Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-01-2010   #601
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

papac najvio sastanak sa susicem...uh ako se ovo desi bgm mogli bi i odbranu konacno imat kako treba

ako se ovo desi sigurno ce ga mnogi uzeti na zub zbog povratka..al ko ih jeb*
Huska is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #602
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Ma da se on oce vratit...bas nam taj lijevi bek treba najvise od svih pozicija.a spominje se i neki turcin koji ima nase korijene.igro za njihovu mladu repku.stoper
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #603
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ja ga prvi uzimam u svoje sake, NE TREBA NAM
imamo i mi ponos, to on vidio kako zavrsi nadarevic pa veli odoh se i ja malo reklamirati, pu hmamicu mu, kada nam je bilo najteze nije ni htio da pomisli, jer su se celtic i raja zanimala za njegove usluge
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #604
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Papac je rekao da bi volio igrati za BiH ali da nece dok je trenutna garnitura u savezu i tacka.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #605
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

pa zasto sada zeli nazad?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #606
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ma ko ga jebe ja bih njega volio vidjet u odbrani...jednostavno nam fali takav igrac a nemamo ga i necemo ga imati u skoroj buducnosti
Huska is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #607
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
pa zasto sada zeli nazad?
Gledaj nije to da li on zeli nazad ili ne, samo je rekao da bi volio igrati za BiH, ali da nece jer su u savezu isti oni ljudi protiv kojih je pisano ono pismo. To sto nasi novinari traze senzacije pa izvrcu rijeci, to je drugo

http://sportsport.ba/bh_fudbalp-30288.htm
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #608
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
ma ko ga jebe ja bih njega volio vidjet u odbrani...jednostavno nam fali takav igrac a nemamo ga i necemo ga imati u skoroj buducnosti
music, merzic, salihovic na neprirodnoj poziciji ..s njim bi se konacno rijesilo pitanje lijevog beka
ali je zato gad koji je iskoristio probleme u savezu za izgovor da ne igra u reprezentaciji ..kada je malo ko htio igrati za nas, nije ga bilo ..a sad je tu
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010   #609
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ubaciti zeljinog mladog santona
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010   #610
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

On je desni bocni. pitarcicu suti, samo ste ljubomorni sto mi imamo Santona a vas Torlak nece nigdje
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2010   #611
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
NEKI NOVI KLINCI KUCAJU NA VRATA ZMAJEVA

Haris Seferović, Damir Čorić i Deni Avdić, igrači su koji bi mogli vrlo brzo debitovati za naš nacionalni tim, a da ovo nisu samo prazne priče potvrdio je i selektor naše reprezentacije Safet Sučić.
O Seferoviću manje, više, sve već znamo, Čorić je kapiten juniorskog tima Herthe, a bio je standardni reprezentativac u mlađim selekcijama Njemačke, dok Deni Avdić nosi dres Aalborga i nastupao je za mladu reprezentaciju Švedske.

"Dolazim u Sarajevo sutra ili prekosutra i vidjet ću postoji li mogućnost da pozovem Seferovića u reprezentaciju. To je mlad momak kojeg ja iskreno ne poznajem najbolje ali možda ga sad treba zvati kako ga ne bi izgubili", rekao je selektor našeg nacionalnog tima za Oslobođenje i dodao:

"Morat ću prikupiti još informacija o njemu ali ako je potpisao za Fiorentinu onda se sasvim sigurno radi o odličnom igraču. Pored Seforovića dobio sam informacije da dres reprezentacije žele obući i Damir Čorić, koji je nastupao za mlade selekcije Njemačke i Deni Avdić, koji igra u danskom Aalborgu, a nosio je dres mlade reprezentacije Švedske i to su stvari koje nam mnogo znače jer ti mladi igrači mogu birati za koga da igraju, no oni se odlučuju za Bosnu i Hercegovinu. Za to su zaslužni dobri rezultati našeg tima, a možda i roditelji igraju veliku ulogu u tome. Ponavljam, kada dođem u Sarajevo vidjeću šta se može uraditi da svi pomenuti što prije zaigraju za naš nacionalni tim."
Quote:
Čorić: Baš mi je drago da ste mi postavili to pitanje, jer sam pročitao komentare bh. navijača na nekim internet stranicama gdje se raspravlja o tome za koju ću reprezentaciju igrati. Ne bih želio da me neko shvati pogrešno i da misli da se na ovaj način "guram" u bosanskohercegovačku reprezentaciju jer ja sam do sada sve stekao radom, znojem i odricanjem. Jedini razlog zbog kojeg ne želim više igrati za Njemačku je radost koju sam vidio na licima našeg naroda nakon sjajnih igara Zmajeva u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. Jednostavno sam tada osjetio da i ja tu pripadam i to je najiskreniji odgovor koji vam mogu dati.
konacno se neko sjetio i ovih momaka...odmah jedan veliki plus za susica
Huska is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2010   #612
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ma isto bi uradio i ciro vjeruj mi, sam je najavljivao to.. cak je planirao i ici tamo, gledati ih i razgovarati sa njima

---------- Post added at 18:52 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

ali ovo je dokaz da je nas narod drugaciji od nekih.. pogledaj sta poljaka ima u njemackoj sa njihovim drzavljanstvom
nasih je malo.. bar malo da su se skroz opredjelili na nje, takvi nam igraci trebaju, koji sami zele da igraju za nas
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2010   #613
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Volio bih da Pape povede ovu momke na jednu od prijateljskih utakmica. Cisto da se zna da se racuna na njih, za ovog Corica ce biti tesko jer mislim da nema nase drzavljanstvo, kao ni Seferovic ako sam dobro upoznat Ima onaj decko iz West Hama sto je igrao na onoj utakmici sa selekcijom novinara, Deni Avdic...Puna Evropa
Problem je sto je on govorio kako ce igrati samo provjereni igraci, pa cemo vidjeti hoce li se pridrzavati toga ili ovog sto sad prica.
Isto tako me nervira sto su mu izjave stalno tipa "On igra u Fiorentini, mora bit dobar"? To sto neko igra u jakom klubu je odlicna preporuka, ali bez da ga pogleda kako igra on zna da je dobar

EDIT: Mahir Hadziresic se zove, izgleda da nije potpisao za West Ham zbog radne dozvole
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"

Last edited by adiK; 31-01-2010 at 20:12.
adiK is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2010   #614
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ma daj dera kakav ciro...nije nikad otisao gledat momke u bundes ligu a to je najvljivo milion pita da ide gledat ove decke...mozda kad bi mu platili kakav hotel sa pet zvjezdica i da moze povest svoje pajdase tad bi ih sigurno isao gledat

a sto se tice ovih mladica i drzavljanstva nema veze bitno je da oni zeli igrat za nas...a savez ce to morat rijest kad ih se pritisne malo

evo medjunanin asistirao dans za pogodak valadolida usao u 72 min. i u 81 odma asistirao
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010   #615
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Evo oficijalno je Begovic novi igrac Stoke Cityja...samo da brani redovno i bit ce dobro
Huska is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic