Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-05-2012   #22141
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jučer je bio sastanak između predstavnika Intera i agenta igrača, kako bi razgovarali o budućnosti M'Vile. Cijena igrača je između 18 - 20 miliona eura.

Ime Igora Lichnovsky, štoper Universidad de Čilea , je sve bliže Interu. To je potvrdio i FIFA agent Andrea Bagnoli, i dok trener UDC-a sve više daje prilike Lichnovsky-om u prvom timu. U međuvremenu, spominjao se i snažan interes Chelsea. A ako je je igrač sve više u prvoj momčadi, cijena ide gore. No, Inter čeka i prati. - Jos jedan igrac tipa Rivas, Jonathan i sl. koji nece nikada dobiti priliku da pokaze svoje ako predje u nase redove.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 04-05-2012 at 12:16.
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #22142
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

E kad bi se ovaj scenario ostvario http://www.sportal.rs/news.php?news=73405
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #22143
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

pa nece ni strama bit iduce sezone
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #22144
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jednu indiskretnu vijest je otkrio prije nekoliko minuta Sky Sport 24 , i s tim dodatno otvorio "jaz" koji je nastao između Ezequiel Lavezzija i Napolija: Argentinski napadač je u stvari raskinuo ugovor najmu vile u mjestu Posillipo, gdje sada živi i kojem je uvijek bio osobito sklon.

Castelazzi i Palombo – uskoro odluka
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #22145
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nešto se naši muvaju oko M´Ville. Nebi li bilo šta
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #22146
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Palomba vratiti u Sampdoriu, nema tu puno premisljanja.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #22147
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

eno di vaio najavio odlazak iz bolonje ... sad je prava prilika da ga ugrabimo

---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:49 ----------

Quote:
Originally Posted by Esquivel View Post
Palomba vratiti u Sampdoriu, nema tu puno premisljanja.
nezz kog djavla je on i dovodjen odigrao 2 3 meca vidilo se da je cist promasaj AHHAHA
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #22148
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Budimo realni, nije ni dobio sansu da pokaze svoje umjece .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #22149
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

a budimo realni , nije ni trebao dolazit uopste
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #22150
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Još jedan u nizu poteza zbog kojih nam se svi smiju a trebalo bi i mi simpatizeri početi. Inter želi Destra, buahahahahahahahahahah

Još jedan u nizu promašenih odluka kojih smo se u prošlosti nagledali bilion puta. Šutnuti potencijalno dobrog igrača iz Primavere i vratiti ga nazad nakon par sezona kad proigra za brdo para. Kakav debilizam od skautinga, od menadžmenta, od sportskog direktora, od gazde.

Kakve promašene odluke u zadnje 2 sezone :
  • Biabiany
  • Coutinho
  • Nagatomo
  • Kharja
  • Ranocchia
  • Forlan
  • Palombo
  • Alvarez
  • Faraoni
  • prodaja Santona
  • prodaja Eto'a
  • prodaja Motte

+
  • Rafa
  • Gasperini
  • Ranijeri

Pa vi sad saberite koliko je to para otišlo u vjetar

Od šampiona svemira, osvajača triplete, do kluba za podsmijeh i pišanje klubčina i veličina kao što su Novara, Lecce, Bologna. Da nije tragično i žalosno, bilo bi smiješno

I da poslije svih ovih promašaja i failova, Branca još obavlja funkciju sportskog direktora. Sramota.

Po prvi put od kad sam zavolio Intera (a bilo je to davne 1990) imam želju da retardirani Moratti odstupi i da klub preda u ruke bilo kome koje voljan investirati i da Inter bude tamo i gdje treba biti. U vrhu evropskog fudbala

Koliko god prošlo ljeto bio ubjeđen da Moratti sve ovo radi zbog FFP-a i zavrtanje slavine i smanjenje troškova, toliko sam sad ubjeđen da više ne želi ulagati u SVOJ klub SVOJE pare i to je najveća tragedija. Veća od one od neki dan kad su po nama urnisale takve MEGA-igrtačine kao što su Biabiany i Giovinco

Rekao sam neki dan. Bolje je da se već sad pripremimo da ćemo biti običan prosječan klub koji će se u prvenstvu boriti za plasman od 4-6 mjesta a ako kojim slučajem crno-plavi dres obuku Palacio ili se vrati Blaotelli, da se svi odreda udarimo nogom u guzicu i uzviknemo : ojhaaaaaaaaaa Massimo
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2012   #22151
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Tronketi Provera: “Balotelli? Vidjeti cemo..”
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2012   #22152
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Napad ce se nekako posloziti, sredina isto, mene najvise brine odbrana. Ne daj Boze da nam sledece sezone stoperski par cine Samuel - Lucio. Trebaju nam dva dobra stopera - ne citam da bi neki dobar stoper trebao doci. Tu su jos Ranocchia, Juan i Chivu - ako produzi ugovor. Na bekovskim pozicijam bi trebali doci Isla - Kolarov/Armero, tu su jos Nagatomo, Zanetti i Faraoni. Ne bi trebalo biti lose.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2012   #22153
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Guarin: “I'm staying at Inter next season. I’m sure of it. I had always dreamed of the shirt of Inter and now that I’m wearing it, I don’t want it to be taken away.”

Kako se moglo vidjeti jučer na ceremoniji Higuain je bio veoma emotivan dok je slavio, njegovi potezi tokom slavlja govore samo jedno, a to je rastanak. Dugo se pozdravljao sa svim igračima kao i sa dugogodišnjim delegatom Reala Agustínom Herrerínom a sišao je sa bine sa suzama u očima. Da stvar bude još jasnija nosio je dres sa potpisom svih igrača na kojem je između ostalog pisalo " Hvala ti za sve što si nam dao " i " Moja kuća je tvoja kuća " te prema tome ADIOS HIGUAIN !


Nikada nismo napravili pogresan potez dovodjenjem Realovih "otpadaka", stoga, ja bih ga volio vidjeti u nasem dresu, plata mu je €3,5m u Realu, iako sam cuo da je Chelsea spreman poduplati je . Argentinac je, sigurno bi se uklopio, za ovu platu ako ga Zanetti nagovori bilo bi super .
http://www.gonzalo-higuain.com/speak...012-videoclip/
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 05-05-2012 at 13:01.
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2012   #22154
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mlada nada, Ntcham, blizu Intera?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2012   #22155
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

I PSG mu nudi godisnju platu od €6m - plus bonusi. Odlican je on igrac, svakako bih ga voleo videti u Interu, ali sumljam da ce doci...
Esquivel is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic