Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Historija

Historija Podkategorija posvećena Interovoj prošlošću

Closed Thread  
Thread Tools Display Modes
Old 05-05-2009   #16
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

savjetujem deri da se ovaj thread izbriše, prvo blesav je, ima toliko datuma i to super datuma za nas u pozitivnom smislu koji nisu otvoreni a otvaraju se ovakvi, i šta bi sad trebali slavit godišnjicu neku????
plus thread sad ide prema pljuvanju ronalda i vierija, i mene su razočarali kao osobe na kraju ali čekaj malo...
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 05-05-2009   #17
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Mauro7, ako imas sto da mi kazes, reci mi u lice (iako si nekoliko kilometara daleko). Neznam sto ce Huskicu ovaj thread, ali ajde. Jos uvjek sumnjam da je rubentusovac . Eto, ako moji komentari ruze thread, izbrisite ih. Cinite sto ocete Necu vise ovdje komentarisati
Nera is offline  
Old 05-05-2009   #18
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

zašto ne otvoriti thread važni ili veliki datumi, i onda staviti u temi datum i ispod njega što se dogodilo i ako se nađe neku youtube utakmice, pa taman da bila i '64. i '65.
znači onda u temi konstantno netko stavlja datum kojeg netko još nije stavio i tako thread se puni lijepim sjećanjima a i onih koji nisu tada bili ni živi pa dobro da se malo nauče, 60ih nitko od nas nije bio niti rođen pa eto
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 05-05-2009   #19
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Zivio Mauro govornik (mogao si Titu pisati govore, kako si pametan) Slazem se
Nera is offline  
Old 05-05-2009   #20
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Mauro7, ako imas sto da mi kazes, reci mi u lice (iako si nekoliko kilometara daleko). Neznam sto ce Huskicu ovaj thread, ali ajde. Jos uvjek sumnjam da je rubentusovac . Eto, ako moji komentari ruze thread, izbrisite ih. Cinite sto ocete Necu vise ovdje komentarisati
eh sto ti nisi blize da ja tebi kazem sta u lice

a sto se tice teme ako dera misli da je treba zatvorit/izbrisat samo naprijed
Huska is offline  
Old 05-05-2009   #21
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

ma pustite Ronalda na miru...jeste normalni ljudi...real ga je želio prodati i jedina konkretna ponuda je došla sa strane Milana...i šta da čovjek uradi?? da prestane igrat nogomet zbog vas? ne serite molim vas...

ronaldo je kralj napadača, puno današnjih navijača intera počela je za inter navijati tek kad je došao ronaldo
Grujinho is offline  
Old 05-05-2009   #22
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ma pustite Ronalda na miru...jeste normalni ljudi...real ga je želio prodati i jedina konkretna ponuda je došla sa strane Milana...i šta da čovjek uradi?? da prestane igrat nogomet zbog vas? ne serite molim vas...

ronaldo je kralj napadača, puno današnjih navijača intera počela je za inter navijati tek kad je došao ronaldo
taj sam
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 05-05-2009   #23
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

i ja
Grujinho is offline  
Old 05-05-2009   #24
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Diracu ga
Pitaj ga jeli mu to srce bilo ispod dresa Bilana

Kako place Ronaldo.. E mamu ti.. Taj dan nisam mogao da disem, pogotovo kad sam tebe vidjeo dje places, a ti posao.. I poslije se vratio, znamo dje. Merda (znam da ce brat Curva da me podrzi)
naravno
Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ma pustite Ronalda na miru...jeste normalni ljudi...real ga je želio prodati i jedina konkretna ponuda je došla sa strane Milana...i šta da čovjek uradi?? da prestane igrat nogomet zbog vas? ne serite molim vas...

ronaldo je kralj napadača, puno današnjih navijača intera počela je za inter navijati tek kad je došao ronaldo
E pa sta je bilo kad je u real htio otic? Trebo je odma otic kad se polomio, ne nama uzimat pare sve vrijeme i onda se pokupit.
CurvaNord69 is offline  
Old 05-05-2009   #25
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Daj ne seri ti grujinho, a sto je otisao u real posle svega sto je uradjeno za njega, i to govori dosta o njemu

P.S a sto se plakanja tice mislim da je to jedan od tuzniih momenata u mojoj navijackoj karijeri
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline  
Old 05-05-2009   #26
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma ronaldo je uvek bio govno i ostace prvo je covek igrao za barcu dosao je kod nas bio je dobar covek se povredi nasi ga lece neguju ko cvet i taman se oporavi aj cao ode u real najveci rival barcelone i to mu je bilo malo pa je morao da ode i u bilan i onda proslavi onaj jebeni gol .a ovo sad sto igra tamo u picku materinu i svaki put kad da go na trening a goal to objavi to ga je bog kaznio
Balotelli#45 is offline  
Old 05-05-2009   #27
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ronaldo je jedna ikona i koja ce uvijek kvariti reputaciju c ronalda iako sada mnogi kazu da je bolji
kada god, za 10-20 godina kazes RONALDO, biti ce to onaj Ronaldo iz Intera i Brazila
ostati ce uvijek upamcen, veliko ime pa vi pricajte

vieri, sigurno nije imao srce ispod dresa milana!

---------- Post added at 15:56 ---------- Previous post was at 15:54 ----------

zatvoriti cemo ovu temu i neka neko otvori - Datumi, gdje cemo jednom rijecju opisati taj DAN
dera is offline  
Closed Thread
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic