Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-11-2011   #991
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

cim je vedo usao i zahirovic vracen uz elvira poceo se stvarati visak na terenu jer kako god okrenes haris i mire su dosta morali igrat defanzivno jer ruku na srce drugacije nismo mogli desnom stranom ... ostaje veliki zal za povredom zmaja mujdze samo kad se sjetim onih prodora protv francuza i cjepanje jednog evre , a sto se tice druge utakmice samo ponoviti istu ili slicnu tekmu od prije 2 godine gdje smo mi bili oapsniji po gol uz dodatnu smjesu kao protiv pjetlova i vidim nas na euru !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2011   #992
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Al Spaha nije nikad bolju utakmicu odigrao, a da ne dobije zuti i na tome svaka cast svima, jer samo dva zuta dobiti je odlicno kako smo ih nekad sakupljali, jos jedan plus za Safeta...i svaka mu cast na onim izjavama poslije tekme, pogotovo kada su ga pitali za druge rezultate...cestita hrvatima i onda za ostale ma ne zanimaju me oni i njihovi rezultati...tako je Sajooo, uh kako sam bio skeptican sa njim, ali radi vrhunski posao sa ekipom, pa veceras je samo Spahic igrao od standradne cetvroke u odbrani i opet je sve poslozio perfektno...

i da nabijem ja ove "navijace" na onu stvar...zalosno je kako podbacuju navijaci vec par utakmica na domacem terenu...pola ih dodje samo da budu vidjeni i da mogu sutra na kafi pricat joj brate da vidis ronalda ovo ono...jos ono stalno skandiranje messi messi...fujjjj stid me, a kad vidis atmosferu iz francuske i drugih gostovanja rekao da je to druga zemlja i drugi navijaci...jos samo trebaju ponijeti rostilje i jajnce okrecat oko stadiona...mogla bi se i jedna korida organizovat poslije tekme, svedno je teren vise za toga nego za fudbala, a vecina bi ih bila u svom elementu...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011   #993
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ma navijaci na bilinom su vec 4 5 tekmi ovakvi ... NIKAKVI !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011   #994
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Huska, ne bih rekao da je Pjanic podbacio, on i Miske su bili najbolje karike, cak sta vise, Miske je od 70' pa na dalje pao skroz - neprecizni pasevi, zbog toga i izmjena.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011   #995
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

joj nema vise navijaca....sad je to biznis...ko ima para i stele uzme...navijaci budu kuci


sto se tice tekme.....jbg prosli put smo izgubili tako da je ovo napredak...al kad vidim ibija padne mi mrak na oci
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2011   #996
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ja vjerujem u njih dvojicu i Euro 12



cekali smo godinama da se promijeni stanje u nasem fudbalu i konacno smo uspjeli u tome(ima jos posla)...imamo na celu velikog Svabu i uz njega naseg najveceg i najboljeg igraca, a nadam se i trenera svih vremena Saju zmaja...

Pape je od ove reprezentacije konacno napravio ekipu koja ima sve...kako god veceras zavrsilo on mora ostati na klupi, jer ovo je tek pocetak njegovog uspona sa reprezentacijom...Zbog Papeta konacno imamo na svakoj poziciji dva kvalitetna igra i svi mogu igrati na svojim pozicijama, jer on ima muda staviti i dati priliku novim momcima...

Veceras aBd iza ponoci da se svi radujemo najvecem uspjehu BH fudbala....

opet se ocekuje par hiljada nasih navijaca i u Lisabonu...





NAPRIJED BOSNO LJUBAVI MOJA
Huska is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2011   #997
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Šta je radio Begović kod prvog gola? Čovek je stajao pored stative, i ronaldo je samo prebacio zid i lopta u golu. Jeste Ronaldo majstor za slobodnjake, ali ono se moglo odbranit...

sad mislim da je gotovo...2 gola prednosti če Bosna težko okrenut...pogotovo kad Portugalci igraju odlično...ali videcemo

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

ajdeeee MISKEEEE

Last edited by Grujinho; 15-11-2011 at 23:41.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2011   #998
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Odbrana i vezni red su malo previše plivali u 1. poluvremenu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2011   #999
Ivan inter
Esordienti
 

Join Date: Oct 2011
Posts: 28
Default

Ko prvo navijao sam za Bosnu svim srcem al nemoze se protiv jaceg cestitke boljim Ljudi imaju jacu reprenzetaciju imaju ljudi C Ronalda imaju Pepea koji je pojeo nase napadace jednsotavno ljudi su 10 x bolji cestitke boljim a znao sam sve ovo jer mi smo poznata nacija da samo znamo pricat a djela nista moraju jos pojedini igraci BiH jesti hljeba kruha da bi bili u rangu Nania Ronalda Pepea itd Nadajmo se boljim danima za BIH fudbal cestitke boljem ...ostaje nam nada za iduce dane ...Misimovic Pjanic Lulilic nista Dzeko nemoze sam ..pozdrav i da cestitke Hrvatskoj na kvalifikaciji ..
Ivan inter is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2011   #1000
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

jebaga...ljudi su bili bolji i zasluzeno prosli...bit ce bolje treci put

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=Hixzv210G-8
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2011   #1001
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

kod mene je ovako bila...



portugalci zasluzeno prosli dalje ubili nas ljudi...ne toliko nekom njihovom igrom koliko nasim strahom i preverliki postovanjem irespektom prema njima...pa issmo u svaki duel ulazili kao da je vec izgubljen...a i baksuzi smo taman kada dodje do neke nade oni odmah utrpaju novi....

tezak porat, ali ova ekipa i ovaj trener moraju ostati i u sljedeciim kvalifikacijama za SP i sa par promjena i uz dsosta laksu grupu nego sto je do sada bila trebali bi proci...

sutra vise kada odmahmurmam
Huska is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2011   #1002
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Kako ide ono Sta reci koju posluku porati...

Ne treba poslije ovo bolnog poraza svu krivicu svaliti samo na dva covjeka i da sve bude uredu. Susic i Lulic jesu ponajveci krivci za ovo sinoc, ali i sa Lulicem smo bili ocajni prema naprijed, jer je najvise podbacio vezni red tj. Miralem Pjanic koji je izguio skoro svaku loptu, pojela ga ja atmosfera u portugalu, bio je izgubljen.

Luli ono nije trebalo i da smo ostali sa 11 igraca, pa ako ne bi zjednacili, onda barem ni ovaj poraz ne bi bio ovako tezak, e to zamjeram Luli, jer ga je ponijela atmosfera i nije se kontrolisao, a morao je.
Safet je to opet sve lijepo poslozio, ali mi opet nije jasno Zasto sam Safete, pa zasto i dalje 1 napadac, a vidio si u Zenici da Dzeko koliko god dobar i jak bio ne moze sam u napadu i kada dodas izugbljenog Pjancia, onda je jasno. Vedo je morao uci odmah u 2 pol., ali vjerovatno ni Sajo nije ocekivaoda ceo tako brzi primiti taj treci gola, pa je cekao sa Vedom. To mu je veceras jedina zamjerka, jer i sinoc je izgubila nasa glava, gdje smo bili rastureni totalno u glavama, pa vidi se na licima od igraca da su na granici i dok se toga ne rijesimo necemo mi vidjeti veceg takmicenja.

Pojedinacno o igracima necu, jer svi su oni heroji i treba im dati maksimalnu podrsku zajedno sa Papetom i da se pripreme za Brazil i 2014, a ako nista ima 2016 ako tada ne odemo, onda jebiga

Al brate moj drzi u prsima ne pusta ni sekunde, da ovako moze biti depresivan dan.

NAPRIJED BOSNO LJUBAVI MOJA
Huska is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2011   #1003
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

evo dio atmosfere iz bug..imali smo i bakljade al.....





---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2011   #1004
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma jesu li to nesto i u Bugojnu organizovali .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2011   #1005
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

pa znas da je i prosli put bilo u ksc s portugalcima

---------- Post added 17-11-2011 at 00:16 ---------- Previous post was 16-11-2011 at 22:45 ----------

evo i mene su uhvatili istina slabo se vidi..gledam na dr stranu al et


__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic