Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-02-2011   #1
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default Presica Leonarda pred utakmicu sa Bayernom



„Ovo je skroz drugačija utakmica u odnosu na onu u finalu“-počeo je Leonarda na presici pred utakmicu Lige prvaka protiv Bayerna osvčući se na finale u Madridu.

Na pitanje oko postavke igre i formacije Intera Leo je odgovorio :
„Ako pogledamo osnovu ove ekipe,ona je tu,ali svaka utakmica je drugačija.Očigledno je da će na teren oni koji su u potpunosti spremni i u najboljoj formi.Šampionat je jedna priča,Liga prvaka je nešto potpuno drugo.Imamo alternative,manje nego u ligi ali ih imamo“.

„Gledao sam finale od prošle godine. Šta god da vam kažem nećete mi vjerovati,al navijao sam za Inter,navijao sam za italijansku ekipu.Bilo mi je drago da je Inter osvojio“-odgovorio je Leo na pitanje za koga je navijao u finalu prošle godine.

„Ekipa je odgovorila dobro na sve moje zahtjeve do sada,sad je red na Ligu prvaka i tu je moral još i veći.Jake i slabe tačke Bayerna ? Svi imaju jake i slabe tačke.Da li bih bio zadovoljan sa pobjedom 3:2 sutra,liga i Liga prvaka su drugačije tako da to i nije nešto specijalno dobar rezultat“-dodao je Leonardo.

Japanski novinari,kao i uvijek prisutni na presicama,su pitali za Nagatoma :
„Nagatomo je u utakmicama koje je igrao dosta napredovao,on je jako važna karika i alternativa u ovoj ekipi“.

Sudijske greške u ligi za vikend ?
„Nisam nikad pričao o sudijama,i nadam se da nikad i neću.To mi ne znači puno i mislim da ne trebamo pričati o tome“.

„Liga prvaka ujedinjuje puno velikih igrača,velikih ekipa sa velikim ciljevima i zbog toga je volja za igranjem i pobjedom veća.Utakmice su otvorenije,meni se sviđa taj ofanzivniji mentalitet koji je prisutan u Ligi prvaka“.-naglasio je Leonarda,a onda i dodao :

„Ova ekipa je trenutni prvak,može igrati i boriti se sa svima.Borit ćemo se svim našim snagama,ekipa je sposobna da se suoči sa teškim trenucima i zbog toga se osjećamo jakim.Ekipa će se na ternu ponašati onako kako se treba ponašati šampion“.

„Inter i Bayern su dvije velike ekipe koje su sposobne da odigraju izjednačenu utakmicu“-zaključio je Leonardo.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic