Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 06-07-2015   #31351
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jorge Jesus (bivši trener Benfice, sada Sportinga): “Sporting were the last club to make me a proposal and I did not think twice. But first I was also contacted by some small clubs Qatar with ample funds and several Italian clubs, specifically Inter, AC Milan, Roma and Napoli.”
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31352
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Jbt. smorili su me vise i udavili sa ovim Salahom, te dogovoreno je te nije, Roma ga isto trazi, pa ga ne trazi, 20 placamo odma, udavili, jebo vas Salah vise. Imamo Sacirija, dovedi Jovetica i mozda jos jednog na sredini i zavrsi vise, zapeli, Salah pa Salah, Saciri odigrao polu sezonu i sad kao ne valja, kad je dolazio u Inter svi ovde na forumu su piskili od srece, sad odjednom nevalja, decko zeljan dokazivanja, hoce da ostane a nasi se ko pijani plota uhvatili Salaha.

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

Jbt. nije mi to nikako jasno, ljudi poput Sacirija dobiju 6 meseci da se dokazu a kojekakvi sabani su godinama losi i opstaju u klubu, strasno.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31353
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Čuj gledao ga, ne treba mu statistika, gledao si i Messija zadnju sa Argentinom, ma nema on poojma ..

Dobro kralju, budi tako nasmijan kad ga budes ispracao ko i Saqiria. Ja sam siguran da hoces, jer nije nista bolji od ovog kojeg tjeraju sad iz kluba. Samo se ne pravi lud tad, da ne bi morao traziti ove komentare i citirat' te na novo.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31354
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sile, kako se Salah dokazao u Violama za pola sezone ?

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

Slasher, ako bude suprotno, da li ja mogu vas da prozivam?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31355
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Zašto se nije dokazao u velikom klubu - u Čelziju? Dok, s druge strane, kod Heynkensa se Shaq itekako dokazao na najvišem nivou u Bayernu kada su osvojili tripletu (8 golova i 13 asistencija u sezoni)... Kasnije na SP-u u Brazilu hat-trickove zabijao, imao najviše stvorenih prilika za suigrače na cijelom turniru i ti hoćeš reć da je jedan novopečeni Salah koji je odigrao dobro 5-6 utakmica za jednu Fiorentinu bolji od njega? Da je dokazaniji od njega? Da je veći talenat od njega? Ako mi ima išta mrže kad ljudi vrednuju igrače samo po zadnjoj utakmici. Mijenjaju mišljenje ko čarape, ovo što sada dižu u nebesa Salaha tako su isto zimus Shaqa a već im ne valja tako će isto i Salaha pljuvat naredne zime a dizat će u nebesa nekog ko bude tada aktuelan na youtubeu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 06-07-2015 at 18:55.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31356
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Dera kada se gleda statistika onda se gleda statistika u 1-2 sezone a ne u polusezoni u kojoj je furiozno startao (nazabijao se golova u prvih 5-6 utakmica) i onda ga pročitali i sezonu završio gore od Palacia.

Čudim se da nisi skontao jednu stvar: da je Salah je igrač kontri i u Interu (koji ima najveći posjed lopte u ligi i 90% utakmica igramo protiv bunkera) bi Salah propao ko Grčka. Salah je dobar kada ima dosta prostora ispred sebe da može nabit loptu i pretrčat protivnika a kada naleti na zid ispred sebe (a u Interu bi tako bilo) bio jednostavno bio nevidljiv dok Shaq nije takav i 3x je kvalitetniji igrač od njega. Ako bi žrtvovali Shaqa za Salaha to bi bila glupost na nivou Brance.

Ma ne vrijedi. Ja necu vise na ovu temu, polako su ga poceli vezat sa Zidanom, evo i Messiem. Nek se zavrsi ovdje. A Salah ce sad imat punu sezonu da odradi, a onda cu se sjetit Dere. (Dabogda on zabio xxx golova, pa me ti zajebavo, iako tjeramo igraca od kojeg nije nista bolji) Bice, muda za bubrege.. )

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sile, kako se Salah dokazao u Violama za pola sezone ?

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

Slasher, ako bude suprotno, da li ja mogu vas da prozivam?
Slobodno
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31357
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sta si se uhvatio te polu sezone, ni da 5 god. igra u ekstra formi, nije nista bolji od Sacirija, ako ces se oslanjati na statistiku Toni je bolji od Suareza i Neymara, al znas kad, u mudima.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31358
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Gledaju se i asistencije, kreativnost..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31359
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ja sam ranije spomenuo sta je tvoj hobi...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31360
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Zašto se nije dokazao u velikom klubu - u Čelziju? Dok, s druge strane, kod Heynkensa se Shaq itekako dokazao na najvišem nivou u Bayernu kada su osvojili tripletu (8 golova i 13 asistencija u sezoni)... Kasnije na SP-u u Brazilu hat-trickove zabijao, imao najviše stvorenih prilika za suigrače na cijelom turniru i ti hoćeš reć da je jedan novopečeni Salah koji je odigrao dobro 5-6 utakmica za jednu Fiorentinu bolji od njega? Da je dokazaniji od njega? Da je veći talenat od njega? Ako mi ima išta mrže kad ljudi vrednuju igrače samo po zadnjoj utakmici. Mijenjaju mišljenje ko čarape, ovo što sada dižu u nebesa Salaha tako su isto zimus Shaqa a već im ne valja tako će isto i Salaha pljuvat naredne zime a dizat će u nebesa nekog ko bude tada aktuelan na youtubeu.
Pogledaj broj propalih svjetskih talenata i uspjelih kod Josea . Youtube - koji ste vi botovi, nonstop pokušavate pripisati onaj gore post kao youtube talenat, a fino piše zašto je postavljen - ČITAJ - JER STE VI PISALI DA SAMO ALI SAMO ZNA PRETRČATI IGRAČA!
Quote:
Originally Posted by Slasher View Post
Ma ne vrijedi. Ja necu vise na ovu temu, polako su ga poceli vezat sa Zidanom, evo i Messiem. Nek se zavrsi ovdje. A Salah ce sad imat punu sezonu da odradi, a onda cu se sjetit Dere. (Dabogda on zabio xxx golova, pa me ti zajebavo, iako tjeramo igraca od kojeg nije nista bolji) Bice, muda za bubrege.. )
VEZAT ZA ZIDANEA JER ŠTA?! JER JE I NJEMU BILA JEDNA OD OSOBINA NABIJ I PRETRČI! ČITAJ!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31361
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sto se dera statistike tice koje se ti tako strogo drzis, Eden Hazard 38 tekmi 14 golova i 10 asistencija, glavni igrac Celzija minule sezone i glavni kreativac, Paulo Dybala 34 tekme 13 golova 10 asistencija glavni igrac i kreativac Palerna u minuloj sezoni, dakle dera statistika kaze da je Dybala bolji od Hazarda, aha, mozda jeste al kad bi se gadjali traktorima fergusonima.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31362
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zašto ne može biti bolji? Jer je igrao u Palermu?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31363
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Gledaju se i asistencije, kreativnost..
A to je nešto u čemu je Salah najlošiji. Salah u prosjeku daje duplo više golova nego što asistira (a izgubljene lopte i sebičluk nećemo uzimati u razmatranje ovaj put) dok Shaq više asistira nego što zabija (a zabija više nego Salah).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31364
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Samo zna da nabije i pretrći igrača:

Daleko korisniji igrač od Shaqirija:
Salah - u 909 min. = 10 utakmica - 6 golova i 3 asistencije
Shaqiri - u 747 min. = 8 utakmica - 1 gol i 2. asistencije

Naši žele da prodaju Shaqiri i dovedu za te pare Salaha, ja kažem bujrum!
Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Pa ako je tako i ja bih se s tim slozio, ali oko Salaha nista nije jasno i situacija oko njega je i vise nego zamrsena.
Puno šaraš Sile .

---------- Post added at 19:51 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
A to je nešto u čemu je Salah najlošiji. Salah u prosjeku daje duplo više golova nego što asistira (a izgubljene lopte i sebičluk nećemo uzimati u razmatranje ovaj put) dok Shaq više asistira nego što zabija (a zabija više nego Salah).
Gledaš prosjek ove moje statistike? Onda je Salah 3x bolji od Shaqirija . To što je zabio više nego li asistirao jeste zbog formacije koju Viole igraju. Samo kako si došao do toga da i zabija i asistira više ne znam .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31365
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dybala nemoze biti bolji od Edena nikako, glupo je uopste i raspravljati o tome, znas ti to i sam, tako da ja tu ne bih nista dodavao, toliko o tome da je Salah bolji od Sacirija, ta prica kod mene ne pije vodu na osnovu jedne bolje polu sezone.

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

Ne saram nego kazem da su me smorili sa likom i kraj, znam ja sta sam pisao, ali ako ga dovodis, onda ga dovodi, al ako imas istog igraca ne vidim potrebu.

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

Ukoliko im prodaja Sacirija znaci dovodjenje Salaha i Jovetica nem nista protiv, u suprotnom neznam sta se drkaju toliko sa Salahom.

---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

Stoke City target Xherdan Shaqiri urged to leave Inter Milan by boss Roberto Mancini


Neki drugi su to odavno zasluzili...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 13:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic