Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 02-02-2014   #46
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

1-0

Hajd jos uvijek ima nade za 1-3


Igra katastrofa kao i obicno.


Sto se tice izmjena trebalo bi ih bar 9, ali posto je moguce samo tri izmjene izvrsiti....


Van
Alvarez
Campa
Kuzma

Unutra
Botta
Icardi
Ambrosio (valjda ce bit dovoljno napaljen protiv Juventusa)

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

2-0 nista od 1-3

al jos mozemo dobit
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2014   #47
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nek mi jos neko kaze da je Nagatomo dobar,jebo ga onda on u dupe,a Kampanjaro,strasno jebo mu Mazzari majku,odbrana haos,a budjavi Dzonatan izigrava Maicona,i za njega ko kaze da je dobar,blage veze nema s fudbalom ili je slep.

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

A Alvarez se sigurno vraca u svoju formu koja ga je krasila od kada je dosao u Inter,produzio bi mu ugovor ali u kurcu mesecu.

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

Nezna se ko je gori u odbrani,punjenje boranije,strasno

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

Juan,neko ga slago da zna igrati odbranu

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

A Mazzariju jebem sve zivo i mrtvo sto ima,kakvo ponizavanje,sta smo doziveli...

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

Onaj ko misli da Hernanes ovde moze nesto promeniti,taj je za mene obicna budala,ovde ne funkcionise apsolutno nista jer su igraci koji nose dres smesni,i on sam nemoze nista.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2014   #48
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Svijetla tačka D'Ambrosio, izgleda da smo kaparisali dobrog igrača. Guarin kod kuće, a Vučko uđe i umal' zabi gol. Alvarez ima dribling ali centaršut je katastrofalan. Palacio mašio 3 zicera, ubjedio je sve da nije za CF.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2014   #49
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Svijetle tacke Taider (momak je zvijer i mora biti standardan), Botta (moze Alvareza nauciti lopte u svako doba dana i noci) te Danilo (smiren, ima pregled i otvara prostor, odlican!), Rolando (nas najbolji stoper ).
Ostalo lose, bas lose.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #50
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #51
Shaqiri
Allievi
 

Join Date: May 2013
Posts: 126
Default

Kovacic katastrofa, milito isto, kuzma isto, naga isto,jony isto...

Taider je trcao kao svi gore navedeni...svaka cast.

Ambrosio-rolando-jj-zaneti
Alvarez/Bota-guarin-taider-hernanes
------------icardi-palacio----------

Ovako igrat i ne srat previse, kako se u juventusu vraca tevez tako nek se i kod nas vraca palacio a da ne kazem guarin...neka ga stavi na poziciju iz porta i neka odradjuje i odbranbene zadatke u pm.
Shaqiri is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #52
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nista on sam nemoze dera,a pali smo na 6.mesto na tabeli i od 6. do 10. mesta 4 boda,bice do kraja povuci,potegni da bi se izborila Liga Uefa
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #53
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Utakmica zavrsi sa 4 gola, nazalost mi smo pokupili vecinu.....

Sta reci, koju poruku poslati.....

Nekako mi se cini da je Juve s pola snage igrao, mi smo jos i dobro prosli, cak nam je i Vucko mogao zabit gol hahahah

Kad ste vi komentarisali izbor sudije ja sam rekao da je mene vise strah Mazzaria nego Rokija i eto sta se desilo.... Roki je mogao da pokaze dva crvena kartona nasim igracima (kuzma i ricky) ali nije, Mazzari je mogao da za promjenu igra neku normalnu taktiku ali naravno NIJE....

Ja mislim da je svima na svijetu jasno da formacija 3-5-1-1 nema nikakvog smisla ,a pogotovo ne sa ovakvim igracima, al ko to objasni Mazzariju tome spomenik treba podic...

O Mazzariju se nema sta rec, za njeg je Ranieri doktor nauka....

Sto se tice igraca, opet lose do bola, Handa je imao 2-3 dobre odbrane, Kova nesto pokusao, Botta isto a ostatak na goli otok poslat...

Alvarez.......Covjek na kojeg dosta vas s foruma svrsava (iskreno nezz zasto, previse ste perverzni valjda?!)... Ev koliko pratim ovaj danasnji nogomet, mogu reci da trenutno na svijetu ne postoji nijedan igrac koji ima veci arsenal nepotrebnih poteza od mr.mamin sin Alvarez.
Inteligencija NULA, pregled igre NULA. Pa ja mislim kad bi stavili Sasu Matica da bi taj imao bolji pregled igre od Alvareza. Iako mu se blizi 26. on igra ko da mu je 6 godina.

Danas je bio zaduzen da obavlja posao Guarina (citaj da se kurci po terenu) i eto mozemo reci da je to solidno obavio (kurcenje to jest). Nije mi jasno sta ljudi vide u njemu i ko je u vraga ta njegova mater, jel to neki gangster pa zaprijetila Mazzariju da on mora da igra?! Vladislav Gresko je Maradona za njeg.

Bili ti C.Ronaldo, Messi i Alvarez u kaficu i sad kaze CR
-Ja mogu s jednim potezom da izbacim dva igraca.
Messi odmahne rukom i kaze pa sta ja izbacim tri igraca s jednim potezom
Pogleda ih Alvarez i kaze
-E djeco moja draga, vi jos pure treba da jedete, pa ja s jednim potezom izbacim citavu svoju ekipu.


Mislim nije samo Alvarez bio los, svi su uzas, samo Handa, Kova i Botta donekle mogu dobiti prolaznu ocjenu, Taider je ako nista trco, trudio se sto se kaze u narodu dok su ovi ostali.......Mozda rolando moze dobiti ocjenu 1 posto je ipak zabio gol a ovo ostalo sve DEBELI MINUS.

Interu treba jedna totalna rekonstrukcija, ono sto je MM trebao da uradi poslije odlaska JM sad mora da uradi ET inace nema nas ni u crtanim filmovima.

Nadam se da je ovaj ET ipak nesto pametan lik i da ce zajedno sa svojim agentima, advokatima skovati plan kako da se rijesi ovih MM pijavica od direktora, trenera, cistaca kopacki, Figa i ostalih vampira od kojih Inter nema apslolutno nikakve koristi. MM je njih dobro zastitio al opet kontam ovaj ima veze s amerikom, valjda ima dobre advokate koji mogu da raskinu te ugovore i da se u klub dovedu pravi znalci, a ako vec nije u stanju da dovede elitne ljude ona nek bar zaposli ljude koji su interisti i koji su spremni da se zrtvuju za Inter.

Ja sam se nadao da ce ET ipak nesto vise uraditi s transferima u januaru, ali eto razocarao me pa se nadam da se staviti citavu ekipu na ljeto na transfer listu i to po akcijskim cijenama (1+1 gratis) jer od ovih igraca koje Inter trenutno ima mozda 5-6 da zasluzuje igrat a ostao .....

Isto tako protjerati sve direktore, asistente, pm.....samo G.Baresi da ostane, a ostalo sve za Sibir poslat....

Ja nezz kako taj Inter moze imati tonu tih mladih talentovanih igraca koji prolaze kroz skole a nijedan da dobije priliku da igra u prvom timu, ....

Olsen, Obi, Duncan, Mbaye, Crisetig, ..... su bolji od ovih igraca koji dobivaju sansu, ali hajd ti to objasni nekom....
Da je Olsen u Juventusu vrijedio bi ko Pogba, ali posto je kod nas, niko i nezz da lik postoji....

Iduce kolo igramo protiv Sasula, jedine ekipe koju mozemo pobijediti bez problema i nakon te utakmice sve ce ponovo da bude u redu. Puknut ce prica da se vracamo u formu, da je sve super, ali nazalost nema previse ekipa tipa Sasoulo (il kako se vec kaze) u italiji.....


btw jel neko zna zasto mi uvijek imamo po 2 rezervna golmana na klupi??? to neka naredba od strane lige il na taj nacin mazza zeli da zbuni protivnika?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca

Last edited by hulle; 03-02-2014 at 00:21.
hulle is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #54
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Al jbg,kakvi igraci takva i pozicija

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

Fino si to hulle srocio,bas onako kako jeste,ni manje ni vise.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #55
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Drago mi je jedino što Guaro nije igrao jer bi onda sve kritike bile usmjerene prema njemu. Da se svi bore kao što to Guaro radi ne bi ovakvi bili, jest da prije toga treba što prije jamit ovog Mazzarija dok nismo ispali iz lige.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #56
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Najbolji pokazatelj nemoci ekipe je cinjenica da smo vecinu posjeda lopte ostvarili tako sto su stoperi razmjenjivali pasove, bez ikakvog smisla.

U vecini utakmice se vrlo jasno moglo vidjeti da se jako malo igraca otvara, trazi loptu, cak i kad' oni koji izadju malo vise prime loptu sami su medju juventusovim igracima, nema pomoci, nema timske igre, nema borbenosti, nema kreativnosti...apsolutno nista sto krasi moderan, i kvalitetan nogomet.

Alvarez je klasican supljak od igraca, trci k'o babetina, savio se k'o upitnik, non stop u loptu bolji, ne gleda oko sebe, baci poneki potez, i to je sve.
Ali nije on kriv sto ne zna, kriv je iskljucivo Mazzari koji ga drzi cijelu utakmicu u igri, i izvodi Kovacica koji je bio jedan od boljih na terenu.

Nije mi uopce jasno zasto D'ambrosio nije igrao od pocetka, Jonathan je losa kopija Maicona, i nije dovoljno kvalitetan za Inter.

Bottu malo snagom napucati, i pustiti da igra svaku utakmicu!

Palacio me je veceras razocarao, imao je 2 odlicne prilike, nije ni jednu iskoristio...u ovakvoj utakmici se gleda napadac, ako ti moras imat' 5 sansi za 1 gol onda nisi nista bolji od prosjeka...znam da je nas najbolji napadac, ali i to nesto govori.

Da smo veceras uzeli bodove, cak bi tinjala nada da bi mogli i CL dokucit', ovako no way.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #57
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Iduce kolo igramo protiv Sasula, jedine ekipe koju mozemo pobijediti bez problema i nakon te utakmice sve ce ponovo da bude u redu. Puknut ce prica da se vracamo u formu, da je sve super, ali nazalost nema previse ekipa tipa Sasoulo (il kako se vec kaze) u italiji.....
Znaš li da je njihova zadnja pobjeda bila protiv bilana, 4-3? Da su Romi u gostima otkinuli bod?

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

@Verma, Kovačić je izbačen jer je puno solirao, i u zadnjoj prilici koju je imao, nije htio dodati već pokušao kroz trojicu i naravno nije uspio tako da je odmah nakon toga izašao.

Vrlo loše markiranje hrvatskog reprezentativca Matea Kovačića kumovalo je prvom golu Juventusa.

Pirlo je maestralno proigrao Lichsteinera u prostor u 16. minuti utakmice. Nažalost, baš iza leđa hrvatskog veznjaka, koji je izgubio koncentraciju i jednostavno izgubio Švicarca, u tom trenutku svog igrača. Otišao je naivno ispred njega, umjesto da je zadržao sigurnu distancu i pokušao ispratiti njegovu penetraciju.

Taktičkoj perfekciji skloni Talijani takvu mu pogrešku, naravno, nisu oprostili, pa se u studiju talijanskog Sky Sportsa po svršetku utakmice više govorilo o Kovačićevu gafu nego o Pirlovom proigravanju.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #58
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Zao mi samo sto sam bio u pravu kad sam jebo kompletnoj upravi mater, kad nisu bili sposobni dati tih 10'tak Mil. za Teveza.

Ne sto je on veceras maestralno odigrao, nije vala.. al kad vidim da smo za Ricky Martina dali ured 15, suze mi poteku kad vidim kako se ovaj drugi bori za klub. Al jebiga, i vi me napadoste tad. Sad vidimo ko je bio u pravu. Imamo ovu vucibatinu koje se stidim kako samo loptu vodi..
Tevez se bori ko da mu je tek 19, a ne 29
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #59
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

The Juventus coach believes that Walter Mazzarri's side should be grateful to their goalkeeper, Samir Handanovic, for keeping the score down to just 3-1 on Sunday

Ljudi se sprdaju sa nama,kao budite sretni mogli ste popiti jos koji komad,sta sve necemo dlcekati u ovoj sezoni u kojoj Mazza polako ali sigurno obara rekorde.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2014   #60
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

@Slasher, Tevez je bio katastrofa, ne znam otkud on u prvih 11, Vučinić je u ono malo vremena dok su se branili uspio napraviti dobar pokušaj, još su doveli i Osvalda.

---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

D'Ambrosio:

"Dobro vece svi zajedno. Naravno nadao sam se svoju prvu utakmicu pobijediti. Mi dajemo sve od sebe protiv jedne velike momcadi ali nismo imali srece ali smo naravno mogli vise da uradimo. Zelim se svima zahvaliti na dobrodoslici, mi smo ujedinjena ekipa sa puno volje da pobijedimo.

Navijaci postoju volju koju igrac pokaze kad izadje na teren.

"Ja pokusavam uvijek dati maksimum i to je ono sto me je dovelo u Inter."


U rangu Sassuola, igrali smo protiv puno veće ekipe, nismo uspjeli .

---------- Post added at 13:14 ---------- Previous post was at 12:18 ----------



---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 13:14 ----------

Nedjeljni derbi talijanskog prvenstva između Juventusa i Intera imao je neugodnu uvertiru za gostujuće nogometaše…
Prilikom dolaska na stadionu u Torinu vandali su napali autobus s Interovim igračima i stručnim stožerom. Vozilo je zasuto kamenjem pri čemu je razbijen jedan prozor, ali srećom, nije bilo ozlijeđenih. Talijanski mediji su izvijestili da je huligan koji je razbio staklo ubrzo identificiran i uhićen.
- Mene ovakve situacije motiviraju, a nadam se da će igrači strah pretočiti u ispravne emocije na terenu – istaknuo je trener Intera Walter Mazzarri nakon incidenta.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic