Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Podrška > Obavještenja

Obavještenja Sva obavještenja će biti smještena ovdje

Closed Thread  
Thread Tools Display Modes
Old 24-08-2009   #151
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

nemojmo sada pretjerivati, jbg ti isto kao *EBEM TI *OGA, ne, necemo vise o tome
curva, neka i on dodje pa da raspravimo, svi znate sta je problem bio, a ti kao sto sam ranije rekao, svaljujes sve na mene, zato ignore potvrdjujem da je obavezan
PM, nakon zadnjeg infr, pm ti je bio chatbox - bravo dera, e bas si za razgovor, kao i za ranije infr, nisi na PM, neko spamao chatbox kako sam ja samo na svoju ruku

IGNORE PLS - jednostavno zar ne
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 24-08-2009   #152
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

''spamao'' chatbox?
eto vidiš koje stvari me živciraju...ti kažeš da sve nešto na tebe svaljujem a zapravo t meni svaljuješ nekakve spam chatboxa???
jel sam napisao na chatboxu ''come check my webcam'' nekoliko puta za redom? ili onakve postove heh ili pisao nešto što smisla nikakvog nema? odnosio sam se tebi i tebi sam govorio
a šta da ti na pm pošaljem samo : ''bravo dera'' ? kladim se da bi za to dobio i nešto više od infractiona
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 24-08-2009   #153
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Vi opet nastavljate... Mauro, izbrisani su ti infraction points. Samo stavi deru na ignore i završena stvar... Zaboravi.
Culé is offline  
Old 24-08-2009   #154
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

dobro mogu ga stavit na ignore, al sad pričamo ovdje i nastojimo riješit neke probleme pa ipak ovdje si čitamo valjda još poruke
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 24-08-2009   #155
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

To nisu problemi, to su gluposti. Ignore. A ovaj thread je zaključan do daljnjeg. Za sve informacije javi se meni na PM.
Culé is offline  
Old 24-08-2009   #156
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

dokaz da si prvi na listi chatbox postera nista ne znaci, ali pogledaj stranu 57 i oko nje, shvatit ces o cemu je rijec, ja sam te molio da se javis na PM za dalju raspravu, tu je ujedno i dokaz kada si me vrijedjao

i ti opet pocinjes, ja se nadam da je ovo moj zadnji post ovdje, a i tvoj, odnosno da od ovog posta ja sam na tvojoj ignore listi, jer mi vec pocinjes izvlaciti zivce, ako smo se nesto dogovorili, onda uradi to

Add: Kako se Nera i Esteban ne mjesaju, pametni ljudi, a ja spao na ovaj nivo, sta cu kad moram
Add2: Ostavljen mu je MOD na Igrajmo se, time dokazujem da to ne utice na forum, ovo je samo medjusobni konflikt, a ono sto sam ranije zaboravio istaknuti, od skidanja super moda, takodjer su pocele iskrice.
Add3: jos jedna privilegija - Consigliere

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

PS molim samira da mi da infr bodove za ono u temi bari, posto sam sebi ne mogu
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 31-08-2012   #157
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Clan Pitar je banovan. Gledao sam da to ne bude zato sto imamo razlicita misljenja. Opomenut je dva puta za spam. Prijetnja drugom clanu bi bila automatski ban. Preko toga sam presao ali psovke ne tolerisem.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 22-04-2014   #158
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dobra je ta slika, al već sam se prije 1—2 sedmice ismijao na nju. Ali ne trebamo se gađat bananama (pa čak ni tim bananicama od 7), mislim ono svoji smo
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline  
Old 22-04-2014   #159
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Dobra je ta slika, al već sam se prije 1—2 sedmice ismijao na nju. Ali ne trebamo se gađat bananama (pa čak ni tim bananicama od 7), mislim ono svoji smo
Svoj svome neće prosipati prostakluk. Uostalom, pri registraciji stoji da je zabranjeno.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 22-04-2014   #160
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ko je dobio ban ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline  
Old 22-04-2014   #161
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Emperor.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 13-09-2015   #162
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

E sad dera reci mi sta cemo povodom tvog bana, ja sam uvredjen time da me neko naziva PICKOM...
Sile87 is offline  
Old 13-09-2015   #163
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Možemo ban, ali ide i tebi isti , ti odluči .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 13-09-2015   #164
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Zbog cega meni, pa ja ovde nikoga nisam nazivao pogrdnim imenima.
Sile87 is offline  
Old 13-09-2015   #165
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pročitaj post prije mog, tj. svoj .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Closed Thread
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic