Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Closed Thread  
Thread Tools Display Modes
Old 19-02-2010   #1
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default Mourinho protiv svih

Trener Intera Jose Mourinho na današnjoj press konferenciji bio je u formi napada na sve i svakoga. Nije ostao dužan Napoliju (Mazzarriju i De Laurentisu), Romi, Juventusu, suđenju na utakmici Bayern - Fiorentina, engleskim i španjolskim novinama…


Sutra stiže Sampdoria, jeli zbog snage protivnika lakše razmišljati o Chelseaju?


Ja ne mijenjam svoj mentalitet, za mene je uvijek najvažnija sljedeća utakmica. Ovaj put je pred nama ekipa u velikoj formi, koja je pobjedila posljednje četiri utakmice. Ali da se radi i o ekipi koja nije u formi meni je isto. Imamo potrebu za bodovima, neću odmarati nikoga. Poštujem utakmicu i protivnika: zbog toga će igrati oni za koje mislim da su najbolji kako bismo dobili utakmicu.


Čega se bojite kod Sampdorije?


Sa ili bez Cassan nije važno. Puno momčadi mijenja način igre protiv Intera. Sampdoria je pravi primjer, jedino su protiv nas igrali u rombu. Ima i drugih koji igraju skoro pa prijateljske utakmice, a kada igraju s nama kao da je finale Svjetskog prvenstva. Zato me brine kako na teren ulazimo mi, a ne protivnici. Možda će Sampdoria opet promjeniti sistem.


Mogu li se Santon i Balotelli oporaviti do Chelseaja?


Danas su nedostupni i zato nisu pozvani. Do srijede? Teško. Netko tko nije u stanju igrati u subotu teško može u srijedu.


U Španjolskoj pišu ponovno o kontaktima s Real Madridom?


Neću više igrati tu igru, nije moja.


Kako ste doživjeli intervju magazina Nuts koji ste opovrgli?


Teško podnosim dvije stvari: ja pričam samo na konferencijama i ne idem pred kamere. U Engleskoj postoji velika glad za mojim izjavama o Chelseaju i teško im je prihvatiti da ništa ne govorim. Postoje pošteni i nepošteni mediji.


Što mislite o Romi i Milanu koji vas slijede u prvenstvu?



Romi ide odlično, sjajni su im rezultati, a ja sam vjerovao u njih i kada im je bilo teško. Bio sam u manjini kada sam poštovao grupu sjajnih igrača, među kojima su mnogi koje ja želim. Iza leđa imaju lukavi klub koji kuka za vrijeme prijelaznog roka, ali svoje igrače ne daju. Plače jer kada im treba igrač onda govore kako su u teškoćama, a kada mi pitamo za igrača onda kažu ‘ne’. Poštujem Romu. Milan je protivnik i u Ligi prvaka. Bilo bi lijepo da se nađemo u četvrtfinalu, jer bi značilo da smo oboje prošli osminu. Milan je izgubio od velike momčadi, ne od nekog sastava konobara. U prvenstvu može biti drugi ako pobjedi u Firenzi. Ako poštujem Romu zašto ne bih i Milan? Prvenstvo je otvoreno i nema popusta.


Teže igrati protiv Sampdorije sa ili bez Cassana?



Ne znam. Igrali smo s njima u formi u prvom dijelu prvenstva, a sada su opet u formi. Imali su uspona i padova, ali sada su dobro. Igraju za pozicije u Europi i igraju sjajno prvenstvo. Sutra će im biti teško, jer mi želimo pobijediti.


Niste još zatvorili prvenstvo, gdje ste propustili knock-out?


Knock-out u siječnju ili veljači se događa možda u Luksemburgu… U Španjolskoj i Francuskoj dva boda dijele prvoplasirane, u Portugalu i Njemačkoj je egal. Momčad je umorna, ali po bod iz Parme i Napolija nisu drama. Poneki trener koji nije osvojio niti Kup Lombardije ili Toskane remi protiv mene doživljava kao rezultat života. Ja ne, ja gledam druge stvari.


De Laurentis je rekao kako vas nikada ne bi uzeo za trenera, biste li vi željeli trenirati njegovu momčad?


Nema on novaca za mene.


Što mislite o Balotelliju koji je gledao Milan - Manchester United?


To je normalno. Mi igramo s Chelseajem u srijedu. Ako Gattuso ili Nesta dođu pogledati utakmicu, gdje je problem?


U nedjelju vas je Bettega pozvao da ne gledate u dvorište Juventusa. Što odgovarate, zašto sada svi pričamo o Bayernu i Fiorentini?



Ne ja, cijela Italija… Profesionalci Fiorentine zaslužuju da se priča o tome. Zašto ne govorimo kako je Prandelli to rekao? Nije, svi smo. Zašto moramo svi pognuti glave? Istina treba izaći na vidjelo. Ako Bettega tvrdi da govore samo iz Fiorentine, OK, u suprotnom… Činjenica je da u Italiji postoji jedan kazneni prostor od 25 metara…


Kada pogledate osam godina bez domaćeg poraza što mislite?


Nisam nikada pokušao održati rekord. Bilo je utakmica koje smo gubili 10 minuta prije kraja i riskirao sam, a to bih ponovno činio. Sretan sam jer su ti domaći rezultati donjeli dva prvenstva Portu, dva Chelseaju i jedno Interu. Kada dobijaš kod kuće pola prvenstva je osigurano. Ako bih morao birati između tri domaća remija ili dvije pobjede i poraz izabrao bih ovo drugo.
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline  
Closed Thread

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic