok, ali u trenucima kad zagusti, sva če trojica željeti riješiti utakmicu, jer su rođeni šampioni...


onda, Salary Cap je potrošen...imaju Chalmersa, Wadea, LBJa i Bosha...za ostale igrače, ostalo jim je tek par miliona, znači da če manje više, to biti manje kvalitetni igrači...dakle 3 superzvijezde, a ostalo manje više anonimusi...hmmm...


sada tek moraju početi vuči prave poteze...prvo od trenera (mora biti iskusan), pa sve do ostalih igrača...


Možda jim je bolje bilo, imati Bosha i Wade-a, dodati ekipi jednog dobrog playa da dijeli lopte i par solidnih zamjena, i eto ti ekipe koja kandidira za naslov...


Sada iako možda osvoji 10 naslova, LBJ neče biti veči od Michaela Jordana, a isto tako od Bryanta...


drugačije je ako osvojiš "sam" u svojoj ekipi kao što to radi Bryant (jedina megazvijezda u lakersima)....nego u ekipi sa ostala dva prva picka iz drafta 2003. godine.. dakle Prvi, Drugi i Treči pick sa drafta iz 2003. godine u istoj ekipi
ovo sam i ja sve bas ovako zelia napisat,ali mi se nije dalo

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
zasto je p? rekao je da zeli prsten i nece da zavrsi kao malone, stockton, miller...
njemu je cilj osvojiti nba prsten, a u cavsima nisu ponudili ono sto je on zelio....ne novac..jer da je do novca ostao bi tamo..cavsi su nudili vise od svih ekipa.....on je zelio jaku ekipu...a to cavsi nisu....jednostavno prije njega to je bila ekipa koja nije mogla ni u playof da dodje...a snjim su dosli do finala
njemu nije do novca...pa taj je bio prebogat prije nego sto je upisao ijedan nastup u nba...pa njegove utakmice s koledja su bile na tv redovno...prije nego sto je zaigrao u nba potisao je sponzorski ugovor od oko 90mil dolara
s nike....i nije dobio novac od espn vec sav zaredjen novac od te emisije ide u dobrotvorne svrhe..mislim zasto ce njemu taj novac...pa covjek je pun ko brod..da ima 2 zivota nebi uspjeo da ih potrosi...

a sto se tice 3 (2+1 ipak bosh nije ni blizu njima) zvijezde nebi trebao biti veliki problem....kako su to rijesili LAL, BOSTON (5all star igraca), SAN ANTONIO, BULLSi, itd

btw kako su to rijesili u USA dream team
po meni je p zato sta nije ka Kobe osta u svojoj momcadi,momcadi gdje je kralj i tu pokusa osvojit prsten,nego je otisa u Miami u momcad od Wadea
i nebi se slozija da Bosh nije zvijezda ipak se skoro citavu njegovu karijeru igra njegovog kluba temeljila na njemu,i nije isto odigrat 10 utakmica skupa u momcadi gdje su svi zvijezde,i odigrat citavu sezonu u momcadi u kojoj se tri igraca bore za status glavne zvijezde,za to poslozit trebat ce im odlica i autorativan trener
za ovo sa ESPN nisam znao jer sam procitao negdje na netu da to radi da bi sebi priskrbio jos koji milijun...

Last edited by Il Trattore; 09-07-2010 at 17:19.
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #852
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

daj sta pricate James p***a sto je p sto je otisao negdje gdje misli da moze osvojiti..neznam jel tradeovan onaj O Neill iz Miamia..ako nije prepisace ligu citavu..a dog ce se oni..James 3 puta radi vise od Kobea za ekipu..to nece biti problem..James je broj 1 bio i ostao..i nek osvoji prsten ove sezone!!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #853
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
James je broj 1 bio i ostao..i nek osvoji prsten ove sezone!!!
da je tako, osvojio bi on več davno prsten...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #854
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

O Neill iz Miamija je dosao u Celticse InteristaSA

Sto se tice Jamesa, jebe mi se za njega nikad ga nisam nista posebno gotivio,samo mi je drago zbog Wadea i Bosha, sto su dobili sampionsku ekipu!
Wade je jos jednom dokazao koja je velicina kao i covjek, jer je on davno i dana rekao da nema namjeru da napusta Miami jer je to njegov klub, a tako i bi!
Takve igrace ja postujem!
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010   #855
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

po meni je p zato sta nije ka Kobe osta u svojoj momcadi

??????????

de mi ovo prevedi posto nisam shvatio.......
hoces da kazes da je kobe stvorio LAL?
pa LAL su bili najpopularnija ekipa svijeta prije nego sto je stigao kobe...i nije kobe donjeo trofeje...lal su bili i ostali druga najtrofejnija nba ekipa svih vremena...samo pogledaj sta se desilo sa lal kad je otisao shaq..nisu ni do doigravanja dosli....pa su se onda opametili i doveli jos velikih igraca...pa nije kobe sam u lal....gledajte malo utakmice....gledajte kako igra najbolji europski igrac (gasol), koliko je samo puta ludi fisher ubacio nemoguce trice, kakve je partije s klupe pruzao odom, artest, .... jedan igrac NIKAD nije osvojio titulu nit ce je ikad osvojit....tim osvaja...
da je kobe u cavsima nebi ni on osvojio nista.....

porediti cavse i lal....glupost..

najveca imena cavsa

7 Bingo Smith, F, 1970–79
22 Larry Nance, F, 1988–94
25 Mark Price, G, 1986–95
34 Austin Carr, G, 1971–80
42 Nate Thurmond, C, 1975–77
43 Brad Daugherty, C, 1986–94

ako nadjes 3 osobe na ovom forumu koje znaju ove igrace svaka cast....
LAL su ekipa s najvise nastupa u finalu u povijesti nba lige....a znas koliko puta su cavsi bili....onoliko koliko puta je bio i LBJ...
lal su ekipa koja je navikla na pobjede...cavsi to nisu...lal je uvijek imao sjajne igrace...cavsi to nisu imali....

i sada james odlazi kod wadea koji je vec osvojio prsten u onoj ekipi miamia sa shaq, mourning, payton, j. williams, walker, ....

LBJ zeli prsten....i to ce prije dobiti u heat nego u cavs....wade i bosh nisu garancija da se osvojiti, ali prije ce doci tamo do prstena nego u cavsima to je sigurno...
njemu je dosta da mu dr govore kako je neko bolji od njeg samo zato sto ima nba prsten
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic