Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 04-06-2009   #121
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Manchester dobio novog sponzora...nakon AIG-a sada če to biti američki AON...

na manchesterov račun če pasti 131,2m$ !!!


oni več iz tih para mogu kupiti 2,3 igrača svjetske klase... 1 da zamjeni scholesa, 1 ronalda ako ode i 1 teveza
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2009   #122
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default



Koji gay look
Nera is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2009   #123
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Mančester "vulgaran" i "sramotan", Čelsi kao Mapet šou

Autor: Blic online | 27.03.2009. - 15:02

Navijači vodećih engleskih klubova žestoko su iskirtikovali novi dizajn dresova koje bi u sezoni 2009/10 trebalo da nose fudbaleri Liverpula, Arsenala, Mančester junajteda i Čelsija.

Najviše kritika istrpeo je novi dres Mančester junajteda, koji je uprkos totalnom retro izgledu, označen kao vulgaran i sramotan.






To se pogotovo odnosi na gostujuću (belu) varijantu, navijače Mančestera podseća na susret između dresa iz sezone 1992/93 i seljanke iz 16. veka.
Na obe kombinacije dresa dominiraće dizjan u obliku slova V.

Preostali klubovi zadržali su savremen dizajn, mada se u ne tako daleku prošlost vratio Arsenal.
"Tobdžije" neće puno menjati izgled dresa u kome igraju kod kuće, ali će zato umesto u žutoj na gostovanjima igrati u zelenoj kombinaciji. Poslednji put kada je Arsenal igrao u zelenoj kombinaciji (sezona 1982/83) zauzeo je deseto mesto na tabeli, a oba Kup takmičenja u Engleskoj završio je u polufinalu gde je ispadao od Mančester junajteda.

Navijači Arsenala primetili su da će njihovi ljubimci igrati u sličnoj opremi kao sudije, kao i da bi ovo mogao da bude jedan od najnepopularnijih dresova voljenog kluba.
Slično Arsenalu i ekipa Liverpula nije menjala standardnu crvenu varijantu za utakmice na Enfildu, ali će iz kombinacije verovatno ispasti gostujući sivi dres, koga će zameniti crna kombinacija sa zlatnim i crvenim prugama.
Obzirom da Liverpul i Čelsi dele istog proizvođača, navijači kluba iz Londona su došli do zaključka da su "crveni" očigledno u prednosti kada je u pitanju kvalitetan dizajn, pogoto kada su videli novi dres koji će nositi Džon Teri i ekipa.
Poznati nemački proizvođač Adidas nije se baš potrudio oko "plavaca" kojima je namenio isti dres kao i Bajern Minhenu.
Novi dres odlikovaće Robokap ojačanje u predelu grudnog koša, kao i rajsfešlus, mada teško da će navijače zanimati kakve grudi imaju njihovi ljubimci.
Čelsijevi navijači smatraju da će fudbaleri biti smešniji od Mapetovaca.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2009   #124
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default








Tevez se zavjetovao na osvetu Sir Alex Fergusonu
Subota, 04.07.2009.
Carlos Tevez nije krio svoj bijes zbog načina na koji se prema njemu ponio Alex Ferguson i veseli se trenutku kada će se osvetiti i uništiti Manchester postigavši pobjednički pogodak u utakmici protiv njih. Tevez je proglasio Fergusona lažovom i zvjetovao se na osvetu Menadžeru Manchester Uniteda.

Tevez će biti predstavljen kao pojačanje za Man City nakon što je odbio priliku da ostane na Old Traffordu.

Argentinski strijelac krivio je Fergusonove "laži" za njegov status u momčadi Lige Prvaka nakon što ga je 30 miliona funti vrijedno pojačanje istjeralo iz Manchester Uniteda.

Tevez, koji je odbio priliku ostati u Unitedu iako je klub izašao u susret traženoj sumi od 25,5 mil. funti, je izjavio:

"Ferguson još vjeruje kako ću se vratiti slijedeće sezone. On misli da ću se vratiti. Ja znam što želim i znam da me Ferguson nije poštovao kao igrača. prije dolaska Berbatova u Manchester Ferguson mi je rekao, 'Uvijek ćeš biti prvi strijelac i nemoraš se brinuti', ali to je bila samo hrpa laži. Upravo to su laži zbog kojih se ne vraćam u Manchester. Ono što želim naredne sezone je postići pogodak protiv Uniteda. Obećavam da neću slaviti zbog navijača ali ću se smijati Fergusonu u lice, i to će biti najbolja stvar koju sam ikad i koju ću ikada učiniti."
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2009   #125
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

kakva budala
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2009   #126
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

zasto? meni je tu ferguson veca budala
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2009   #127
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

netko ko kaže da je smijanje u facu nekom(i taj neki je jedan Sir Alex Ferguson) najbolja stvar koje će napravit/ikad napravit je nešto najdebilnije što sam čuo
svako može imat svoje mišljenje o nekom pa tako i on o Fergusonu ali sad vidim koliko je tip idijot, može on imat evo uzmimo menađer ocjene sve 20 al kad bi postojalo i da se vidi IQ bilo bi 0! heheh
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2009   #128
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

slusao sam dosta o ovoj situaciji i mislim da tevez ima prava da se ljuti
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2009   #129
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ma šta si slušo, šta ima pravo??? uu ti ćeš ovo ti ćeš bit ono mu je kao reko i šta sad? jebate led da je došo tu u rijekicu i da mu trener kaže ma ti ćeš bit najbolji strijelac bla bla igračeš mi ovo ono još bi shvatio , ali MANCHESTER UNITED aaaaaalooooo Carlitooooos!?!?!?!?! nisi došo u klubić neki! misli bit stadardan samo tako ili kao uuu popričao sam s trenerom u kakva sam faca obećo mi ovo ono ma sad sam nedodoriljiv i onda ne odigra utakmica koliko je mislio i odmah ko mala djeca kad se udare, sirena aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *sniff* *sniff* plakanjeeeee

uuuu i sad je on LJUUT na Fergusona

i jaa jebte da sam na mjestu Fergusona sad bi se usro u gaće zbog meča sa Cityjem, u biti možda bi im i darivao pobjedu da i oni njihovi jadni navijači budu sretni jer samo i zbog toga žive, ma niiije bitno eeej ispadnimo iz lige izgubimo 36 od 38 tekmi ali pobjedimo naše veeeelike gradske rivale Man Utd
tako da prestanu plakat oni i onaj njihov Carlito
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________

Last edited by Mauro7; 05-07-2009 at 00:36.
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2009   #130
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

bas mi je simpa njegova izjava hahaha
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2009   #131
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default




Navijače briga za Ovena

Majkl Oven je nedavno stigao na Old Traford kao slobodan igrač iz Njukasla. Aleks Ferguson je posle potpisivanja ugovora nahvalio 29-godišnjeg napadača...

Međutim, navijači nisu oduševljeni dolaskom Ovena.

To potvrđuje činjenica da još niko nije ušao u zvaničnu klupsku prodavnicu i tražio dres Majkla Ovena, što je nezapamćeno na Ostrvu kada se radi o zvučnim pojačanjima.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2009   #132
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

on je meni bio jedan od najdrazih fudbalera
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2009   #133
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

sta se cudite svetska kriza, neznaju ljudi gde da nadju pare i neko ce baca pare na njegov dres hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2009   #134
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

a jeste svetska kriza ali nije bila za ronaldov dres u prva dva sata prodato preko 3000 komada
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2009   #135
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

kako ti on moze biti drag igrac
mislim, meni su najodvratniji igraci koji mjenjaju klubove ali isto tako zaborave na prethodne
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic