Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-04-2015   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Inter v AC Milan

Nedelja, 19.04. u 20:45h

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2015   #2
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Kobajagi 'Kuri će nam igrat u prvoj . Ček da malo skontam, znači dvojica standardnih vežnjaka (Guaro i Broz) nam ne igraju i opet nema mjesta za Kovu? Ako Kova ne odigra čitav meč onog Mancio treba jebat dobro.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2015   #3
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja ne znam šta ti vidiš u Kovi ove sezone. Frajer kada god dobije šansu ne vidi se lik, karina teška.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2015   #4
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Znaš li ti da je Kova igrač koji je ubjedljivo najviše prilika stvorio za svoje suigrače, svakom pamentom bi to bilo dovoljno da mu takav mladić igra sve od prve. A Kova je kod Mazzarija bio odličan ove sezone, tačnije igrao je sezonu života a onda dolazi Mancio i sjebaje ga skroz stavljanjem na krivu poziciju i neukazivanjem povjerenja što se odrazilo na igru. Ako trebam birat između jednog od najvećih talenata i levatskog trenera uvijek bih izabrao prvo.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2015   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Takav talenat zaslužuje paklen debi: Manćini brusi “bejbi“ Turea u Derbiju dela Madonina!
Mladi vezista Intera će baš protiv Milana odmeniti suspendovanog Fredija Gvarina i prvi put se naći u startnih 11 Roberta Manćinija, koji je na sličan način na veliku scenu izveo i Marija Balotelija
Prošli put kada je Roberto Manćini ukazao šansu nekom od momaka iz omladinske škole Intera upoznali smo Marija Balotelija. Sada je na red da se fudbalskoj planeti predstavi Asane Demoja Nukuri, 18-godišnji vezista iz Obale Slonovače, koga na Apeninima nazivaju "bejbi Ture", mada navijačima Intera više prijaju poređenja sa legendarnim Patrikom Vijerom, a ni ona nisu retka. Reč je o momku koga je Neroazurima preporučio malo poznati menedžer Đovani Damijano Drago, koji se do sada nije dovodio u vezu sa najpoznatijim imenima, ali se svejedno izborio za imidž vrsnog poznavaoca prilika u afričkom fudbalu. Nukuri je evropsku odiseju počeo u Olimpiku iz Marselja, ali ga je prošlog jula Drago odveo u Milano.
Bingo!
U 79. minutu prošlonedeljne pobede na gostovanju kod Verone zamenio je Garija Medela na terenu i upisao debi u Seriji A.
"Oduševljen sam, ali i svestan da sada moram da radim još jače. Šta mi je trener rekao pre no što sam ušao u igru? Rekao mi je da budem miran na lopti", rekao je Nukuri posle meča sa Veronom.
Samo sedam dana kasnije bi prema najavama italijanske štampe trebalo da se nađe i u Manćinijevoj startnoj postavi. Ovaj put umesto suspendovanog Fredija Gvarina. I to baš u velikom gradskom derbiju protiv Milana! Privilegija kakvu samo retki zasluže.
"Ovo je trijumf kojim je nadoknadio svaku prolivenu grašku znoja", ponosno govori Drago.
Navijači Intera sede na iglama. Ako se Asane Demoja predstavi u pravom svetlu možemo samo da zamislimo kolika će tenzija nastati kada – i ako – šansu dočeka njegov mlađi rat Zate Vilfrid, takođe polaznik Interove akademije.

---------- Post added at 13:14 ---------- Previous post was at 12:38 ----------

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/9zKy7uuvkg4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2015   #6
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Aj bas sutra da vidimo malog na delu,neki mediji zovu ovu utakmicu spasom sezone mada ja uopste nevidim zasto jer je ova sezona odavno izgubljena.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2015   #7
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

napokon da se i djeca intera koriste .. treba ih vise uvrstiti do kraja sezone da igraju na svim pozicijama u prvih 11 jer ionako smo sredina tabele i sa njima i bez njih
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2015   #8
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma odavno je to trebalo, već prije mjesec dana je postalo jasno da je sezona izgubljena i već smo od tada trebali isključivo forsirati mlade. A ne da mu najveći talenat od svih njih - Kova grije klupu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2015   #9
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2015   #10
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Prorok Ekrem: Lagana pobjeda Intera !


---------- Post added at 01:23 ---------- Previous post was at 01:18 ----------

"Derbi koji smo pobijedili 4-0 je nezaboravan. Osvojio sam mnogo toga ali taj derbi se nikada nece izbrisati iz sjecanja. Bili smo ekipa s drugog planeta." - Diego Milito

---------- Post added at 02:40 ---------- Previous post was at 01:23 ----------

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D'Ambrosio, Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Kovacic, Medel; Shaqiri, Hernanes, Palacio; Icardi.

---------- Post added at 02:43 ---------- Previous post was at 02:40 ----------

Mauro Icardi je do sada igrao 4 puta protiv Milana, 3 puta u dresu Intera i jednom u dresu Sampdorie, ali nijednom nije zatresao mrežu Rossonera.

Kaže Bisc, Mauro novi Milito .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2015   #11
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nije Mauro novi Milito, Mauro je Icardi a neki novi klinci će željeti da budu novi Icardiji

P.S. Mauro se specijalizovao za Jube
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2015   #12
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

malo stat


http://www.inter.it/en/news/48079
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2015   #13
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Nije Mauro novi Milito, Mauro je Icardi a neki novi klinci će željeti da budu novi Icardiji

P.S. Mauro se specijalizovao za Jube
Pa ti sam sebe svako malo demantuješ . Pisao si nedavno da bi mogao biti novi Milito .

---------- Post added at 16:02 ---------- Previous post was at 15:44 ----------


Ja bih prije Brozu ali..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2015   #14
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pa ti sam sebe svako malo demantuješ . Pisao si nedavno da bi mogao biti novi Milito .
Možda sam rekao da bi, ako ga ne prodaju, mogao postat klupska legenda kao Milito ali nikako da bi mogao postati novi Milito jer nije im isti stil igre.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2015   #15
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nešto si pisao da je počeo sa asistencijama kao Milito , te da bi mogao biti kompletan napadač kao Milito .

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

Zagrijavanje:
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ieCIWxoGS-o" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic